Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Biznesam

Kā noteikt mācību vajadzības, kas saskan ar biznesa mērķiem?

Kā noteikt mācību vajadzības, kas saskan ar biznesa mērķiem?

Globālā pētījuma Linkedin Workplace Learning 2019 rezultāti liecina, ka mācību vajadzību noteikšana jeb trūkstošo prasmju identificēsana un novērtēšana ir mācību speciālistu Nr. 1 fokuss 2019. gadā. Pēc maniem novērojumiem, arī Baltijā noteikt mācību vajadzības, kas saskan ar biznesa mērķiem, ir viens no izaicinājumiem.

Talantu pārvaldība: kā dzīvot, pirms nomirt – Stīvs Džobss (video).

Talantu pārvaldība: kā dzīvot, pirms nomirt – Stīvs Džobss (video).

Cilvēkresursi ir pietiekami plaši apspriesta tēma TED runu arhīvos. Portāls Core HR 2015. gadā izvēlējās trīs uzstāšanās, kuras pēc tā redaktoru domām būtu jānoskatās katram personāla vadītājam.

Darbinieku evolūcija.

Darbinieku evolūcija.

Viena no lietām, par ko esmu rakstījis un ko esmu mēģinājis paskaidrot, ir tas, ka darbs līdzšinējā izpratnē vairs nepastāv un ka vienīgais ceļš uz priekšu ir mest izaicinājumu ierastajai kārtībai attiecībā uz darbu, vadību un uzņēmumu veidošanu. Ja agrāk darbinieki tika uzskatīti par aizstājamu resursu, tad tagad tie ir vissvarīgākais jebkuras organizācijas kapitāls. Tomēr arī darbinieki, kas ienāk darba tirgū šodien, nav tādi paši kā pirms desmit gadiem. Lai to labāk demonstrētu, es vēlos izmantot attēlu no manas grāmatas, kas attēlo darbinieku evolūciju. Ir viegli redzēt atšķirību starp pagātni un nākotni.

Kas veido komandas saliedētību?

Kas veido komandas saliedētību?

Nereti, ja komandas attīstības treniņi notiek lietainā laikā, cilvēki uzsāk valodisku spēli un saka – tagad mēs esam saliedēti! – ar to saprotot gan to, ka viņi ir salijuši, gan to, ka komanda ir kļuvusi vienotāka. Rodas gan jautājums, kas tad īsti ir saliedēta komanda? Komandas saliedētība lielā mērā tiek uzskatīta par garantu grupas darba efektivitātei, un cilvēki tiecas piederēt pie efektīvām grupām, jo mēs visi gribam būt daļa no kāda veiksmes stāsta.

Kā veidot spēcīgu kultūru attālinātā darbā?

Kā veidot spēcīgu kultūru attālinātā darbā?

Mūsdienu darbaspēks kļūst arvien mobilāks un dinamiskāks. Attālināts darbs jau sen kā nav jaunums. No mājām strādājoši cilvēki ASV vien jau ir puse no darbiniekiem. Kā prognozē personālvadības speciālisti, šāda strādāšanas veida popularitāte turpmākajos gados tikai augs. Pētījumi liecina, kaut var būt dažādas grūtības, kopumā, mājās strādājošie darbinieki ir laimīgāki, mazāk vēlas pārtraukt darba attieecības un pat ir produktīvāki

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām