draugiem.lv
     
Publicēšanas datums: 25.09.2018
WorkingDay Latvia klients ir starptautisks būvuzraudzības, projektēšanas un ekspertīzes uzņēmums, kas strādā ar liela apjoma sabiedrisko būvju projektiem Latvijā, nodrošinot kompetentu būvuzraudzības pakalpojumu projektēšanas, būvniecības un ekspluatācijas stadijās.
Pieaugot darba apjomam (uzsākti un tiek plānoti vairāki apjomīgi projekti), aicinām uz ilgtermiņa sadarbību vai līdzdalību projektos


ĒKU KONSTRUKCIJU PROJEKTĒTĀJU

sarežģītu dzelzsbetona un tērauda konstrukciju projektu ekspertīzei (aprēķinu veikšanai) un objektu tehniskajai apsekošanai.

Prasības
 • Ēku konstrukciju projektētāja sertifikāts;
 • Vismaz 2 gadu pieredze projektēšanā, aprēķinu veikšanā, vēlams lieliem būvobjektiem;
 • Labas praktiskās iemaņas aprēķinu veikšanā galīgo elementu vidē;
 • Kā priekšrocība tiks vērtēta angļu valodas prasme.

  Piedāvājums
 • Uzņēmums nodrošina savus speciālistus ar iespēju darboties lielos būvniecības projektos šobrīd un tālākā perspektīvā, ilgtermiņā. Svešvalodu pratējiem ir iespēja turpināt karjeru starptautiskos projektos ārpus Latvijas.
 • Uzņēmums saviem darbiniekiem nodrošina labiekārtotu darba vidi, apmācības, apdrošināšanu, algu robežās no EUR 2500 - 3500 bruto un sociālās garantijas.

  Darbs ar skatu nākotnē!

  Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!
  Papildu informāciju varat iegūt, sazinoties ar Juri Garjānu:
  Tālrunis: +371 29600765
  E-pasts: juris.garjans@workingday.lv

  WorkingDay Latvia
  Tērbatas iela 53-10
  Rīga, LV-1011
  Reģ.nr. 40003793545
  Licences nr.18/2009
  Izdota: NVA, 02.09.2009. • Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam.
  Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.


  PieteiktiesPiesakieties šeit, ja esat reģistrēts/a lietotājs/a (CV ir WorkingDay datubāzē)www.workingday.lv/lv/vakances/biz/liels-buvuzraudzibas-uznemums/eku-konstrukciju-projektetajs-a/20517&NoButtons=true&popup=1