Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Workingday mājaslapas lietošanas noteikumi

1. SIA "WORKINGDAY LATVIA", Reģ.Nr.40003793545, Rīga, Tērbatas iela 53-10, LV-1011 (turpmāk – WorkingDay) ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis mājaslapā www.workingday.lv (turpmāk – Portāls) saistībā ar personāla atlasi, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. 

2. Lietotājam, kurš vēlas WorkingDay nosūtīt savu CV vai reģistrēties WorkingDay datu bāzē, ir saistoši šie noteikumi.

3. Iesniedzot savus datus vai piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti WorkingDay datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/ā darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.

4. Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti 20 gadus. 

5. Jums ir tiesības jebkurā laikā rakstveidā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

6. Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot jebkurus potenciālos darba devējus, ja tas būtu nepieciešams šeit noteiktās datu apstrādes nolūkiem, vai ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti. 

7. Lietotājiem ir aizliegts WorkingDay datu bāzē ievietot sensitīvos personas datus. WorkingDay nav pienākuma pārbaudīt, vai lietotājs šādus datus nav ievietojis, kā arī nav pienākuma šādus datus dzēst.

8. Apmeklējot Portālu, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai savā datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai Portāla apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu. Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē Portālu, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos. Atsevišķas sīkdatnes tiek izmantotas, lai atlasītu un piemērotu apmeklētājam piedāvājamo informāciju un reklāmas, pamatojoties uz saturu, ko apmeklētājs aplūkojis agrāk, un tādējādi veidotu apmeklētājiem Portāla lietošanu vienkāršu, ērtu un individuāli piemērotu. 

9. WorkingDay patur tiesības jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus. Portāla apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt šīs Portāla lapas saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām