WorkingDay Latvia svin savu 10 gadu jubileju!

Personāla atlases uzņēmumam WorkingDay Latvia 2. novembrī apritēja apaļi 10 gadiņi!
Sumināts, jubilār!
🙂
Kopš tā laika, kad pirms 10 gadiem mazā istabiņā ar 3 darba vietām darbu uzsāka trīs WorkingDay pamatlicēji, ir paveikts daudz!

Šodien uzņēmumā jau ir nodarbināti vairāk kā 30 profesionāli un augsti kvalificēti darbinieki, kas ļauj uzņēmumam saukties par Latvijas lielāko personāla atlases uzņēmumu. Arī pēc Biznesa Konsultantu Asociācijas apkopotajiem datiem WorkingDay jau otro gadu pēc apgrozījuma starp personāla atlases uzņēmumiem ieņem stabilu pirmo vietu.

Uzņēmums ir izveidojis savu interneta mēdiju, kuru mēnesī apmeklē vairāk kā 100’000 interneta lietotāju, kur tie var iepazīties ar jaunākajiem darba piedāvājumiem, lasīt noderīgus padomus darba meklējumiem, karjerai, personāla vadībai un motivācijai, kā arī iepazīties ar karjeras horoskopiem un vaļas brīdi pakavēt joku sadaļā.

10 gadu laikā uzņēmums ir uzkrājis Latvijā lielāko konfidenciālo CV datubāzi, kurā jau ir vairāk kā 140’000 autobiogrāfiju. Pakalpojums Darba Aģents ļauj ik nedēļu savos e-pastos saņemt darba piedāvājumus un karjeras horoskopus vairāk kā 80’000 lietotājiem.

WorkingDay ir izveidojis plašu sadarbības partneru tīklu ne tikai Baltijā, bet arī citās Eiropas Savienības valstīs. Ir izveidots plašs pakalpojumu klāsts, sākot no personāla atlases un novērtēšanas, līdz pat darbinieku nomai un tiešajai atlasei (headhunting). WorkingDay personāla atlases pakalpojumus izmanto Latvijas lielākie un prestižākie darba devēji.

Paldies visiem – uzticamajiem WorkingDay klientiem, darba devējiem, darba meklētājiem un karjeras veidotājiem! Paldies WorkingDay Draudzīgajam Kolektīvam, kas ar savu pašaizliedzīgo darbu uz saviem pleciem ir spējis uzņēmumu uznest personāla atlases virsotnē!

Mēs lepojamies ar Jums, jo visi kopā mēs esam Labākie!