Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2018. gads?

Nedēļas Karjeras Horoskopi

Auns

Jums ir pienācis ilgi gaidītais brīdis, kad jums būs iespēja mainīt visu ar savām rokām, izlabot kļūdas un kļūdainus aprēķinus. Tikai atbrīvoties no saviem pienākumiem un saistībām jūs nevarēsiet. Attiecībās ar apkārtējiem darbojieties uzmanīgi un apdomīgi, sekojiet līdzi saviem vārdiem.


Vērsis

Lai sasniegtu labus rezultātus, Jums ir nepieciešams īstenot visus savus solījumus un attaisnot Jums izteikto uzticību. Pie tam, nedrīkst steigties, izrādīt uzbudināmību, un rīkoties pārdroši, jo ir iespējams sarežģīt situāciju un uzņemties vairāk, nekā jūs varat izdarīt.


Dvīņi

Disputi ar birokrātiem un darbs ar papīriem var ievilkties. Pārbaudiet savas pastkastītes, jūs varat saņemt jūsu situācijai piemērotu informāciju.


Vēzis

Pateicoties nenogurstošam darbam, jūs varēsiet iegūt vēlamo rezultātu, kas jums patiks. Nav jāaizmirst par bērniem, privāto dzīvi un atpūtu. Nedrīkst zaudēt mēras sajūtu un jāatrod laiks visam. Iemācieties strādāt ne tikai pēc pieprasījuma, bet arī pēc grafika.


Lauva

Lai arī kādi nebūtu apstākļi, jums nevajadzētu mainīt mērķus un partnerus. Tā kā tas novedīs pie zaudējumiem un haosa. Tāpēc, turpiniet ievērot kopējo rīcības plānu ar saviem kolēģiem vai partneriem. Lēmumu pieņemšanā nevajadzētu vadīties pēc emocijām..


Jaunava

Būs grūti atteikties no solījumiem un šķirties ar bīstamiem cilvēkiem. Bet dzīve prasīs no jums saprātīgas darbības, lai sasniegtu izvirzīto mērķi. Pēc kā jūs varēsiet būvēt jaunus plānus, bet jau uz jauno attiecību pamata.


Svari

Jūsu ideja atdursies pret nopietniem šķēršļiem. Tātad, pirms jūs kaut ko dariet, jums nepieciešams konsultēties ar ekspertiem, un atrast atbildes uz pareizajiem jautājumiem un lūgt padomu saviem partneriem.


Skorpions

Šobrīd priekš jums ir ļoti bīstami publiskie izteikumi, atklātie paziņojumi. Labāk pierādiet savu viedokli un sasniegumus praksē, ar darbībām, nevis vārdiem. Būs nozīmīgi tikai argumenti un pierādījumi.


Strēlnieks

Jums ir jānostiprina teikto ar konkrētām darbībām. Savos lēmumos esiet principiāls. Tas jums palīdzēs īstenot jūsu idejas, uzlabot biznesa attiecības ar kolēģiem un partneriem.


Mežāzis

Ja jūs strādājat kā "vērsis", jums būs iespēja sasniegt augstus rezultātus. Uzmanieties šajā laikā no konfliktiem, attiecību pārtraukšanas un riskantām operācijām, jo tie sagādās jums daudz nepatikšanu, finansiālu zaudējumu, karjeras un uzticamības zaudēšanu.


Ūdensvīrs

Ja Jūs iesiet atvaļinājumā vai nolaidīsiet rokas grūtību priekšā, tad visas Jūsu cerības un plāni nevarēs īstenoties un paliks tikai par sapņiem. Tikai saņemieties, apstipriniet savu veiksmi un līgumus ar konkrētām darbībām.


Zivis.

Spēja pareizi noteikt savas tiesības un pienākumus palīdzēs jums atrast mazākas pretestības ceļu. Finanšu jautājumos izrādiet pacietību un savaldību, ierobežojiet savus tēriņus. Rīkojieties godīgi un atklāti. Tas palīdzēs jums stiprināt uzticību un draudzību ar kolēģiem un partneriem.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām