Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Karjerai


Ir noslēdzies pētījums "Iekārotākais darba devējs 2014".


Noslēdzies SIA „WorkingDay Latvia” pētījums „Iekārotākais darba devējs 2014”, kurš tika veikts interneta vidē 2015. gada martā. Šāds pētījums Latvijā norisinās jau astoto gadu.


Ir noskaidrots "Iekārotākais darba devējs 2013"!
5


Noslēdzies SIA „WorkingDay Latvia” pētījums „Iekārotākais darba devējs 2013”, kurš tika veikts interneta vidē 2014. gada augustā. Tajā piedalījās 3150 respondenti. Šāds pētījums Latvijā norisinās jau septīto gadu.


Personālatlases speciālista padoms: Darba meklēšana ir kā makšķerēšana.
2


«Esmu aizsūtījusi savus CV uz daudzām vietām, bet atsaucības nav. Varbūt vajadzētu zvanīt uz vietām, kur konkurss nav izsludināts, lai uzzinātu, vai tomēr netiek piedāvāts darbs? Kādi būtu ieteikumi, lai telefona saruna izdotos? Esmu dzirdējusi, ka darba meklētāji jau ir uzņēmumus nomocījuši ar saviem zvaniem un sarunas tiekot vienkārši pārtrauktas, nenoklausoties līdz galam.»


WorkingDay pētījums: iekārotākais darba devējs ir Air Baltic Corporation
4


Noslēdzies „SIA WorkingDay Latvija” pētījums „Iekārotākais darba devējs 2010”, kurš tika veikts interneta vidē 2010. gada novembrī un decembrī. Tajā piedalījās 4477 respondenti. Šāds pētījums Latvijā norisinās ceturto gadu.


Motivācijas vēstule – jautājumos un atbildēs
5


Internetā Jūs atradīsiet samērā daudz dažādu veiksmīgāku un ne tik veiksmīgu motivācijas vēstuļu paraugu, taču ir viens ļoti nopietns "BET" – neviens no šiem paraugiem neatbildīs Jūsu mērķim.

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām