Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2019. gads?

Karjeras horoskopi

Auns

Tagad jūs varat saprast, ka pazaudējāt no uzmanības loka kādu dzīves jomu. Situācija var šķist palaista pašplūsmā, bet nevajag pārspīlēt. Jūs joprojām to kontrolējat. Ir vērts saņemties un atgriezt pozīcijas, kuras tika panāktas agrāk.


Vērsis

Šonedēļ visas darbības, kas saistītas ar papīra darbiem, ierasto gandrīz mehānisko darbu, darbu ar cipariem būs veiksmīgas. Nav vērts mainīt nodarbošanos.


Dvīņi

Jums piedos nelielas kļūdas dažādu iemeslu dēļ. Šarms un prasme būt neparastam, šonedēļ kļūs par jūsu galveno trumpi.


Vēzis

Tagad jūsu dzīvē būs svarīgs moments. Nav pareizi saukt to par lūzuma punktu, tomēr esošā izvēle lielā mērā ietekmēs jūsu nākotni.


Lauva

Šis ir labvēlīgs laiks darbam ar cilvēkiem. Visus darbus ir ērtāk izdarīt, ja būs apkārtējo palīdzība un būs kam paprasīt padomu. Vientuļnieki šajā periodā zaudēs komunikablākiem cilvēkiem..


Jaunava

Šonedēļ, cenšoties pabeigt darbu, jūs varat palaist garām svarīgas nianses un apstākļus. Dvēseles miera trūkums var novest jūs apjukumā, pie uzmanības un koncentrēšanās spēju zuduma.


Svari

Tagad pastāv risks no vienkāršas viedokļu atšķirības nonākt līdz pilnīgai atsvešinātībai. Līgumu parakstīšana, pieteikumu un juridisko dokumentu izstrāde būs ne tikai ļoti svarīga, bet arī atbildīga.


Skorpions

Pārmērīgas pūles tagad ir bīstamas, lai cik pozitīvas tās varētu šķist. Iniciatīva būtu jāatsauc uz rezervistu soliņa. Zvaigznes iesaka rīkoties tikai tad, kad to palūdz.


Strēlnieks

Jūsu enerģija plūst pilnā sparā un visos virzienos. Ir pienācis laiks īstenot sen lolotu sapni un nebaidīties kaut ko mainīt.


Mežāzis

Šonedēļ jūs varat atviegloti uzelpot, daudz kas ieņems savu vietu un šķiet, ka lietas uzlabojas. Pieņemiet biznesa piedāvājumus, tie var būt izdevīgi.


Ūdensvīrs

Šonedēļ dzīve jums izvirzīs jaunus izaicinājumus. Jūs pats varat atrisināt savas problēmas, un jums tas ir jāsāk, lai vismaz neradītu nevajadzīgas problēmas citiem - uzreiz kļūst vieglāk.


Zivis.

Nedēļa sola ienest pozitīvas tendences daudzos jautājumos. Bet savus plānus un nodomus vislabāk turēt noslēpumā, ja jūs interesē arī to īstenošana.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām