Iepazīsties ar mūsu komandu

Jūsu rīcībā ir lielākā personāla atlases ekspertu komanda Latvijā

Evita Riekstiņa

Talantu piesaistes speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 27330048

evita.riekstina@workingday.lv

Guna Saliete

Vadītāju atlases un novērtēšanas konsultante

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 28617076

guna.saliete@workingday.lv

Karīna Trence

IT personāla atlases vecākā speciāliste, Finanšu tehnoloģiju nozares specializācijas vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 26010928

karina.trence@workingday.lv

Sabīne Gulbe

IT personāla atlases vecākā speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 27766055

sabine.gulbe@workingday.lv

Inese Trankale

Personāla atlases vecākā speciāliste, Tirdzniecības nozares specializācijas vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 28792343

inese.trankale@workingday.lv

Marija Broka

Personāla atlases speciāliste, Mārketinga nozares specializācijas vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29865564

marija.broka@workingday.lv

Ieva Baldere

IT talantu piesaistes speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 26132724

ieva.baldere@workingday.lv

Baiba Skrule

IT personāla atlases speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29221312

baiba.skrule@workingday.lv

Kristiāna Rajunčus

Personāla atlases vecākā speciāliste (atvaļinājumā)

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr.

Gunta Silava

IT personāla atlases speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 26153081

gunta.silava@workingday.lv

Ervīns Ainārs Balodis

Talantu piesaistes vecākais speciālists

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 22481066

ervins-ainars.balodis@workingday.lv

Anna Ševčenkova

IT personāla atlases vadošā konsultante

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 26345204

anna.sevcenkova@workingday.lv

Santa Veilande

Personāla atlases speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 26425715

santa.veilande@workingday.lv

Jūlija Zaharova

Personāla atlases vecākā konsultante

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 26628054

julija.zaharova@workingday.lv

Ilze Kļaviņa

IT personāla atlases vecākā speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 27886786

ilze.klavina@workingday.lv

Dina Grabovska

Personāla administrēšanas vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 25770095

dina.grabovska@workingday.lv

Māris Silinieks

Mārketinga direktors

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29245473

maris.silinieks@workingday.lv

Tomass Barilo

Valdes priekšsēdētājs

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29461571

tomass.barilo@workingday.lv

Enija Cara

Personāla administrēšanas vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 26779869

enija.cara@workingday.lv

Rūta Borisova

Personāla atlases speciāliste (atvaļinājumā)

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr.

Baiba Podziņa

Personāla atlases vecākā speciāliste, Tehniskās nozares specializācijas vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29592278

baiba.podzina@workingday.lv

Ieva Pilskalliete

IT personāla atlases vecākā speciāliste, IT nozares specializācijas vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 28336170

ieva.pilskalliete@workingday.lv

Inese Jušvajeva

Vadītāju atlases speciāliste, Finanšu nozares specializācijas vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29184433

inese.jusvajeva@workingday.lv

Linda Krūmiņa

Vadītāju atlases vecākā speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29469432

linda.krumina@workingday.lv

Ināra Tjurjapina

Starptautiskās personāla atlases konsultante

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 24225989

inara.tjurjapina@workingday.lv

Vita Šaroka

Personāla atlases vecākā konsultante, Sociālo tīklu komunikācijas speciāliste

Tālr. +371 67803363

Mob. tālr. +371 26031065

vita.saroka@workingday.lv

Agnese Kokneviča

Personāla atlases vecākā konsultante

Tālr. +371 67803361

Mob. tālr. +371 26434773

agnese.koknevica@workingday.lv

Jolanta Saukāne

Vadītāju atlases specializācijas vadītāja, Personāla atlases speciālistu attīstības vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 26137153

jolanta.saukane@workingday.lv