draugiem.lv
     
Publicēšanas datums: 09.08.2018


Workingday Latvia klients ir liels celtniecības uzņēmums, kas izsludina konkursu uz jaunizveidotu vakanci

TEHNISKAIS/-Ā VADĪTĀJS/-A

speciālās un smagās tehnikas parka atjaunošanai, jaunas struktūrvienības tehniskās bāzes izveidošanai.

Kā kandidāti tiks vērtēti pretendenti ar vismaz 3 gadu pieredzi vadošā amatā uzņēmumā ar lielu tehnikas (celtniecības, smagā transporta) bāzi.
Darbs saistīts ar komandējumiem ārvalstīs, tāpēc kandidātiem nepieciešamas labas angļu valodas zināšanas un gatavība strādāt virsstundas, kā arī doties komandējumos.
Kandidātiem prasām augstāko vadības zinātņu izglītību, papildus tehniskā izglītība tiks uzskatīta par būtisku priekšrocību.
Darba pienākumos ietilpst apjomīgu tehnikas iepirkumu vadīšana, tāpēc prasībās ir iekļautas ļoti labas datoru prasmes.
Augstu vērtēsim praktisko pieredzi efektīvu menedžmenta metožu (piemēram, Lean) pielietošanā, zināšanas procesu vadībā, kvalitātes vadības principos.
Tehniskajam/-ai vadītājam/-ai, pienākumus veicot, nāksies vadīt mehāniķu brigādi, kā arī sadarboties ar citu struktūrvienību vadītājiem, tāpēc veiksim pretendentu vadības prasmju novērtēšanu un augstu novērtēsim kandidātiem dotās iepriekšējo darba devēju rekomendācijas.

Darba vieta – Rīga.
Atalgojums – sākot no EUR 1800 pēc nodokļu nomaksas plus piemaksas.

Lai pieteiktos, CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!
Papildu informāciju varat iegūt, sazinoties ar Juri Garjānu:
Tālrunis: +371 29600765
E-pasts: juris.garjans@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Tērbatas iela 53-10
Rīga, LV-1011
Reģ.nr. 40003793545
Licences nr.18/2009
Izdota: NVA, 02.09.2009.

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam.
Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.


PieteiktiesPiesakieties šeit, ja esat reģistrēts/a lietotājs/a (CV ir WorkingDay datubāzē)www.workingday.lv/lv/vakances/biz/celtniecibas-uznemums/tehniskais-a-vaditajs-a-(no-eur-1800-neto)/20444&NoButtons=true&popup=1