Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Karjerai

Ņirgāšanās jeb mobings darba vietā.

Ņirgāšanās jeb mobings darba vietā. 1

Mobings un bosings ir divi jēdzieni, ar ko apzīmē nepamatoti sliktu attieksmi pret darbinieku. Ja pāridarītājs ir priekšnieks, to sauc par bosingu, ja slikta ir kolēģu attieksme – tas ir mobings. Tomēr ne mobings, ne bosings šādos vārdos nav pieminēts normatīvajos aktos. Tas nozīmē, ka likumos tiešā tekstā nevarēsim atrast atbildi uz jautājumu: ko darīt, ja pret mani īsteno mobingu vai bosingu? Taču arī samierināties ar to diez vai ir vērts.

Jaunā gada apņemšanās ir nepareizs koncepts!

Jaunā gada apņemšanās ir nepareizs koncepts!

Viņas šā gada apņemšanās ir ieguldīt darbu savu vēlmju piepildīšanā regulāri, katru dienu. Tas man atgādināja dakteri Danilānu, kurš intervijā žurnālam «Ir» teica aptuveni šādu domu: Jaunā gada apņemšanās pēc būtības ir nepareizs koncepts; darbojas tikai tas, ko ieviešam savā ikdienā. Tātad tā vietā, lai visu janvāri (un tikai) cītīgi apmeklētu sporta zāli, labāk visu gadu katru dienu iet uz darbu kājām.

Kā uzvesties darbavietas Ziemassvētku ballē?

Kā uzvesties darbavietas Ziemassvētku ballē?

Gatavošanās biroja Ziemassvētku ballītei var būt mulsinoša. Kā ģērbties, ko teikt un kā uzvesties? Jo īpaši grūti to saprast, ja esi jauns darbinieks, kurš vēlas parādīt sevi no labākās puses.

Dekarta kvadrāts: vienkāršs veids, kā pieņemt pareizo lēmumu.

Dekarta kvadrāts: vienkāršs veids, kā pieņemt pareizo lēmumu.

Dekarta kvadrāts palīdzēs jums ātri pieņemt lēmumu jebkurā situācijā. Ar to jūs varat viegli atrisināt pat sarežģītu uzdevumu.

Kā prasīt algas pielikumu?

Kā prasīt algas pielikumu?

Uzskatu, ka esmu pelnījis algas pielikumu, bet nezinu, kā lai to pavaicā – šķiet, šis sarežģītais jautājums ir nodarbinājis teju katru, kas savā darbavietā ir pavadījis ilgāku laiku. Kā sarunu par algas paaugstināšanu padarīt vieglāku un efektīvāku?

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām