Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Karjerai

20 minūšu likums. 5

Savu mērķu īstenošana nereti tiek uztverta ka kā kaut kas nesasniedzami tāls vai neiespējams, bet patiesībā tas ir pavisam vienkārši. Šī vienkāršā metode palīdzēs tev iet uz savu mērķi maziem solīšiem, bet svarīgi – katru dienu. Tieši tāpēc tā saucas “mazo soļu metode”. Teorija balstās uz 20 minūšu likumu, par kuru tu tūliņ uzzināsi.


WorkingDay pētījums: “iekārotākais” darba devējs 2014 ir Latvenergo


Ir noslēdzies ikgadējais pētījums „Iekārotākais darba devējs”, kuru „SIA WorkingDay Latvia” veic astoto gadu. Šogad, jau trešo gadu no vietas, stabilu līdera pozīciju notur „Latvenergo AS”.


Ir noslēdzies pētījums "Iekārotākais darba devējs 2014".


Noslēdzies SIA „WorkingDay Latvia” pētījums „Iekārotākais darba devējs 2014”, kurš tika veikts interneta vidē 2015. gada martā. Šāds pētījums Latvijā norisinās jau astoto gadu.


Ir noskaidrots "Iekārotākais darba devējs 2013"!
5


Noslēdzies SIA „WorkingDay Latvia” pētījums „Iekārotākais darba devējs 2013”, kurš tika veikts interneta vidē 2014. gada augustā. Tajā piedalījās 3150 respondenti. Šāds pētījums Latvijā norisinās jau septīto gadu.


Personālatlases speciālista padoms: Darba meklēšana ir kā makšķerēšana.
2


«Esmu aizsūtījusi savus CV uz daudzām vietām, bet atsaucības nav. Varbūt vajadzētu zvanīt uz vietām, kur konkurss nav izsludināts, lai uzzinātu, vai tomēr netiek piedāvāts darbs? Kādi būtu ieteikumi, lai telefona saruna izdotos? Esmu dzirdējusi, ka darba meklētāji jau ir uzņēmumus nomocījuši ar saviem zvaniem un sarunas tiekot vienkārši pārtrauktas, nenoklausoties līdz galam.»

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām