Latviski   |   English

Autorizēties

FAQ

Vai tā vakance vēl ir aktuāla?

Katra un ikviena WorkingDay mājas lapā publicētā vakance IR aktuāla. Kolīdz konkurss ir noslēdzies, mūsu datu operators nekavējoties to izņem no Interneta. Viņš ir ļoti motivēts tā rīkoties, jo par katru reizi, kad viņš aizmirst to izdarīt, mēs viņam nogriežam vienu pirkstu.

A, kāpēc tā vakance tur stāv jau kopš rudens?...

a) Ir atsevišķi projekti, kuri turpinās visu gadu. Vai citiem vārdiem sakot, darba devējs jebkurā brīdī izveidos darba vietu un piedāvās darbu atbilstošam kandidātam, ja tāds atradīsies.
b) Ja kopš rudens Tev ir ieslēgts dators un visu šo laiku ir atvērts Internet Explorer logs, kurā ir atvērta WorkingDay mājas lapa, nospied taustiņu “F5” (refresh). Ja tāda taustiņa Tavā klaviatūrā nav, ir pienācis piemērots brīdis, lai noslaucītu no klaviatūras putekļus.

Vai WorkingDay pakalpojumi ir par maksu?

Jā, bet tikai darba devējiem. Ja Tu esi darba meklētājs – jūties kā mājās! Ne par ko nebūs jāmaksā. Izņemot gadījumus, kad darba meklēšanas procesā tiek izkratīts viss, kas uz sirds sakrājies (bez maksas ir pieļaujama daļēja sirds izkratīšana), slapjas tējkarotītes tiek mērktas cukurtraukā, kā arī tiek nodarīti citi materiāli vai psiholoģiski postījumi.

Aizsūtīju pieteikumu – kāpēc nesaņēmu nekādu ziņu?

a) Sākot no 2004. gada 11. februāra, atbildi saņem visi, jo speciāli šim nolūkam firmā ir nodarbināts viens darbinieks. Izņēmums var būt tikai tādā gadījumā, ja pieteikums ir izturējis pirmo atlases kārtu un ir nodots tālākai izskatīšanai darba devējam. Tad jau darba devējs uzņemas atbildību par atbildes nosūtīšanu/nenosūtīšanu.
b) Nočeko meilu. Varbūt, kamēr tu Te sērfo pa FAQ, jau ir atnākusi atbilde.

Nevaru iereģistrēt CV. Met ārā paziņojumu, ka ar manu e-pastu jau ir reģistrēts lietotājs.

Tu ar savējo e-pastu jau esi iepriekš reģistrējies. Uz vienu e-pasta adresi var būt reģistrēts tikai viens darba meklētājs. Ja tavs rads, draugs vai kāds cits labs cilvēks vēlas otrreiz izmantot tavu e-pastu, lai reģistrētos WorkingDay sistēmā, – nekas nesanāks. Iesaki viņam atvērt pašam savu e-pastu pie kāda no Interneta e-pasta bezmaksas pakalpojumu sniedzējiem. Tādu Internetā ir kā “lapas rudenī”.

Kā es varu atteikties no Darba Aģenta pakalpojuma?

Labāk jau nesasteidz... Ja nu tomēr noder? Bet ja nu galīgi nekā, un par katru cenu ir jāatsakās no tā optimistiskā zeļļa sabiedrības – atver Darba Aģenta pieteikšanās anketu, ieraksti savu vārdu un e-pasta adresi, pārējo anketu atstāj tukšu un nospied pogu “Aiziet”. Žēl, bet no šī brīža, par Darba Aģenta jautrajām vēstulītēm Tu dzirdēsi tikai no paziņām.

Kā es varu mainīt Darba Aģenta profilu?

Vēlreiz aizpildi visu Darba Aģenta anketu un jau nākamajā nedēļā Tu saņemsi vēstuli, kura atbildīs Tavam jaunajam pieprasījumam.
Bet taisnību sakot, tam puisim ir baigi labais profils. Augsta piere, liels deguns. Viss kā vajag - kāpēc mainīt? :-)

Kā rakstīt pieteikuma vēstuli? Kā uzrakstīt vislabāko CV? Kā uzvesties darba intervijā?

Meklē šajā lapā sadaļu “Karjeras Akadēmija”. Tur Tu atradīsi atbildes uz gandrīz visiem jautājumiem. Starp citu, tur ir atrodami arī Darba Aģenta joki. Nosmieties var līdz sviedriem veļā.:-)

Vai man ir jāsūta pieteikums uz katru konkursu atsevišķi vai arī es varu atsūtīt vienu pieteikumu, norādot tikai vakances?

Cik amatu – tik pieteikumu. Uz katru amatu sūti atsevišķu pieteikumu, pirms tam pielabojot pieteikuma vēstuli un CV katram amatam. Tavas izredzes palielināsies, ja Tavs pieteikums būs pielāgots katram amatam. Tu vari atvieglot pieteikšanos, ievadot savu CV WorkingDay datubāzē.

Vai es varu no jums aizņemties 100,- EUR līdz algai?

Nē.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām