Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Kontakti

Array.name Jolanta Nimroda

Biroja administratore

LI

Tālr.: 67803366
Mob. tālr.: 26676623

jolanta.nimroda@workingday.lv

Array.name Agnese Kokneviča

Personāla atlases vecākā konsultante

LI

Tālr.: 67803361
Mob. tālr.: 26434773

agnese.koknevica@workingday.lv

Array.name Vita Šaroka

Personāla atlases konsultante

LI

Tālr.: 67803363
Mob. tālr.: 26031065

vita.saroka@workingday.lv

Array.name Eva Kondratova

Personāla atlases konsultante

LI

Tālr.: 67803369
Mob. tālr.: 25453004

eva.kondratova@workingday.lv

Array.name Ināra Tjurjapina

Personāla atlases konsultante

LI

Tālr.: 67803359
Mob. tālr.: 24225989

inara.tjurjapina@workingday.lv

Array.name Linda Krūmiņa

Vadītāju atlases vecākā speciāliste

LI

Tālr.: 67803366
Mob. tālr.: 29469432

linda.krumina@workingday.lv

Array.name Andris Jansons

Vadītāju atlases speciālists,
Tirdzniecības nozares specializācijas vadītājs

LI

Tālr.: 67803366
Mob. tālr.: 29237199

andris.jansons@workingday.lv

Array.name Inese Bērzabinde

Vadītāju atlases speciāliste,
Finanšu nozares specializācijas vadītāja

LI

Tālr. : 67803366
Mob. tālr.: 29184433

inese.berzabinde@workingday.lv

Array.name Jolanta Saukāne

Vadītāju atlases specializācijas vadītāja, Personāla atlases speciālistu attīstības vadītāja

LI

Tālr.: 67803366
Mob. tālr.: 26137153

jolanta.saukane@workingday.lv

Array.name Ieva Pilskalliete

Personāla atlases vecākā speciāliste, IT nozares specializācijas vadītāja

LI

Tālr.: 67803366
Mob. tālr.: 28336170

ieva.pilskalliete@workingday.lv

Array.name Eva Andža

Personāla atlases speciāliste

LI

Tālr.: 67803366
Mob. tālr.: 26588182

eva.andza@workingday.lv

Array.name Baiba Ozoliņa

Personāla atlases speciāliste

LI

Tālr.: 67803366
Mob. tālr.: 29592278

baiba.ozolina@workingday.lv

Array.name Rūta Borisova

Personāla atlases speciāliste

LI

Tālr.: 67803366
Mob. tālr.: 26370215

ruta.borisova@workingday.lv

Array.name Enija Cara

Personāla atlases speciāliste

LI

Tālr.: 67803366
Mob. tālr.: 26779869

enija.cara@workingday.lv

Array.name Tomass Barilo

Valdes priekšsēdētājs

LI

Tālr.: 67803366
Mob. tālr.: 29461571

tomass.barilo@workingday.lv

Array.name Māris Silinieks

Mārketinga direktors

LI

Tālr.: 67803366
Mob. tālr.: 29245473

maris.silinieks@workingday.lv

Array.name Dina Grabovska

Projektu vadītāja

LI

Tālr.: 67803366
Mob. tālr.: 25770095

dina.grabovska@workingday.lv

Array.name Ilze Kļaviņa

Personāla atlases speciāliste

LI

Atvaļinājumā

ilze.klavina@workingday.lv

Array.name Jūlija Zaharova

Personāla atlases konsultante

LI

Atvaļinājumā

julija.zaharova@workingday.lv

Array.name Santa Veilande

Personāla atlases speciāliste

LI

Atvaļinājumā

santa.veilande@workingday.lv

Saziņai ar mūsu datu aizsardzības speciālistu Lauri Klagišu, lūgums rakstīt uz info@datuspecialists.lv



WorkingDay Latvia

Personāla atlase

 


Tērbatas iela 53-10
Rīga, LV-1011

 

 

 

Tālr.: 67803366

birojs@workingday.lv

 

 

Reģ. Nr: 40003793545
Licences Nr: 18/2009.
Izdota: NVA, 02.09.2009.






Iesakām