Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2019. gads?

Karjeras horoskopi

Auns

Nav vērts paļauties uz darba kolēģiem, jo nāksies labot viņu nepilnības, regulāri saskarties ar citu aizmāršību un paviršību, kā arī, no tā cietīs nopietnas norunas.


Vērsis

Jums ir jāsalauž "neuzticības siena" pret jums ar praktiskām darbībām. Tikai biznesa prasmes varēs piesaistīt partneru un kolēģu uzmanību jums. Tāpēc veiksme būs ar tiem, kuri spēj saskatīt savus trūkumus un savlaicīgi tos labot.


Dvīņi

Jūsu asais vārds un oriģinālās idejas šobrīd spēj stipri ietekmēt jebkuru situāciju. Izmantojiet to profesionālajā ziņā.


Vēzis

Šajā nedēļā jūs saņemsiet dažādus uzdevumus, bet jēga ir viena: sakārtot kaut ko dzīvē vai profesijā.


Lauva

Nedēļa ir labvēlīga biznesam, jauna darba meklēšanai, profesionālā līmeņa celšanai. Tikai pārāk neaizraujieties ar sapņiem par drīzu labklājību, neaizmirstiet padarīt līdz galam iesāktās lietas, pat ja priekšā jau rēgojas zelta lauki..


Jaunava

Radušies apstākļi parādīs jums faktiskās iespējas un spējas. Daži nonāks ļoti sarežģītā situācijā. Komanda, kurā jūs strādājat vai mācāties var būt naidīgi noskaņota pret jums.


Svari

Sargieties no jaunu soļu veikšanas, no pārmaiņām, no jaunu līgumu slēgšanas, no riskantu darbību veikšanas. Centieties pabeigt uzsākto darbu un gūt rezultātus.


Skorpions

Grūta un sarežģīta nedēļa – esiet piesardzīgāks un uzmanīgāks, tomēr nekādā gadījumā ne pasīvs. Profesionālajā jomā jums jāpārvar pāris konflikti vai darba nepatikšanas.


Strēlnieks

Sadzīvē pozitīvais izpaudīsies kā vien vēlēsieties, tikko jūs pieliksiet tam kaut minimālas pūles. Karjeristi atrodas stāvoklī „viss var notikt jebkurā brīdī”.


Mežāzis

Šobrīd jums ir noderīgi atzīt to, ka darbs nav vienīgā dzīves jēga, un daļu no darbiem var pildīt bez jūsu kontroles. Iespējams, no kādiem plāniem nāksies atteikties, lai saglabātu spēkus un veselību kaut kam svarīgākam.


Ūdensvīrs

Sasprindzinājums mijiedarbībā ar partneriem var sasniegt kritisku robežu. Šis nav piemērotākais laiks sapulcēm, svarīgu jautājumu apspriešanai, lēmumu pieņemšanai. Optimālāks ir patstāvīgs darbs.


Zivis.

Partneri un domubiedri savlaicīgi pasviedīs vajadzīgo ideju un ieteikts, kā rīkoties. Sargieties no nopludinātas informācijas un sasteigtiem lēmumiem.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām