Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Biznesam

Attālinātais un elastīgais darba laiks.

Attālinātais un elastīgais darba laiks.

Attālinātais un elastīgais darba laiks – šo darba konceptu pieprasa un lieto ne tikai jaunā Y paaudze. Pēc starptautiskās auditorkompānijas “Price waterhouse Coopers” pētījuma datiem līdz 2020. gadam millenials jeb Y paaudze veidos 50% no visa darba spēka pasaulē. Lai saglabātu konkurētspēju darba tirgū un piesaistītu darbiniekus, organizācijām neizbēgami būs jāpārdomā un jāmaina darba koncepts.

5 rīki veiksmīgākai darbinieka iesaistei.

5 rīki veiksmīgākai darbinieka iesaistei. 1

Sveiki, mani sauc Kristīne un es strādāju Squalio. Šī ir manas personāls vadības informāciju tehnoloģiju darba pieredzes īsā versija par rīkiem, kurus izmantojam darbinieku iesaistei. Es apsolos runāt tika par to, ko es pati esmu pieredzējusi savā darba praksē. Tāpēc arī runājot par iesaistes rīkiem, padalīšos ar tiem, ko izmantojam savā darba ikdienā. Nedaudz pieskaršos kādi ir plusi un mīnusi un, kādas darbības šie rīki prasa no personāla speciālista un darbiniekiem.

Kad motivācijas sistēmas darbiniekus nevis motivē, bet izdedzina.

Kad motivācijas sistēmas darbiniekus nevis motivē, bet izdedzina.

Profesionāla izdegšana ir nelabvēlīga reakcija uz stresu darbā, kas rodas tad, ja cilvēks diendienā dara to, kas nav viņam piemērots. Auto nozare nav izņēmums.

Kur atrast lojālu un strādīgu darbinieku ilgtermiņā?

Kur atrast lojālu un strādīgu darbinieku ilgtermiņā?

"Kur lai atrod darbiniekus?" ir jautājums, ko Latvijas darba tirgū arvien skaļāk dzirdam jau dažus pēdējos gadus. Daļa uzņēmumu skatās ārpus robežām un mēģina piesaistīt ārzemju darbaspēku. Daudzi pievērsušies jauniešu piesaistei, piedāvājot viņiem aktuālus pasākumus un labumus, kā dažādas apmācību programmas, prakses iespējas, mūsdienīgu darba vidi, elastīgu darba laiku. Tomēr daļa uzņēmumu devušies pavisam citā virzienā un koncentrē savu uzmanību uz senioru piesaisti. Kāpēc šāda izvēle un vai tā varētu būt īstā arī jūsu uzņēmumam?

Četri aktuālākie temati par cilvēkresursiem

Četri aktuālākie temati par cilvēkresursiem

Vai kādreiz ir bijusi sajūta, ka dzīvojam zinātniskās fantastikas romānā? Mākslīgā intelekta, automatizācijas un mašīnmācīšanās laikmetā var viegli aizmirst darba cilvēcisko aspektu. Taču, apskatot populārākos tematus cilvēkresursu pārvaldībā, tehnoloģiju attīstība ir tikai daļa kopējās situācijas.

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām