Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2018. gads?

Nedēļas Karjeras Horoskopi

Auns

Labu ir tas, ka problēmas jūs pārāk neņemsiet pie sirds, taču nevajadzētu tās arī ignorēt. Ar melošanu pašam sev jūs ne tikai neatrisināsiet sarežģītās situācijās, bet vēl vairāk tajās sapīsieties. Sāciet ar mazumiņu - parunājieties ar bosu, kolēģiem vai tuviniekiem. Paskaidrojiet viņiem, kas jūs neapmierina vai uztrauc, un ko, jūsuprāt, var lietas labā izdarīt.


Vērsis

Ja jūs agrāk esat aizņēmies naudu, mēģiniet šonedēļ atdot parādus. Jo vairāk jūs atdosiet tagad, jo vairāk jūs nopelnīsiet nākotnē.


Dvīņi

Ja jums vispār nav punktualitātes sajūtas, vismaz uzlieciet tikšanās atgādinājumu par 30 minūtēm ātrāk, lai vienmēr ierastos laikā. Šonedēļ jebkuri kavējumi ir ne tikai nevēlami, bet pat aizliegti! Jūs taču nevēlaties radīt par sevi iespaidu, kā par neuzticamu personu un palaist garām iespēju sasniegt iecerēto?


Vēzis

Nepaļaujieties uz draugiem un biedriem. Ne jau tāpēc, ka viņi būtu slikti, bet gan tāpēc, ka viņi nespēs attaisnot jūsu cerības. Pieņemiet to kā realitāti.


Lauva

Verbāla sadursme ar kolēģiem var radīt lielas nesaskaņas, kā rezultātā viss kolektīvs būs noskaņots pret jums. To neaizmirsīs izmantot arī tie, kas jūs apskauž - un tad jūsu labā reputācija tiks sabojāta. Paturiet to prātā un neiesaistieties konfliktos..


Jaunava

Darbam, kas jums tiks piešķirts šonedēļ, būs nepieciešama maksimāla koncentrēšanās un uzmanība. Jūs taču nevēlaties sarkt vadības priekšā, atvainojoties par daudzajām kļūdām? Tad aizmirsiet par tukšām sarunām ar kolēģiem un sarunām pa tālruni. Ignorējiet visu, kas var jūs izsist no darba ritma.


Svari

Jebkādas izmaiņas tagad nav vēlamas. Pat ja jūs galīgi esat vīlušies jūsu izvēlētajā cilvēkā, sapņojat atstāt apnikušo darbu vai vienkārši vēlaties mainīt mēbeles dzīvoklī - nesteidzieties. Pagaidiet līdz nākamajai nedēļai, kad zvaigznes atbalstīs visus jūsu iesākumus.


Skorpions

Jūsu uzticība ir jūsu nepatikšanās. Šonedēļ neticiet visam, ko dzirdat. Pat ja persona, ar kuru esat „izgājis caur uguni un ūdeni", solīs 100 procentu garantētus panākumus, uzticieties tikai faktiem.


Strēlnieks

Zelta vidusceļa meklēšana ir tas, ko jums vajadzētu darīt šonedēļ. Mazākā novirze no pareizās taktikas var radīt lielas problēmas.


Mežāzis

Paredzams, ka šonedēļ būs liels darba apjoms - tā rezultāti būs redzami daudz vēlāk, tomēr tas būs ļoti svarīgs jūsu pilnveidošanās solis.


Ūdensvīrs

Zvaigznes brīdina par iespējamām grūtībām ar naudu, un ne obligāti jūsu vainas dēļ. Prēmija, kuru jūs gaidījāt, parāds, kuru jums tika solīts atmaksāt - tas viss var radīt problēmas, un jums lūgs pagaidīt vēl dažas dienas. Paturiet to prātā un netērējiet vairāk nekā parasti.


Zivis.

Ja jums tiks izteikts izdevīgs piedāvājums, kura dēļ jums būs jāpamet vecais darbs, pagaidiet ar atbildi. Pastāv risks, ka jaunais piedāvājums nebūs tik izdevīgs un daudzsološs, kā jūs vēlaties. Centieties uzzināt vairāk par jauno darbu, izmantojot trešās personas, un tikai pēc tam pieņemiet lēmumu.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām