Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Biznesam

Kā valsts apmaksās darbnespējas lapu Covid-19 gadījumā?

Kā valsts apmaksās darbnespējas lapu Covid-19 gadījumā?

Slimības lapas ar Covid-19 saistītajos gadījumos ārsti izraksta cilvēkiem, kam šī slimība laboratoriski konstatēta, un cilvēkiem, kam noteikta karantīna, jo viņi bijuši kontaktā ar Covid-19 slimnieku. Ar Covid-19 infekciju saslimušajiem un arī tiem, kuriem noteikta karantīna, ārsts izrakstīs darbnespējas lapu B jau no pirmās dienas. Šo darbnespējas cēloņu dēļ slimības lapu no otrās dienas apmaksās valsts – 80% apmērā no slimības pabalsta saņēmēja vidējās apdrošināšanas iemaksu algas. To paredz grozījumi likumā "Par maternitātes un slimības apdrošināšanu", kas stājas spēkā 22. martā.

Vebinārs: Kā strādāt attālināti no mājām?

Vebinārs: Kā strādāt attālināti no mājām?

Laikā, kad pašizolēšanās vai pat piespiedu karantīna ir atstājusi mājās tūkstošiem darbinieku, ir svarīgi dalīties ar pieredzi un pieņemt zināšanai citu kompāniju labo praksi. Piedāvājam noskatīties vebināru, kurā IT kompānijas "eazyBI" dibinātājs dalās ar savu pieredzi. Uzņēmums jau 9 gadus strādā attālināti, nodarbinot 21 cilvēku.

Pieci padomi, kā efektīvi organizēt attālināto darbu.

Pieci padomi, kā efektīvi organizēt attālināto darbu.

Attālinātais darbs ir nākotne, gribam mēs to vai negribam. Kaut vai tādēļ, ka globalizācija turpinās un uzņēmumos būs nepieciešama ārvalstu speciālistu pieredze, lai veicinātu globālo konkurētspēju. Viņu piesaistīšana bieži vien ir izdevīgāka attālinātā darba formātā.

Ko divdesmitgadnieki sagaida no sava darba devēja

Ko divdesmitgadnieki sagaida no sava darba devēja

Sabiedrībā valda daudz stereotipu par divdesmitgadniekiem un tiem, kuriem ir nedaudz pāri trīsdesmit, jeb tā dēvēto Z paaudzi un mileniāļiem. Dažas frāzes, kuras es, pati būdama Z paaudzes pārstāve, esmu dzirdējusi vai pat dažreiz teikusi:

Darba kolektīvs un cilvēku attiecības tajā.

Darba kolektīvs un cilvēku attiecības tajā.

Darbs ir noteiktu uzdevumu veikšana. Tā ir mērķtiecīga darbība, kurā cilvēks realizē savu potenciālu, pašapliecinās, attīsta savas spējas, raksturu un gribu. Tas ir attiecību veids, kurā dominē formālās attiecības - noteikts lomu sadalījums, skaidri pienākumi -, un tajās ir maz emociju. Turpretī personīgas attiecības ir tieši pretējas - emocionālas, pienākumu sadalījums mainās atkarībā no situācijas, noskaņojuma.

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām