Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2020. gads?

Karjeras horoskopi

Auns

Jums būs ērtāk izpaust sevi to cilvēku kompānijā, kurus jūs saprot no pusvārda. Tieši tāpēc šonedēļ jums labāk cerēt uz tiem, kurus jūs labi pazīstat.


Vērsis

Tagad nav vērts gaidīt ievērojamu ieņēmumu pieaugumu, tomēr, jums ir visas iespējas saņemt nelielu veicināšanas balvu. Lieciet pamatus turpmākajai labklājībai – sāciet attīstīt to zināšanu jomu, kas būs noderīga darbam vadošā amatā.


Dvīņi

Nekautrējieties pajautāt draugiem, par ko viņi ir norūpējušies, visticamāk, jūs varēsiet viegli atrisināt viņu problēmas, bet viņi būs patīkami pārsteigti ar jūsu spējām.


Vēzis

Pastiprināta radošā darbība veicina ārkārtas spēju un slēpto talantu izpausmi. Nekautrējaties parādīt savu inteliģenci.


Lauva

Šonedēļ Jums parādīsies izdevība samaksāt parādus. Tajā pašā laikā atsakieties no jebkura jauna darba, jo tas nesīs jums pārāk daudz nepatikšanas un bezjēdzīgas rūpes..


Jaunava

Būs finansiālās grūtības. Jums nepietiks naudas, lai īstenotu savas idejas. Iespējams, ir nepieciešams atteikties no maksimālisma un ideālisma un prātīgāk ielūkoties problēmās. Jums ir jāizvēlas tāds darbs, kas jums nav "pārāk grūts".


Svari

Vēlme pēc izmaiņām ietekmēs darba sniegumu. Vēlme izmēģināt sevi kādā jaunā jomā, lai saņemtu pienācīgus ienākumus, rosinās pro-aktīvus pasākumus, lai īstenotu šo plānu. Iespējams, jums būs nepieciešams doties uz kvalifikācijas paaugstināšanas kursiem vai atsvaidzināt svešvalodu zināšanas.


Skorpions

Jums nāksies pielikt diezgan daudz pūļu perfektā risinājuma meklējumos. Jūs varat lūgt padomu no pieredzējušiem kolēģiem, un paļauties uz viņu situācijas redzējumu. Tajā pašā laikā, lieciet lietā savas intelektuālās spējas - tieši tas arī dos jums gatavus risinājumus.


Strēlnieks

Jums nebūs viegli samierināties ar to, ka kāds mēģina apsteigt un paspēt padarīt darbu ātrāk par jums. Tā rezultātā, jūs būsiet gatavs darīt visu, lai tikai neatpaliktu. Nedēļas beigās jūs jutīsiet spēku pieplūdumu un būsiet uzņēmīgs kā vēl nekad.


Mežāzis

Šī nedēļa – laiks pārbaudīt jūsu raksturu un izturību. Problēmas var rasties visās jūsu dzīves sfērās, jūs saskarsieties ar grūtībām, risinot pat vienkāršus uzdevumus. Ļoti svarīgi nepamest iesākto, lai arī kādi izveidotos apstākļi, nenovirzieties no izvēlētā ceļa.


Ūdensvīrs

Ietekmīgi cilvēki ir noskaņoti pret jums neparasti labvēlīgi, izmantojiet to, lai realizētu visambiciozākos nodomus.


Zivis.

Jūs varat piedzīvot sarežģījumus attiecībās ar kolēģiem. Jūsu komandā var uzrasties jauns cilvēks ar augstām prasībām pret citiem. Jūs taču nevēlaties samierināties ar nepamatotu kritiku un atklāti paudīsiet savu nostāju. Varbūt šobrīd jums ir vērts saņemt atbalstu no ietekmīgiem cilvēkiem.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām