Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Karjerai


8 Do’s un 8 Don’ts rakstot motivācijas vēstules


1. Motivācijas vēstule jāraksta tādā valodā, kā to prasa sludinājumā (arī ja amata prasībās nav šī valoda minēta) – lēmuma pieņemšanā var būt iesaistīts kāds ļoti svarīgs boss no kādas aizjūras zemes, kurš Latviski nerunā – ko es nesaprotu – tā nemaz nav! Esiet vērīgi – vissvarīgākā informācija bieži vien ir apakšā un ar ļoti maziņiem burtiņiem!


Kuri uzņēmumi atbrīvo no darba strādājošos?
293


WorkingDay Latvia aicina Tevi informēt sabiedrību par uzņēmumiem un nozarēm, kurās šobrīd uzņēmumi atbrīvo no darba strādājošos sakarā ar darba apjoma samazināšanos vai reorganizāciju.


Iekārotākais darba devējs ir "Hansabanka"
80


Par iekārotāko darba devēju Latvijā atzīta AS "Hansabanka", liecina personāla atlases kompānijas SIA "WorkingDay Latvia" veiktais pētījums. Otrajā vietā ierindojies mobilo sakaru operators SIA "Latvijas mobilais telefons", bet trešo vietu ieņem Latvijas nacionālā lidsabiedrība AS "Air Baltic Corporation".


Pirmo reizi Latvijā veic pētījumu par iekārojamāko darba devēju

SIA “WorkingDay Latvia” pirmo reizi Latvijā veic pētījumu “Iekārotākais darba devējs 2007”. Pētījuma mērķis ir noskaidrot uzņēmumu - darba devēju - reputāciju darba tirgū, kā arī galvenos motivējošos faktorus, kas darba ņēmējiem liek izvēlēties, kurā no šiem uzņēmumiem strādāt.


Darba interviju ētika
11


Pirms runājam par darba interviju ētiku, ir jāsaprot, kas tad īsti ir un kas nav darba intervija!

Darba intervijas definīcija. Darba intervija ir divu vai vairāku vienlīdzīgu profesionāļu diskusija par savstarpēju piemērotību. Tas ir divvirzienu ceļš!

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām