Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Karjerai


Motivācijas vēstule – jautājumos un atbildēs
5


Internetā Jūs atradīsiet samērā daudz dažādu veiksmīgāku un ne tik veiksmīgu motivācijas vēstuļu paraugu, taču ir viens ļoti nopietns "BET" – neviens no šiem paraugiem neatbildīs Jūsu mērķim.


Ir zināmi TOP 100 iekārotākie darba devēji 2009!
15


Noslēdzies „SIA WorkingDay Latvija” veiktais pētījums „Iekārotākais darba devējs 2009”, kurš interneta vidē tika sākts 2009. gada 19. oktobrī un ilga četras nedēļas. Tajā piedalījās 5061 respondents. Šāds pētījums Latvijā tika veikts trešo reizi.


Pasaka par Latviju
6


Šī nav parasta grāmata. Tā vēl nav iznākusi, bet jau jāizplata internetā pēc iespējas daudziem latviešiem un Latvijai lojāliem cittautiešiem. Tā ir maza grāmatiņa, tikai trīs raksti, tomēr tās iespaids var būt tālejošs.


Tirgošanās par atalgojumu
16


Cik lielu algu prasīt darba intervijā? Kā nepaprasīt pārāk maz? Kad sākt sarunu par algu? Visi šie un līdzīgi jautājumi ir kādreiz nodarbinājuši katru no mums.


Ar pozitīvu enerģiju stājies pretī drūmam noskaņojumam!
36


Sabiedrības veselības aģentūras garīgās veselības speciālisti rosina savu pozitīvo enerģiju pretstatīt negatīvismam un depresīvajai noskaņai, kas valda sabiedrībā, tādējādi palīdzot sev un apkārtējiem.

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām