draugiem.lv
     
Publicēšanas datums: 01.11.2018Lai kolēģi mūsu veikalos klientiem varētu sniegt pasaules līmeņa servisu, viņiem ir nepieciešams pasaules līmeņa atbalsts! Tas ir galvenais mūsu atbalsta centru uzdevums. Pie mums Tev būs iespēja kļūt par mūsu talantīgās loģistikas, grāmatvedības, klientu servisa, IT, cilvēkresursu un mārketinga speciālistu komandas daļu. Mūsu darbinieki no dažādām komandām visā pasaulē sadarbojas, lai nākotnē sasniegtu arvien vairāk. Mūsu lielākā vērtība ir mūsu cilvēki, un mēs tiem ļoti uzticamies.

Mēs atlīdzināsim Tavu atdevi, enerģiju un mērķtiecību ar iespēju justies droši un brīvi, darot to, kas Tev padodas vislabāk!

Circle K biznesa centrs Rīgā, Latvijā, aicina darbā


KLIENTU KONSULTANTU/-I AR ZVIEDRU vai DĀŅU VALODAS ZINĀŠANĀM,
kuram/-ai patīk un padodas saziņa ar cilvēkiem un kurš/-a vēlētos pievienoties mūsu starptautiskajai komandai.

Dod mums ziņu, piesakoties šai vakancei! Mēs ar Tevi sazināsimies un, iespējams, jau drīz tiksimies mūsu birojā, dzerot lielisku kafiju un pārrunājot darba iespējas Circle K biznesa centrā.

Ko Tu iegūsi, strādājot CIRCLE K?
Lieliskus darba apstākļus, subsidētas sporta aktivitātes, izaugsmes iespējas, starptautisku vidi, atlaides mūsu produktiem, atalgojumu no EUR 1300 - 1500 bruto, gada prēmiju, veselības apdrošināšanu, lielisku komandu, augļus birojā, valodu nodarbības, jaunās tehnoloģijas.

Mēs zinām, ka lieliskus uzņēmumus veido lieliska komanda, tādi cilvēki kā Tu! Pievienojies mums un augsim kopā!

Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!
Papildu informāciju varat iegūt, sazinoties ar Evu Andžu:
Tālrunis: +371 26588182
E-mail: eva.andza@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Tērbatas iela 53-10
Rīga, LV-1011
Reģ.nr. 40003793545
Licences nr.18/2009
Izdota: NVA, 02.09.2009.


Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam.
Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.


PieteiktiesPiesakieties šeit, ja esat reģistrēts/a lietotājs/a (CV ir WorkingDay datubāzē)www.workingday.lv/lv/vakances/biz/circle-k-business-centre/klientu-konsultants-e-ar-zviedru-vai-danu-valodas-zinasanam/20569&NoButtons=true&popup=1