Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2019. gads?

Karjeras horoskopi

Auns

Esiet uzmanīgāki ar jaunievedumiem: nedēļa tiem nav pati labvēlīgākā, kaut arī kārdinājums izmēģināt kaut ko jaunu ir patiešām liels. Cilvēki, kuri solīja jums atbalstu un palīdzību, neturēs savu vārdu, tā, ka visnepiemērotākajā brīdī jūs paliksiet viens ar savām nerealizētajām idejām.


Vērsis

Ja būsiet pietiekami emocionāli un pārliecinoši, tad varēsiet pierādīt kolēģiem un partneriem, ka tas, ko jūs piedāvājat, var uzlabot situāciju.


Dvīņi

Šajā nedēļa jums būs augsts radošais potenciāls, arī aktivitāti lietišķajā sfērā nevarēs nosaukt par zemu. Jūs nenogurdinoši mirdzat ar savu talantu. Parūpējaties, lai jums apkārt ir pienācīgi skatītāji, jo viens no tiem spēlēs svarīgu lomu jūsu turpmākajā dzīvē.


Vēzis

Ja pavisam negribas ieviest kārtību ap sevi, var nodarboties ar savas iekšējās pasaules sakārtošanu. Šis uzdevums ir grūtāks, toties ar to var nodarboties pat guļot uz dīvāna.


Lauva

Jāsaka, ka jūsu darba uzdevumi, pēc sarežģītības un lietderības, līdzināsies Rubika kubam - tikpat grūti un bezjēdzīgi (protams, ja jūs šajā jautājumā esat amatieris un šķetināt rēbusu lai trenētu smadzenes). Pamēģiniet nogaidīt, iespējams, viss nokārtosies pats no sevis..


Jaunava

Jūs lieliski pavadīsiet šo nedēļu. Šķiet, jūs neskar problēmas, kuras burtiski vajā visas pārējās zodiaka zīmes. Jūs esat atvērts, draudzīgs, daudz komunicējat un esat ļoti mobils.


Svari

Sāciet nodarboties ar savu imidžu un pacentieties biežāk apmeklēt komerciālus un saviesīgus „tusiņus”, lai jūs pamanītu.


Skorpions

Jums šī nedēļa sagādās pārsteigumus, uz kuriem jūs nemaz necerējāt. Notikumi attīstās ne vien labvēlīgi, bet pat pārsteidzoši veiksmīgi. Aktīvas un izlēmīgas darbības ļaus sasniegt vēlamos rezultātus ātri un ar minimāliem ieguldījumiem.


Strēlnieks

Var uzrasties jauni partneri, kuri viegli var kļūt par jūsu konkurentiem. Pacentieties nodibināt labas attiecības ar šiem cilvēkiem, iesaistīt perspektīvos projektos un ieinteresēt ar interesantām iespējām, lai izveidotu ar viņiem saliedētu komandu.


Mežāzis

Jūs sajutīsiet domu skaidrību un svaigu ideju pieplūdumu. Palielināsies kontaktu skaits. Jūs varēsiet atrast kopēju valodu ne tikai ar draugiem un darba kolēģiem, bet arī ar priekšniekiem un ietekmīgām personām.


Ūdensvīrs

Nekaliet jaunus plānus, īpaši lielus projektus, pat ja jums būs grūti pretoties kārdinājumam izmantot jaunu iespēju, lai ātri uzlabotu savus plānus. Bez tam, jums liksies, ka jums ir nenogurstoši jāstrādā, bet būs labāk, ja jūs atradīsiet laiku, lai mierīgā vidē kārtīgi atpūstos.


Zivis.

Mēģiniet nemainīt savu viedokli oficiālos jautājumos, jo tas atbrīvos jūs no šaubām un līdzdalības pasākumos, kas izrādīsies veltīgi.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām