Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Karjerai

5 mīti, ko vadītāji min par darbinieku iesaisti

5 mīti, ko vadītāji min par darbinieku iesaisti

Savādi var izklausīties, taču aiz tā, ka ir cilvēku iesaistes problēmas, stāv labi nodomi, jo nevienam vadītājam (protams, ir arī izņēmumi), dabiski, nav nolūks pārslogot darbiniekus un speciālā veidā veidot vidi, kuru nereti saucam par toksisku. Ja ziniet kādu, jūsprāt, briesmīgu bosu, tad ziniet, šim cilvēkam ir laba sirds un rūp citu labsajūta. Iemesls graujošajai uzvedībai ir identificēšanās ar neapzinātu pieņēmumu, ka padotie nedara to, kas jādara un, lai panāktu vēlamo, šie vadītāji pielieto metodes, kādas, viņuprāt, strādā.

Kā plānot darbu vasaras režīmā?

Kā plānot darbu vasaras režīmā?

Vasarīgie laikapstākļi mūs īpaši lutina, tādēļ strādājošie arvien vairāk novērtē atvaļinājumus un labprāt tos plāno garākus. Bet, ja tas nav iespējams, tad cenšas izmantot vakarus un nedēļas nogales, lai izbaudītu sauli un atpūtu dabā. Kā vislabāk organizēt atvaļinājumus un vasaras režīmu darbavietā - savā pieredzē dalās Ziemeļvalstu vadošā IT uzņēmuma “Visma Enterprise” personāla vadītāja Ineta Juškēviča.

5 ieteikumi stresa noturības paaugstināšanai darba vidē

5 ieteikumi stresa noturības paaugstināšanai darba vidē

Ikkatrs no mums ir dzirdējis par stresu un tā ietekmi uz veselību un bieži vien šķiet, ka tā klātesamība ir kļuvusi par normu ikdienas dzīvē. Tomēr nav tā, ka stress ir vienmēr ar negatīvu nozīmi.

Ko vērts apsvērt, pirms uzsākt attiecības ar kolēģi

Ko vērts apsvērt, pirms uzsākt attiecības ar kolēģi

Kad divi cilvēki uzsāk attiecības, viņi kļūst viens otram par atbalsta personām un labākajiem draugiem, taču, "ieskatoties" kolēģī, šis saraksts kļūst garāks. Lielākoties ļaudis mēģina nošķirt mājas dzīvi no karjeras, taču šajā gadījumā viss saplūst vienā. "Reader's Digest" eksperti apkopojuši lietas, kuras ieteicams pārdomāt, pirms meties attiecību virpulī ar kolēģi.

Vingrošana darba vietā

Vingrošana darba vietā

Pasaules veselības organizācijas dati liecina, ka kopš 20.gadsimta otrās puses darba kavējumi slimību dēļ galvenokārt pamatojami ar neinfekciozām saslimšanām, un Latvijā saslimstības rādītājos pirmajā vietā ir sirds un asinsvadu slimības, kā arī skeleta un kustību aparāta problēmas. Šīs kaites gan pazemina paša indivīda dzīves kvalitāti, gan rada papildus izdevumus darba devējam dažādu izmaksu veidā. Ikdienas fiziskajām aktivitātēm ir nepārvērtējami liela ietekme uz šo saslimšanu attīstību un to profilaktiskas novēršanas iespējām. Pētījumi darba vietās pierāda, ka, mērķtiecīgi veicinot darbinieku fiziskās aktivitātes, salīdzinoši īsā laikā tiek panākts stabils darba laika kavējumu samazinājums, uzlabojas darbinieku fiziskā pašsajūta un psihoemocionālais stāvoklis, pieaug lojalitāte darba vietai.

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām