Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2019. gads?

Karjeras horoskopi

Auns

Jūsu uzvedums ir netipisks: negribēsies ieslēgt loģiku vai uzņemties atbildīgus pienākumus. Radīsies nepieciešamība pārcelt svarīgas tikšanās uz nākamo nedēļu. Ieklausīties savā intuīcijā - labākā stratēģija.


Vērsis

Jums tiek ieteikts nodarboties ar pašizglītību. Jūs gūsiet panākumus apmācībās un nozīmīgi paplašināsiet savu redzesloku. Labs laiks mācību cikla sākumam, pie tam, labvēlīgākas būs patstāvīgas nodarbības.


Dvīņi

Ja jūs esat apņēmies mainīt plānus, tad jums netikt vaļā no enerģiskas darbošanās un kārtējās sienas "laušanas". Pilnā apmērā parādīsies tādas īpašības, kā spēja pārliecināt un iedvesmot.


Vēzis

Nedēļa būs visai produktīva un pilna ar dažādiem pasākumiem. Kādam sāksies jauns attīstības posms. Ja grasījāties dzīvē kaut ko mainīt, ir pienācis īstais laiks. Labvēlīgs periods braucieniem.


Lauva

Ir iespējami neparasti pārdzīvojumi un negaidīti notikumi. Un jūsu draugi būs tam par iemeslu. Spēcīgs šarms un draudzīgs raksturs palīdzēs pārvarēt visas grūtības ar augsti paceltu galvu un smaidu sejā..


Jaunava

Tagad jūs varat nostiprināt savu autoritāti un ietekmi profesionālajā dzīvē. Lietišķās partnerības jomā izdosies vienoties par sadarbību uz jūsu nosacījumiem.


Svari

Nedēļas sākumā ir vērts apstāties, savākt domas un spēkus un ļoti uzmanīgi attiekties pret jebkuru jaunu informāciju. Piemērotā brīdī varēsiet to pareizi izmantot. Nedēļas nogalē atgriezīsies ierastā pārliecība un miers.


Skorpions

Ir risks pazaudēt autoritāti citu cilvēku acīs. Dažiem sāksies konflikta iespējamības periods un skaidrās apziņas zudums. Pasargāt sevi no nepatikšanām un vilšanās var uzticoties savai intuīcijai.


Strēlnieks

Nedēļas sākumā nāksies izlabot kļūdas un nepabeigtus darbus, pabeigt vecās lietas, nevis uzsākt kaut ko jaunu.


Mežāzis

Šī nedēļa jums būs īpaši aizraujoša. Ja jūs sen virzījāties uz kādu mērķi, tad jau nedēļas beigās varēsiet baudīt sava darba rezultātu. Ja jūs tikai domājat par izmaiņām, tad pamēģiniet šonedēļ spert pirmo soli. Jūs jutīsiet sevī spēkus, un jums obligāti viss izdosies.


Ūdensvīrs

Nākošā nedēļa, visticamāk, būs pilna ar notikumiem, bet rezultāti būs atkarīgi no jūsu veselā saprāta un spējas ātri reaģēt uz pēkšņām izmaiņām.


Zivis.

Nebaidieties pieņemt svarīgus lēmumus ne tikai attiecībā uz sevi, bet arī uz citiem. Jūs jutīsiet, ka esat vajadzīgs vadībai un kolēģiem, bet pastāv ilūziju un zvaigžņu slimības bīstamība.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām