draugiem.lv
     
Publicēšanas datums: 10.08.2018
Federal Express Corporation (FedEx Express) ir lielākais starptautisko ekspressūtījumu pakalpojumu sniegšanas uzņēmums pasaulē. Pateicoties labi attīstītajai avio un sauszemes infrastruktūrai, FedEx Express var nodrošināt adresātam sūtījuma saņemšanu 1 vai 2 darba dienu laikā, kas tādējādi ietver sevī 90% no pasaules ekonomisko aktivitāšu. FedEx Express globālais transportēšanas tīkls nodrošina ātru, uzticamu dokumentu, paku un kravu piegādi visā pasaulē. Mūsu interaktīvā mājas lapa palīdz ātri un pilnvērtīgi informēt savus klientus par pakalpojumiem un jaunajiem piedāvājumiem. Pašlaik vairāk nekā 2,5 miljoni cilvēku ir elektroniski savienoti šajā tīklā ar FedEx Express.

Šobrīd paplašinām savu Latvijas komandu, tāpēc aicinām darbā


KURJERU/-IGalvenie pienākumi būs sūtījumu piegāde klientiem un to saņemšana no nosūtītāja, dokumentācijas sagatavošana saskaņā ar FedEx standartiem, nodrošinot augsta līmeņa servisu mūsu klientiem.

Sagaidām šādas prasmes un iemaņas:
Spēju patstāvīgi organizēt un plānot savu ikdienas darba kārtību, labas saskarsme prasmes, patstāvību un atbildības sajūtu, spēju lieliski orientēties apkārtnē un kartē, tekošas latviešu un krievu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski, angļu valodu labas sarunvalodas līmenī, iemaņas darbā ar MS Office un Interneta pārlūkprogrammām, B kategorijas autovadītāja apliecību (ar vairāku gadu stāžu).

Kā FedEx Express KURJERS/-E Tu iegūsi:
Dinamisku un aizraujošu darba vidi starptautiskā uzņēmumā;
Apmācību programmu, kā arī atbalstu un saliedētu darba kolektīvu;
Stabilu atalgojumu, kā arī piemaksas par labiem sasniegumiem;
Jaunu dienesta automašīnu un sociālās garantijas;
Biroja atrašanās vieta - Lidostas "Rīga" teritorijā.

Lai pieteiktos, CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!
Papildu informāciju varat iegūt, sazinoties ar Sabīni Jurevicu:
Tālrunis: +371 26512277
E-pasts: sabine.jurevica@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Tērbatas iela 53-10,
Rīga, LV-1011
Reģ.nr: 40003793545
Licences nr.: 18/2009
Izdita: NVA, 02.09.2009.


Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam.
Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.


PieteiktiesPiesakieties šeit, ja esat reģistrēts/a lietotājs/a (CV ir WorkingDay datubāzē)www.workingday.lv/lv/vakances/biz/fedex-express/kurjers-e/20449&NoButtons=true&popup=1