Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2018. gads?

Nedēļas Karjeras Horoskopi

Auns

Jo mazāk jūs stāstīsiet apkārtējiem par saviem plāniem, jo labāk jums. Neapgrūtiniet citus ar savām problēmām. It īpaši nekļūstiet par nastu cilvēkiem, ar kuriem jūs sasaista tikai lietišķās attiecības.


Vērsis

Ja jūs esat noskaņots apgriezt visu kājām gaisā - dariet to. Ja esat pārliecināti, ka darbā jūs nenovērtē - meklējiet jaunu vietu. Ja būsiet slinks un neveiksiet kārtīgi darbus - rājieni no vadības puses jums ir nodrošināti.


Dvīņi

Ja jūs turpināsiet daudz solīt un neko nedarīt, jūs riskējat sastrīdēties ar visu pasauli! Runājot ar vadību nebaidieties izteikt savu viedokli, bet izvēlieties pienācīgus vārdus, pretējā gadījumā jūs var nepareizi interpretēt.


Vēzis

Ja jūs nolēmāt mainīt darbu - dariet to līdz galam. Pat, ja pagaidām nav pienācīgas vakances, neuztraucieties: nākamās nedēļas beigās jūs atradīsiet to, kas jūs pilnībā apmierinās. Bet pagaidām nodarbojieties ar CV sastādīšanu un izsūtīšanu, apmeklējiet intervijas.


Lauva

Ja kaut kas nesanāk, nepametiet uzsākto, neapstājieties pusceļā - jums agri vai vēlu noteikti paveiksies. Visbeidzot, varēsiet vērsties pēc padoma pie draugiem vai pieredzes bagātākiem kolēģiem..


Jaunava

Zvaigznes iesaka jums izvirzīt sev drosmīgus uzdevumus un neapšaubīt veiksmi. Ārējie apstākļi tagad ir jūsu pusē, tāpēc ķeriet veiksmīgu brīdi un darbojieties pēc iespējas aktīvāk. Nebaidieties prasīt algas paaugstinājumu vai jaunu amatu, ja tiešām zināt, ka esat to pelnījis.


Svari

Centieties uzvesties pareizi - pirmkārt, jautājumu lemšanā, kas saistīti ar finansēm. Neieguldiet tās nekur, lai kā jums to negribētos! Kā arī, nav vērts uz visām pusēm kliegt par saviem panākumiem, veiksmes vārdā paturiet pie sevis savus plānus.


Skorpions

Veselība - ir tas, par ko jums tagad jāparūpējas, bet darbi pagaidīs. Ticiet, nenotiks nekas slikts, ja jūs pārcelsiet nozīmētas tikšanās uz nākamo nedēļu.


Strēlnieks

Reāli novērtējiet savus spēkus un iespējas: jūs uzņēmāties vienlaicīgi vairākus darbus, bet vai esat spējīgi pabeigt tos noteiktajā termiņā? Apstājieties pie tā uzdevuma, kas jums nesīs lielāku peļņu. It īpaši, jo naudas lietas jums tagad ir ļoti aktuālas.


Mežāzis

Solīto jauno amatu pagaidām negaidiet. Jautājums vēl netiek atrisināts, un ietekmēt to jūs šobrīd nevarat. Saruna ar vadību neko nedos - tikai sabojāsiet iespaidu par sevi.


Ūdensvīrs

Katrs ir pats sava likteņa kalējs, bet šonedēļ jūs riskējat mainīt savu dzīvi uz slikto pusi. Esiet elastīgāks, neuzstājiet uz sava, vai nu dariet to ļoti viltīgi.


Zivis.

Tiem, kas ir pieradis vienmēr atrasties uzmanības centrā, nedēļa nav pati labvēlīgākā. Jums vai nu būs jāslēpjas ēnā un uz laiku jāieņem nogaidoša pozīcija – pretējā gadījumā, gatavojieties kārtīgai kritikas un apvainojumu devai no kolēģu un vadības puses.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām