Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2018. gads?

Nedēļas Karjeras Horoskopi

Auns

Neveidojiet tālejošus plānus. Šīs nedēļas ziņas ļaus jums palūkoties uz daudzām lietām citādāk. Neaizraujieties ar solījumiem: ja neizdosies tos izpildīt, jūs tikai sabojāsiet savu autoritāti.


Vērsis

Centieties pēc iespējas mazāk nokļūt vadības acīs. Pretējā gadījumā jums tiks nodrošināts tūkstotis mazu darbiņu, un jums būs jāaizmirst par atpūtu.


Dvīņi

Neļaujiet draugiem, kolēģiem un paziņām atraut jūs no lietām. Sakiet kategorisku "nē" ikvienam, kas vēlas uzkraut savas problēmas jums.


Vēzis

Neatkarīgi no tā, cik stipri jūs vēlētos kaut ko iegūt, nesteidzieties veikt tā iegādi. Un vēl vairāk, nav vērts aizņemties naudu no paziņām. Jūsu finansiālais stāvoklis nav tik spēcīgs, un jaunie parādi tikai pasliktinās situāciju.


Lauva

Ja darbs nerada morālu gandarījumu, tad lai vismaz apmierina finansiāli. Mēģiniet pasniegt vadībai ideju par to, cik jūs esat vērtīgs un talantīgs. Pastāv iespēja, ka pūles nebūs veltīgas..


Jaunava

Netērējiet enerģiju uz sīkumiem. Izvēlieties vienu vai divus galvenos mērķus un sāciet strādāt pie tiem. Neņemiet darbus, kas jums ir nepatīkami.


Svari

Centieties nepārslogot sevi darbā, neuztraucieties, ja dažas lietas neies tik gludi, kā jums gribētos. Emocionāla pārslodze var izraisīt sliktu pašsajūtu.


Skorpions

Kāds no kolēģiem, šķiet, spēlē ar jums negodīgu spēli, mēģinot izmantot jūs savās interesēs. Ir pienācis laiks viņu izsaukt uz atklātu sarunu, jo ir skartas jūsu intereses.


Strēlnieks

Vēlme iegūt visu uzreiz var kļūt par pilnīgu neveiksmi, it īpaši, ja runa ir par finansēm. Pat, ja jūs neapmierina ienākumi, nevajadzētu ieguldīt līdzekļus riskantā projektā. Un, protams, izvairieties no spēļu klubiem.


Mežāzis

Nebaidieties peldēt pret plūsmu. Esiet neatkarīgs no citu viedokļiem un rīkojieties tā, kā jums šķiet pareizi.


Ūdensvīrs

Atsakieties no visiem jaunajiem izaicinājumiem. Neķeriet divus zaķus uzreiz: pirms sākat kaut ko jaunu, noteikti atbrīvojieties no vecajām lietām un problēmām.


Zivis.

Šīs nedēļas pārpratumi būs saistīti ar komunikāciju. Jūsu godīgums var patraucēt - kāds noteikti vēlēsies izmantot informāciju, kas iegūta, personīgā labuma gūšanai.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām