draugiem.lv
     
Publicēšanas datums: 20.06.2018Workingday Latvia klients ir jums labi pazīstamo, garšīgo un oriģinālo našķu ražotājs “Skrīveru saldumi”. Iespējams esat pamanījuši, ka uzņēmums arvien papildina savu produktu klāstu, ražo jaunus un arvien kārdinošākus saldumus, maina produktu iepakojuma dizainu uz ērtāku un mūsdienīgāku. Uzņēmums aug un paplašinās, tāpēc “Skrīveru saldumi” komandai ir nepieciešams papildinājums. Aicinām mums pievienoties


MĀRKETINGA VADĪTĀJU

darbam Rīgas birojā.


Ja uzskati sevi par mārketinga talantu un tev ir pieredze, lai uzņemtos atbildību par “Skrīveru saldumi” mārketinga budžetu, produktu portfeli, zīmola attīstīšanu un reklāmas kampaņām, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli.


Vispirms vērtēsim pretendentu pieredzi un līdz šim sasniegto, bet priekšroku dosim motivētajiem, mācīties spējīgajiem. Mūsu komandā labi jūtas ar iniciatīvu apveltītie darītāji.

Gaidām rodošo rīcības cilvēku pieteikumus.


Ja Tev rodas jautājumi, vai vēlies vairāk uzzināt par vakancēm – zvani Workingday Latvia personāla atlases speciālistam Jurim Garjānam +371 29600765, vai sūti savu jautājumu uz e-pastu juris.garjans@workingday.lv.

WorkingDay Latvia
Tērbatas iela 53-10
Rīga, LV-1011
Tālrunis: 29600765
Reģ.nr. 40003793545
Licences nr.18/2009
Izdota: NVA, 02.09.2009.
Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam.
Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.


PieteiktiesPiesakieties šeit, ja esat reģistrēts/a lietotājs/a (CV ir WorkingDay datubāzē)www.workingday.lv/lv/vakances/biz/skriveru-saldumi/marketinga-vaditajs-a/20366&NoButtons=true&popup=1