draugiem.lv
     
Publicēšanas datums: 09.01.2019
WorkingDay Latvia klients - viens no vadošajiem produktu izplatīšanas uzņēmumiem Baltijā, pārstāvot visā pasaulē pazīstamus zīmolus FMCG sektorā.

Uzņēmums vēlas stiprināt svarīgu zīmolu virzību tirgū, tāpēc aicina pievienoties savai komandai enerģisku un mērķtiecīgu

PREČU GRUPU VADĪTĀJU


Amata galvenie pienākumi būs sadarbībā ar pasaulē zināmiem zīmolu produktu ražotājiem virzīt un attīstīt FMCG zīmolus Latvijas un Baltijas tirgos. Jaunajam/-ai kolēģim/-ei būs jāveic pārdošanas rezultātu analīze un prognožu sagatavošana, zīmolu attīstības pārdošanas un mārketinga plāna izstrāde un ieviešana, kā arī jānodrošina saplānoto pārdošanas un mārketinga akciju norise.

Aicinām atsaukties kandidātus/-es ar:
 • veiksmīgu darba pieredzi tirdzniecībā, tirdzniecības mārketingā vai lielo klientu vadībā;
 • pieredzi B2B vidē, vēlams FMCG sektorā;
 • pieredzi darbā ar Baltijas projektiem (tiks uzskatīta par priekšrocību);
 • augstāko izglītību ekonomikas vai uzņēmējdarbības jomā;
 • labām prezentācijas un komunikācijas prasmēm, ar spēju patstāvīgi pieņemt lēmumus;
 • labām analītiskām prasmēm;
 • teicamām latviešu un angļu valodas zināšanām, vēlamas krievu valodas zināšanas;
 • ļoti labām Excel prasmēm, vēlams zināšanas par apjomīgu datu analīzi;
 • B kategorijas autovadītāja apliecību.

  Jauno darbinieku/-ci sagaidīs atbildīgs, dinamisks un interesants darbs stabilā uzņēmumā, kurā būs iespēja sadarboties ar pasaulē pazīstamu zīmolu produktu ražotājiem. Par veikto darbu uzņēmums nodrošinās garantēto mēneša summu un bonusus par KPI izpildi, kopā mēnesī no EUR 1300 – 1800 bruto. Veiksmīgai darba izpildei saņemsi darba auto un visus nepieciešamos līdzekļus, kā arī profesionālas un draudzīgas komandas atbalstu.

  Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!
  Papildu informāciju varat iegūt, sazinoties ar Vinetu Bērziņu:
  Tālrunis: +371 29830957
  E-pasts: vineta.berzina@workingday.lv

  WorkingDay Latvia
  Tērbatas iela 53-10
  Rīga, LV-1011
  Reģ.nr. 40003793545
  Licences nr.18/2009
  Izdota: NVA, 0
 • Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam.
  Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.


  PieteiktiesPiesakieties šeit, ja esat reģistrēts/a lietotājs/a (CV ir WorkingDay datubāzē)www.workingday.lv/lv/vakances/biz/uznemums/precu-grupas-vaditajs-a/20647&NoButtons=true&popup=1