Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Karjerai

WorkingDay pētījums: “iekārotākais” darba devējs Latvijā ir “Latvijas Mobilais Telefons” 178

Ir noslēdzies ikgadējais pētījums „Iekārotākais darba devējs”. Pētījumā piedalījās 1588 respondenti, aizpildot anketu, kurā visi lauki ir obligāti – tas ļauj pētījuma rezultātus salīdzināt un vērtēt visu desmit gadu griezumā, kopš tiek veikts pētījums. Par 2016. gada TOP10 iekārotākajiem darba devējiem pētījuma dalībnieki atzinuši: 1. Latvijas Mobilais Telefons 2. Lattelecom 3. Swedbank 4. Air Baltic Corporation 5. Accenture Latvijas filiāle 6. Latvijas Valsts Meži 7. Circle K Latvia (Statoil) 8. Latvijas Gāze 9. Latvenergo 10. Latvijas Banka

Iekārotākais darba devējs jau ceturto gadu ir Latvenergo

Ir noslēdzies ikgadējais pētījums „Iekārotākais darba devējs 2015", kuru „WorkingDay Latvia” veic jau devīto gadu. Arī šogad, ceturto gadu pēc kārtas, pirmo vietu ieņem „Latvenergo”.

20 minūšu likums. 4

Savu mērķu īstenošana nereti tiek uztverta ka kā kaut kas nesasniedzami tāls vai neiespējams, bet patiesībā tas ir pavisam vienkārši. Šī vienkāršā metode palīdzēs tev iet uz savu mērķi maziem solīšiem, bet svarīgi – katru dienu. Tieši tāpēc tā saucas “mazo soļu metode”. Teorija balstās uz 20 minūšu likumu, par kuru tu tūliņ uzzināsi.


WorkingDay pētījums: “iekārotākais” darba devējs 2014 ir Latvenergo


Ir noslēdzies ikgadējais pētījums „Iekārotākais darba devējs”, kuru „SIA WorkingDay Latvia” veic astoto gadu. Šogad, jau trešo gadu no vietas, stabilu līdera pozīciju notur „Latvenergo AS”.


Ir noslēdzies pētījums "Iekārotākais darba devējs 2014".


Noslēdzies SIA „WorkingDay Latvia” pētījums „Iekārotākais darba devējs 2014”, kurš tika veikts interneta vidē 2015. gada martā. Šāds pētījums Latvijā norisinās jau astoto gadu.

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām