Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2018. gads?

Nedēļas Karjeras Horoskopi

Auns

Jums patīk iespaidīgas rīcības un darbības? Tātad, šī nedēļa – ir vesela notikumu un iespēju krātuve. Jūsu darbs un personiskā atbildība – laicīgi tos ieraudzīt un pielietot. Tālāk jums nebūs jādara nekas - vienkārši baudiet procesu un pārvaldiet to īstajā brīdī.


Vērsis

Tagad jūs pārvērtējat ne tikai savus spēkus, bet arī finanšu resursus, un tādējādi iegūstat lietas, kuras jums nemaz nav nepieciešamas. Būtu jauki pavadīt šo nedēļu blakus cilvēkam veselā saprātā, kurš var palīdzēt jums nolaisties uz zemes, izteikt komentārus un viedokļus taktiski un iejūtīgi.


Dvīņi

Šonedēļ ļaujiet sev iespēju mēģināt sasniegt izcilību, turklāt, visās dzīves jomās. Tas nebūs viegli, bet tas nāks jums un jūsu uzņēmumam par labu. Šajā periodā ir labvēlīgas iniciatīvas un dažādi pasākumi.


Vēzis

Šis laiks ir oriģinālu un patiešām izcilu ideju laiks, pie kuru īstenošanas jūs strādāsiet kopā ar cilvēkiem, kas kļūs par jūsu labākiem draugiem.


Lauva

Šonedēļ jums perfekti izdosies tas, kas prasa elegantus risinājumus, prāta spēles un citus smalkumus. Secinājums: asus un smagus instrumentus labāk rokās neņemt..


Jaunava

Nedēļas sākuma pasākumi diez vai jūs iepriecinās, un viss tāpēc, ka pareizi tos novērtēt tagad ir gandrīz neiespējami. Nogaidiet kādu brīdi - vēlāk, jums būs iespēja saprast, kas notiek, un jūs sapratīsiet, ka viss, kas notika, bija diezgan noderīgi.


Svari

Biznesa pārrunas notiks dinamiski un efektīvi, izdosies ātri sasniegt vēlamo rezultātu. Jūsu panākumus būs pamanījuši priekšnieki, jūs drīz tiksiet atalgoti par savām pūlēm.


Skorpions

Jūs būsiet bezgalīgi nesavtīgs, kas, protams, nav slikti. Tomēr, savam dvēseles mieram, jums vajadzētu izvairīties no cilvēkiem, kuri pārāk labprāt izmanto jūsu altruisma augļus. Jūsu resursi taču ir ierobežoti.


Strēlnieks

Jūs izjutīsiet vēlmi aktīvi darboties, tomēr, pirms ķeraties pie jauniem nopietniem projektiem, jums jāpabeidz iesāktie darbi. Un, protams, vissvarīgākie no tiem ir tie, kuriem ir kolektīva nozīme. Kad tos pabeigsiet, jūsos nostiprināsies pārliecinātība par sevi, tāpat jūs uzturēsiet savu reitingu pienācīgā līmenī.


Mežāzis

Nedēļas sākums būs ļoti nevienmērīgs; zvaigznes nomaina savas dusmas uz labvēlību, bet pēc mirkļa labvēlību uz dusmām. Tādēļ labāk paļauties nevis uz veiksmi, bet gan uz sevi un apkārtējiem.


Ūdensvīrs

Nedēļa var būt piesātināta ar daudziem notikumiem, kas pieprasīs no jums aktivitāti un zibenīgi ātru reakciju.


Zivis.

Darbā var izveidoties situācija, kad priekšniecības acīs būs jāparāda sevi kā patstāvīgu un radoši domājošu darbinieku. Tomēr, no otras puses, jūs nedrīkstat pārkāpt vispārpieņemtās robežas un aizmirst par subordināciju. Turiet sevi rokās, pārāk neaizraujieties ar paštīksmināšanos, ievērojiet mēra robežas.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām