Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Biznesam


Bez smiekliem nav biznesa!
4


"Ja visi darbinieki ir līdzīgi, tad, lai strādātu ar tiem ikdienā, mēs izvēlēsimies tos, kuriem ir laba humora sajūta." Šī ir kopīga atziņa, kuru atklāj pēdējās augstākā līmeņa vadības aptaujas. Un kāpēc gan nē? Acīmredzams ir tas, ka lielākai daļai cilvēku ar labu humora sajūtu piemīt maģiska "cilvēku sajušanas" īpašība, kura ir tik ļoti nepieciešama sekmīgai ilgtermiņa uzņēmējdarbībai lielākajā daļā uzņēmumu.

Rezultatīva deleģēšana


Deleģēšana ir viena no svarīgākajām vadītāja iemaņām un kā lielākā daļa vadītāju, iespējams, tu esi izlaidis to nodarbību, kurā visas šīs iemaņas tika trenētas. Iespējams ka tu cīnies par to lai varētu visu kontrolēt, nelokāmi ticot (tu maldies) ka neviens cits attiecīgo darbu nepaveiks tik labi kā tu pats. Vai arī, var būt tev ir tāda sajūta ka tev vienkārši nav laika deleģēšanai, un vienkāršāk ir visu padarīt pašam.

Darba intervija un uzņēmuma tēls 9


Uzņēmumi ik gadu tērē reklāmai un klientu apkalpošanas uzlabošanai pasakainas summas. Tādejādi tiek spodrināts uzņēmuma tēls sabiedrībā, veidota preču zīmes atpazīstamība un sasniegti daudzi citi mērķi. Bet tajā pašā laikā, ar potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem tiekas kāds cilvēks, par kura līdzdalību uzņēmuma tēla veidošanā, mārketinga departamentā bieži vien pat neiedomājas...

Es nedomāju, ka spēšu sastrādāties ar šo cilvēku! 2


“Es nedomāju, ka spēšu sastrādāties ar šo cilvēku!”...


Personāla atlase stereotipu važās
3


Darba devēju un darba ņēmēju attiecību skaidrojumā, vārds diskriminācija ir bieži dzirdēts. Dzimuma, vecuma, tautības un, Latvijā retāk sastopamā, rasu diskriminācija. Bet kas slēpjas aiz šīs tik nepatīkamās parādības? Kādi ir tās cēloņi? Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, nolēmu vērsties pie statistikas un zinātniskiem pētījumiem.

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām