Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2018. gads?

Nedēļas Karjeras Horoskopi

Auns

Mainīt darbu vai apmeklēt intervijas pagaidām nav nepieciešams. Jūs varat tikt maldināts, izmantojot jūsu uzticību, un galu galā būsiet vīlušies. Izvairieties no karstām debatēm - ietaupiet enerģiju, netērējiet to papildu vārdiem.


Vērsis

Centieties uzturēt neitralitāti saziņā ar kolēģiem, pretējā gadījumā jūs varat kļūt par intrigu un tenku upuri. Ja jūs pavadāt daudz laika darbā - neesat pārsteigts, ka mājas cilvēki arvien vairāk izteiks savas prasības pret jums. Ģimenes lietas arī pastāv, un tām jābūt izpildītām.


Dvīņi

Ja būs iespēja doties komandējumā, pat nepārdomājiet to - brauciet! Vietas maiņa nāks par labu, atkāpsieties no parastajiem mājas darbiem. Maksimāli ierobežojiet komunikāciju ar cilvēkiem, kuri ir īpaši vērtīgi - atrast savstarpēju sapratni nebūs viegli.


Vēzis

Šonedēļ nesteidzieties cīņā un nezaudējiet spēkus, cenšoties pārliecināt ikvienu par savu taisnību. Nemēģiniet būt divās vietās vienlaicīgi, pretējā gadījumā būs jāraujas divās daļās, un joprojām izvairīties no kritizēšanas no visām pusēm neizdosies.


Lauva

Attiecības ar kolēģiem var pasliktināties. Jums šķiet, un tas nav nepamatoti, ka jums atstāja to darbu, kuru jāveic citiem darbiniekiem. Mēģiniet tērēt enerģiju taupīgi..


Jaunava

Pie apvāršņa var parādīties kaut kas pilnīgi jauns - pievilkšanās objekts vai darbs. Lielā mērā to veicinās draugi, tādēļ informējiet viņus par saviem plāniem.


Svari

Šonedēļ jūs piesaista noslēpumi. Tie, kas atvaļinājumā, aizrausies ar detektīviem. Un tie, kas strādā, būs ieinteresēti lietišķā informācijā, kas no jums ir paslēpta, un uzzinās kaut ko ļoti svarīgu.


Skorpions

Jums būs jāpārliecinās, ka arī bez darba dzīvē daudz brīnišķīgu lietu. Iespējams, jauna hobija rašanās un saistībā ar to – jaunu draugu.


Strēlnieks

Šīs nedēļas ieplānotie braucieni un tikšanās, visticamāk, nenesīs vēlamos rezultātus, tādēļ labāk tos atlikt uz vēlāku laiku. Zvaigznes iesaka neveikt darījumus ar nekustamo īpašumu un nepārtērēt naudu.


Mežāzis

Lai kaut ko panāktu dzīvē, ir jāuzņemas risks un jāzina, kad šis risks tiks attaisnots. Nedēļas beigās iespējams ne ļoti liela, bet patīkama vinnēšana loterijā vai neparedzēta piemaksa.


Ūdensvīrs

Šajā nedēļā jūs varat daudz sapņot. Ar Jūsu enerģiju šie plāni piepildīsies.


Zivis.

Visās darba dienās Jūs strādāsiet savam makam un ne vienmēr birojā. Daudzi no jums pieņems trešo pušu piedāvājumus, izmēģināsiet sevi ārštatā un kāds vienkārši dosies uz kazino.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām