Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Biznesam

Attiecību vērtība biznesā: psihoterapeita ieteikumi

Attiecību vērtība biznesā: psihoterapeita ieteikumi

Laikā, kad daudzi uzņēmumi saskaras ar Covid-19 krīzes izaicinājumiem, ir svarīgi saglabāt vēsu prātu un mieru, nenolaist rokas un turpināt virzīties un priekšu. Kā to spēt, jautājām psihoterapeitam, kas pats daudzus gadus vadījis uzņēmumu, – Ivaram Baulam.

Kā nezaudēt komandas garu, strādājot attālināti?

Kā nezaudēt komandas garu, strādājot attālināti?

Pirmo nedēļu laikā pēc ārkārtas stāvokļa izsludināšanas uzņēmējiem prioritāšu saraksta galvgalī bija nepieciešamība nodrošināt uzņēmuma darbības nepārtrauktību, vienlaikus pārceļot darbiniekus no biroja telpām uz darba vietām viņu virtuvēs, viesistabās vai guļamistabās. Papildus tam uzņēmumi steidza atrast sev piemērotākos digitālos rīkus un darbinieki – iepazīties un aprast ar jaunieviestajām platformām – Zoom, Slack, Trello un citām. Tagad, kad darbs no mājām jau kļuvis par ikdienu, jāķeras pie svarīgākā – attālinātas komandas vadīšanas, tās iesaistes un motivācijas noturēšanas, kā arī atbalsta vadītājiem.

Vai koronavīruss ir biroju ēras beigu sākums?

Vai koronavīruss ir biroju ēras beigu sākums?

Miljoniem cilvēku visā pasaulē epidēmijas izraisītās karantīnas vai uzņēmumu ieviesto piesardzības pasākumu dēļ strādā no mājām. Visā pasaulē cilvēki uzdod jautājumu: vai mēs saskaramies ar tradicionālās biroju tipoloģijas beigu sākumu?

Kā valsts apmaksās darbnespējas lapu Covid-19 gadījumā?

Kā valsts apmaksās darbnespējas lapu Covid-19 gadījumā?

Slimības lapas ar Covid-19 saistītajos gadījumos ārsti izraksta cilvēkiem, kam šī slimība laboratoriski konstatēta, un cilvēkiem, kam noteikta karantīna, jo viņi bijuši kontaktā ar Covid-19 slimnieku. Ar Covid-19 infekciju saslimušajiem un arī tiem, kuriem noteikta karantīna, ārsts izrakstīs darbnespējas lapu B jau no pirmās dienas. Šo darbnespējas cēloņu dēļ slimības lapu no otrās dienas apmaksās valsts – 80% apmērā no slimības pabalsta saņēmēja vidējās apdrošināšanas iemaksu algas. To paredz grozījumi likumā "Par maternitātes un slimības apdrošināšanu", kas stājas spēkā 22. martā.

Vebinārs: Kā strādāt attālināti no mājām?

Vebinārs: Kā strādāt attālināti no mājām?

Laikā, kad pašizolēšanās vai pat piespiedu karantīna ir atstājusi mājās tūkstošiem darbinieku, ir svarīgi dalīties ar pieredzi un pieņemt zināšanai citu kompāniju labo praksi. Piedāvājam noskatīties vebināru, kurā IT kompānijas "eazyBI" dibinātājs dalās ar savu pieredzi. Uzņēmums jau 9 gadus strādā attālināti, nodarbinot 21 cilvēku.

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām