Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2019. gads?

Karjeras horoskopi

Auns

Darbs var atņemt lielāko daļu jūsu laika un uzmanības. Lietišķās tikšanās ar partneriem nedēļas pirmajā pusē būs visai veiksmīgas.


Vērsis

Šī nedēļa ir ļoti labvēlīga lietišķiem kontaktiem. Galvenais izrādīt personīgu ieinteresētību, ar tādu pieeju, minimāli līdzekļu un spēku ieguldījumi sniegs jums maksimālu atdevi.


Dvīņi

Komunikācija ar kolēģiem pasliktināsies, ja jūs izdomāsiet, ka esat neaizvietojams darbinieks. Nav vērts aktīvi aizstāvēt savas intereses, ja vēlaties saglābāt pozīcijas.


Vēzis

Šajā nedēļā jums būs iespēja iepazīties ar ietekmīgiem cilvēkiem, kuri spēj ieviest patīkamas pārmaiņas jūsu dzīvē. Laiks celt savu profesionalitāti, izdariet kaut ko priekš sevis un savas nākotnes.


Lauva

Esošiem apstākļiem ir raksturīga jaunu cilvēku uzrašanās ap jums, kuri spēs atvērt jums jaunas iespējas. Esiet uzmanīgi pret jebkuriem piedāvājumiem un centieties nepalaist garām savu zvaigžņu stundu..


Jaunava

Veiksme naudas lietās beidzot atnāca līdz jums. Izmantojiet šo iespēju, citādi tā skries tālāk un apdzīs jūs. Veiksmīgi noritēs dokumentu papīru parakstīšana.


Svari

Šonedēļ jums būs nepieciešams izveidot domu biedru grupu. Tas palīdzēs ar "vienotu nostāju" atrisināt visus jautājumus un rīkoties unisonā.


Skorpions

Izdarot izvēli, uzticieties savai intuīcijai. Ir svarīgi atcerēties, ka, pat ja nodarbošanās nes jums peļņu, bet nedod iekšējo gandarījumu - tad labāk ar to nenodarboties.


Strēlnieks

Ir iespējama jauna cilvēka parādīšanās jūsu apkārtnē, un jūsu ieinteresētība viņā būs tik spēcīga, ka jums gribēsies iepazīties ar viņu. Bet nevajag darboties pārāk atklāti, šāds paņēmiens dotajā brīdī nebūs veiksmīgs, efektīvāka būs piesardzīga pieeja.


Mežāzis

Jums būs iespēja parādīt savus talantus un spējas publiski, piemēram, piedaloties konkursos vai sacensībās. Izmēģinot sevi jebkurā konkurējošā darbībā, un salīdzinot savus rezultātus ar citiem, jūs sapratīsiet, ka esat talantīgāks, nekā daudzi citi.


Ūdensvīrs

Steiga – jūsu šīs nedēļas ienaidnieks. Pat, ja jūs patiešām vēlaties pabeigt šo diezgan garlaicīgo un ieilgušo projektu, nesteidzieties. Jūs varat nepamanīt kaut ko svarīgu, un, ja kļūdīsieties, tad vēlāk būs jāpārdara, kas ir daudz grūtāk nekā laicīgi visu pārbaudīt.


Zivis.

Ja Jums rodas tieksme pabūt vienatnē un paanalizēt savu dzīvi, obligāti izdariet to. Citādi var rasties vilšanās, kuras nebūs pamanāmas uzreiz.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām