Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Karjerai

Kad darbs nesagādā gandarījumu.

Kad darbs nesagādā gandarījumu.

Vai ik svētdienu tevi pārņem nelabums, iedomājoties, ka jau rīt jādodas uz darbu? Vai tajā, ko tu dari, nesaredzi jēgu? Iedvesmojoties no "The Everygirl", izvirzījām iemeslus, kāpēc tu varētu justies "iestrēgusi" savā tagadējā amatā.

Kā atgriezties darbā pēc ilgstošas pauzes?

Kā atgriezties darbā pēc ilgstošas pauzes?

Katram darba meklētājam ir savi iemesli, kāpēc tiek pārtrauktas darba gaitas ilgstošākā laika posmā – kāds dodas bērna kopšanas atvaļinājumā, cits novērojis izdegšanas pazīmes. Tomēr atgriešanās pēc garākas pauzes var radīt neskaitāmus jautājumus, piemēram, vai mani sagaida mazāka alga? Portāls "Reader's Digest", iesaka deviņus norādījumus, kas palīdzēs veiksmīgāk un pārliecinošāk atgriezties darbā.

Frāzes, kuras nevajadzētu teikt darba devējam

Frāzes, kuras nevajadzētu teikt darba devējam 1

Sarunās ar priekšniecību vienmēr jāsaglabā profesionālisms, tāpēc reizēm labāk mēli paturēt aiz zobiem, lai neatgriezeniski nesabojātu attiecības. Svarīgi noteikti ir būt arī atklātam un godīgam darbiniekam, taču savs viedoklis jāizsaka par konkrētām tēmām, jāizpauž viss, kas uz sirds. Iedvesmojoties no "Reader's Digest" ekspertu viedokļiem, piedāvājam dažādu frāžu apkopojumu, kuras komunikācijā ar darba devēju neizmantot.

Piecas lietas, ko darba devējs apskata potenciālo darbinieku soctīklu profilos

Piecas lietas, ko darba devējs apskata potenciālo darbinieku soctīklu profilos

Vai tev kādreiz nācies saskarties ar situāciju, kad darba intervijā šķiet esi sevi parādījis ļoti labi, taču pie kārotā amata tāpat netiki? Iespējams, iemesls slēpjas tavās sociālo tīklu aktivitātēs, jo liela daļa darba devēju pirms potenciālā darbinieka pieņemšanas kolektīvā izpēta pieejamos profilus. Šajā rakstā skaidrosim, kam tieši uzņēmumu vadītāji nereti pievērš uzmanību.

Ar kādām neapzinātām rīcībām var izvest kolēģus no pacietības?

Ar kādām neapzinātām rīcībām var izvest kolēģus no pacietības?

Nav noslēpums, ka cilvēkiem nesimpatizē tie kolēģi, kuri neiekļaujas termiņos, vienmēr kavē, neatzīst savas kļūdas u.c. Taču šī ir redzamā puse – ir dažādas rīcības un lēmumi, kurus pieņemot, tu neiedomājies, ka kolēģus tas kādā veidā varētu kaitināt. Iedvesmojoties no "Huffington Post", piedāvājam ieskatu šajās situācijās.

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām