Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Karjerai


Personālatlases speciālista padoms: Darba meklēšana ir kā makšķerēšana.
2


«Esmu aizsūtījusi savus CV uz daudzām vietām, bet atsaucības nav. Varbūt vajadzētu zvanīt uz vietām, kur konkurss nav izsludināts, lai uzzinātu, vai tomēr netiek piedāvāts darbs? Kādi būtu ieteikumi, lai telefona saruna izdotos? Esmu dzirdējusi, ka darba meklētāji jau ir uzņēmumus nomocījuši ar saviem zvaniem un sarunas tiekot vienkārši pārtrauktas, nenoklausoties līdz galam.»


WorkingDay pētījums: iekārotākais darba devējs ir Air Baltic Corporation
4


Noslēdzies „SIA WorkingDay Latvija” pētījums „Iekārotākais darba devējs 2010”, kurš tika veikts interneta vidē 2010. gada novembrī un decembrī. Tajā piedalījās 4477 respondenti. Šāds pētījums Latvijā norisinās ceturto gadu.


Motivācijas vēstule – jautājumos un atbildēs
5


Internetā Jūs atradīsiet samērā daudz dažādu veiksmīgāku un ne tik veiksmīgu motivācijas vēstuļu paraugu, taču ir viens ļoti nopietns "BET" – neviens no šiem paraugiem neatbildīs Jūsu mērķim.


Ir zināmi TOP 100 iekārotākie darba devēji 2009!
15


Noslēdzies „SIA WorkingDay Latvija” veiktais pētījums „Iekārotākais darba devējs 2009”, kurš interneta vidē tika sākts 2009. gada 19. oktobrī un ilga četras nedēļas. Tajā piedalījās 5061 respondents. Šāds pētījums Latvijā tika veikts trešo reizi.


Pasaka par Latviju
6


Šī nav parasta grāmata. Tā vēl nav iznākusi, bet jau jāizplata internetā pēc iespējas daudziem latviešiem un Latvijai lojāliem cittautiešiem. Tā ir maza grāmatiņa, tikai trīs raksti, tomēr tās iespaids var būt tālejošs.

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām