hat

Job Agent

Receive new job offers to your e-mail based on your preferences

Vecākais/-ā UI/UX dizainers/-e

WorkingDay Latvia klients – Giraffe360 ir starptautisks un uz izaugsmi vērsts tehnoloģiju jaunuzņēmums, kas izstrādājis mākslīgajā intelektā balstītu produktu nekustamo īpašumu nozarei. Uzņēmums ir radījuši kameru, kas skenē nekustamos īpašumus, radot daudzveidīgu un augstas kvalitātes saturu, lai digitalizētu nekustamo īpašumu tirgu. Giraffe360 atzīts par vienu no Top 100 Nekustamo Īpašumu tehnoloģiju risinājumiem Eiropā. Uzņēmums ir piesaistījis vairāk nekā €20 miljonus riska kapitāla finansējuma un nodarbina vairāk nekā 150 cilvēku visā pasaulē, sniedzot pakalpojumus klientiem vairāk nekā 30 valstīs.

Tavi darba pienākumi:

  • dizainēt intuitīvas lietotāja saskarnes Giraffe360 kameras sistēmai vai programmatūras produktiem un satura veidošanas platformām;
  • veikt lietojamības testēšanu, identificēt UX problēmas un nodot informāciju pārējai komandai;
  • veidot lietotāja plūsmas, struktūras un prototipus;
  • piedalīties uzņēmuma dizaina sistēmas izveidē;
  • ilustrēt dizaina idejas, izmantojot kadru plānu un procesa plūsmas;
  • sadarboties ar citiem dizaineriem, produkta menedžeriem un programmētājiem.

Prasības kandidātiem:

  • pieredze UI/UX dizainera/-es pienākumu veikšanā;
  • pārliecinošs portfolio, kas demonstrē Tavu paveikto UI/UX darbu dažādību;
  • pieredze darbā ar Figma un/vai Adobe programmatūru;
  • pieredze intuitīvu un iesaistošu lietotāja saskarnes dizainēšanā mobilo lietotņu vajadzībām dažādās platformās (iOS, Android);
  • precīza, uz detaļām orientēta personība;
  • prasme efektīvi pārvaldīt savu laiku un plānotos uzdevumus;
  • labas rakstiskas un mutiskas latviešu un angļu valodas prasmes.

Uzņēmums piedāvā:

  • atalgojumu EUR 3000 – 3600 bruto mēnesī, atkarībā no Tavas pieredzes, prasmēm;
  • elastīgu darba laiku;
  • iespēju strādāt daļēji vai pilnībā attālināti;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam. Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.

WhatsAppFacebookMessengerLinkedInEmail

You can obtain more information by contacting Gunta Silava
Phone: +371 26153081
E-mail: gunta.silava@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Reģ. Nr. 40003793545
Tērbatas iela 53-10, Rīga, LV-1011