Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Karjerai

5 ieteikumi stresa noturības paaugstināšanai darba vidē

5 ieteikumi stresa noturības paaugstināšanai darba vidē

Ikkatrs no mums ir dzirdējis par stresu un tā ietekmi uz veselību un bieži vien šķiet, ka tā klātesamība ir kļuvusi par normu ikdienas dzīvē. Tomēr nav tā, ka stress ir vienmēr ar negatīvu nozīmi.

Ko vērts apsvērt, pirms uzsākt attiecības ar kolēģi

Ko vērts apsvērt, pirms uzsākt attiecības ar kolēģi

Kad divi cilvēki uzsāk attiecības, viņi kļūst viens otram par atbalsta personām un labākajiem draugiem, taču, "ieskatoties" kolēģī, šis saraksts kļūst garāks. Lielākoties ļaudis mēģina nošķirt mājas dzīvi no karjeras, taču šajā gadījumā viss saplūst vienā. "Reader's Digest" eksperti apkopojuši lietas, kuras ieteicams pārdomāt, pirms meties attiecību virpulī ar kolēģi.

Vingrošana darba vietā

Vingrošana darba vietā

Pasaules veselības organizācijas dati liecina, ka kopš 20.gadsimta otrās puses darba kavējumi slimību dēļ galvenokārt pamatojami ar neinfekciozām saslimšanām, un Latvijā saslimstības rādītājos pirmajā vietā ir sirds un asinsvadu slimības, kā arī skeleta un kustību aparāta problēmas. Šīs kaites gan pazemina paša indivīda dzīves kvalitāti, gan rada papildus izdevumus darba devējam dažādu izmaksu veidā. Ikdienas fiziskajām aktivitātēm ir nepārvērtējami liela ietekme uz šo saslimšanu attīstību un to profilaktiskas novēršanas iespējām. Pētījumi darba vietās pierāda, ka, mērķtiecīgi veicinot darbinieku fiziskās aktivitātes, salīdzinoši īsā laikā tiek panākts stabils darba laika kavējumu samazinājums, uzlabojas darbinieku fiziskā pašsajūta un psihoemocionālais stāvoklis, pieaug lojalitāte darba vietai.

Pārdevējs – cilvēks īstajā vietā.

Pārdevējs – cilvēks īstajā vietā. 1

Vai zināji, ka labs pārdevējs 4 minūtēs vienlaikus padara laimīgus 2 klientus un veikala īpašnieku? Kā? Bija izlaidumu un laiks, un mums ar dēlu bija ieplānotas pāris nogurdinošas dienas žaketes meklējumiem un iegādei. Nodefinējām budžetu, noskaidrojām izmēru, uzvilkām izejamās ūziņas un apbruņojāmies ar pacietību. Lielveikalos šis tas ir, kaut kas par mazu, skaistākais – par dārgu. Tieši tā, kā bijām iedomājušies. Neviena netraucēti izlaikojamies visādas žaketes, veikt pirkumu mūs neviens nepamudina.

Paveikt vairāk, strādājot mazāk - kas ceļ produktivitāti?

Paveikt vairāk, strādājot mazāk - kas ceļ produktivitāti?

Ir zināms, ka efektīvai dienai darbā vai mājās nepieciešams veltīt vairāk laika pašam procesam, atteikties no apkārtējiem traucēkļiem vai pavadīt mazāk laika sociālajos medijos. Tomēr, kā liecina "Rider's Digest" informācija, produktivitātes kritēji slēpjas detaļās un sīkumos, kuri ikdienā ieviešami pavisam vienkārši, taču dod lielu efektu, lai padarītu tavu darbu ražīgāku.

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām