draugiem.lv
     
Publicēšanas datums: 20.05.2019  WorkingDay Latvia klients - tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet, kas pārņem labākās Lattelecom inovācijas, lai augtu un tiektos uz jauniem sasniegumiem. Tet turpmākajos trīs gados īstenos digitālo transformāciju un iedzīvinās jaunas uzņēmuma vērtības, pirmajā vietā liekot cilvēku un viņa dzīves kvalitātes uzlabošanu. Savukārt Lattelecom zīmols vienmēr ieņems nozīmīgu vietu Latvijas tehnoloģiju vides pastāvēšanas vēsturē.
  Tet aicina pievienoties savai komandai


  TĪKLA UZRAUDZĪBAS NODAĻAS VADĪTĀJS/-A


  Kļūsti par mūsējo!

  Esam tīkla uzraudzības komanda, kas nodrošina Tet elektroniskā sakaru tīkla plānošanu, izbūves tehnisko uzraudzību un aizsardzību. Mūsu pārziņā ir nodrošināt standartu un normatīvo aktu ievērošanu, izvērtēt un novērst iespējamos riskus, nodrošināt produktīvu sadarbību ar iekšējiem un ārējiem klientiem, regulāri izvērtēt darba procesus un ieviest uzlabojumus. Ikdienā Tev būs iespēja iesaistīties dažādos interesantos un inovatīvos projektos, strādāt interesantu, aizraujošu darbu un pilnveidot esošās zināšanas. Būsi viens no pirmajiem, uzzinot jaunāko un aktuālāko nozarē.
  Tu esi ideāls kandidāts/-e

   Ja Tev ir augstākā izglītība inženierzinātņu jomā.
   Ja Tev ir pieredze inženiertīklu būvniecības, projektēšanas un aizsardzības darbu organizēšanā.
   Ja Tev ir pieredze cilvēkresursu vadībā un analītiskā domāšana.
   Ja Tev piemīt izkoptas pārrunu vadīšanas un prezentācijas prasmes.
   Ja Tev ir B kategorijas autovadītāja apliecība.  Tu varēsi

   Pārstāvēt Tet intereses valsts, pašvaldības, profesionālajās nozares iestādēs.
   Sadarboties ar citiem komunikāciju turētājiem.
   Koordinēt darbu ar apdrošinātājiem, tiesībsargājošām institūcijām, būvkompānijām un būvspeciālistiem pārstāvot Tet intereses.
   Piedalīties Rail Baltica projektā – projekta komandas koordinēšana, darbu plānošana, sadarbības ar projektētājiem koordinēšana un vēlāk būvniekiem.
   Plānot būvniecības dokumentācijas skaņošanas un izpildes uzraudzības organizāciju, apkalpošanas attīstīšanas uzlabošanas scenārijus tīkla uzraudzības jautājumos, e-pakalpojumu attīstīšanu.
   Plānot un organizēt nodaļas darbu un nepieciešamos personāla resursus, atbilstoši uzņēmuma noteiktajiem mērķiem. Iniciēt pārmaiņas, kas uzlabotu darba procesus un ieviest tās.  Tu saņemsi

   Iespēju sakomplektēt savus bonusus (papildu brīvdienas; veselības apdrošināšana; transports; pusdienas; ceļojumi vai sporta klubu apmeklējumi).
   Īpašas cenas mūsu veikalos.
   Iespēju piedalīties veselīga dzīvesveida veicināšanas aktivitātēs.
   Atalgojumu sākot no 2300 līdz 2600 EUR bruto mēnesī.


  Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!

  Papildu informāciju varat iegūt, sazinoties ar Baibu Ozoliņu:
  Tālrunis: +371 29592278
  E-pasts: baiba.ozolina@workingday.lv

  WorkingDay Latvia
  Tērbatas iela 53-10
  Rīga, LV-1011
  Reģ. nr. 40003793545
  Licences nr. 18/2009
  Izdota: NVA, 02.09.2009.


Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam.
Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.


PieteiktiesPiesakieties šeit, ja esat reģistrēts/a lietotājs/a (CV ir WorkingDay datubāzē)www.workingday.lv/lv/vakances/biz/tet-lattelecom/tikla-uzraudzibas-nodalas-vaditajs-a/20831&NoButtons=true&popup=1