Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Sīkdatņu lietošanas noteikumi

Lietojot www.workingday mājaslapu, jūs apstiprināt šos lietošanas noteikumus.

1. WorkingDay Latvia veic visas darbības, lai maksimāli nodrošinātu lapas drošu pārlūkošanu un aizsargātu ikviena lietotāja datus.

2. Lapas apmeklētāji var lietot daudzas WorkingDay Latvia mājaslapas sadaļas bez nepieciešamības atklāt personas datus, tomēr dažus no mūsu interaktīvajiem pakalpojumiem mēs varam nodrošināt tikai pēc lapas apmeklētāja identifikācijas.

3. WorkingDay Latvia var atklāt Jūsu personīgo informāciju gadījumos, kad to pieprasa tiesas spriedums vai spēkā esošie likumi.

4. Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.workingday.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot www.workingday.lv lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Mēs izmantojam sīkdatnes (
Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti jūsu lietošanas paradumiem – tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.; 

5. Mājaslapā var būt izvietotas saites uz citām mājaslapām. WorkingDay Latvia neatbild par citu, ar WorkingDay Latvia tieši nesaistīto, mājaslapu saturu. 

WorkingDay Latvia nenes atbildību par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem (tiešiem, netiešiem, seku radītiem, finanšu zaudējumiem vai neiegūto peļņu), kas radušies jebkādā veidā saistībā ar tīmekļa vietnes apmeklēšanu vai izmantošanu.

 

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām