Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Jautājumi

Vai tā vakance vēl ir aktuāla?

Katra WorkingDay mājas lapā publicētā vakance IR aktuāla. Kolīdz konkurss ir noslēdzies, mūsu datu operators nekavējoties to izņem no Interneta.

Kāpēc tā vakance ir publicēta jau kopš rudens?

a) Ir atsevišķi projekti, kuri turpinās visu gadu. Vai citiem vārdiem sakot, darba devējs jebkurā brīdī izveidos darbavietu un piedāvās darbu atbilstošam kandidātam, ja tāds atradīsies.
b) Dažkārt personāla atlases projekti ir ļoti sarežģīti un Latvijā ir tikai daži amatam atbilstoši speciālisti - lai šādu speciālistu atrastu un pieņemtu darbā, atsevišķos gadījumos ir nepieciešams pat vairāk nekā pus gads.

Vai WorkingDay pakalpojumi ir par maksu?

Jā, bet tikai darba devējiem. Ja jūs esat darba meklētājs – jūtieties kā mājās!

Aizsūtīju pieteikumu – kāpēc nesaņēmu nekādu ziņu?

Sākot no 2004. gada 11. februāra, atbildi saņem visi, jo speciāli šim nolūkam uzņēmumā ir nodarbināts speciālists. Ja tomēr atbildes nav, lūdzu pārbaudiet mēstuļu folderi - var gadīties, ka atbilde ir iekritusi tur.

Nevaru iereģistrēt CV. Met ārā paziņojumu, ka ar manu e-pastu jau ir reģistrēts lietotājs.

Uz vienu e-pasta adresi var būt reģistrēts tikai viens lietotājs. Ja jūsu radinieks, draugs vai kāds cits labs cilvēks vēlas otrreiz izmantot jūsu e-pastu, lai reģistrētos WorkingDay sistēmā, – nekas nesanāks. Iesakiet viņam atvērt pašam savu e-pastu pie kāda no e-pasta pakalpojumu sniedzējiem internetā - gmail.com, piemēram.

Kā es varu atteikties no Darba Aģenta pakalpojuma?

Katras Darba Aģenta vēstules beigās ir saite, uz kuras nospiežot, var atrakstīties no vēstuļu saņemšanas.

Kā es varu mainīt Darba Aģenta sūtīto vakanču profilu?

Vēlreiz aizpildot visu Darba Aģenta anketu - jau nākamajā nedēļā jūs saņemsiet vēstuli, kura atbildīs jaunajam pieprasījumam.

Kā rakstīt pieteikuma vēstuli? Kā uzrakstīt vislabāko CV? Kā uzvesties darba intervijā?

Meklējiet sadaļu “Karjeras Akadēmija”. Tur jūs atradīsiet atbildes uz gandrīz visiem jautājumiem.

Vai man ir jāsūta pieteikums uz katru amata konkursu atsevišķi, vai arī es varu atsūtīt vienu pieteikumu, norādot tikai interesējošās vakances?

Cik amatu – tik pieteikumu. Uz katru amatu jāsūta atsevišķs pieteikums, pirms tam pielabojot pieteikuma vēstuli un CV katram amatam. Jūsu izredzes palielināsies, ja pieteikums būs individuāli pielāgots katram amatam.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām