Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2019. gads?

Nedēļas Karjeras Horoskopi

Auns

Uzmanīgi kārtojiet saņemto informāciju, kas pie jums atnāk, lai steidzams lēmums neradītu neatgriezeniskas kļūdas. Nepalaidiet lietas pašplūsmā, pretējā gadījumā neliela problēma kļūs par visaptverošu katastrofu.


Vērsis

Lietas notiek ar dažādiem panākumiem. Grūtības darbā ir iespējamas: vadība izvirza pret jums pretenzijas par darba kvalitāti, bet jūs esat pārliecināts, ka jūs to izpildījāt uz visiem 100%.


Dvīņi

Ja vēlaties radīt iespaidu uz jums patīkamo personu, nevajag izlikties un spēlēt lomu, kura jums nav raksturīga. Jūs ir jāvērtē un jāpieņem tādu, kāds esat, ņemot vērā visus trūkumus un priekšrocības.


Vēzis

Nebaidieties uzņemties paaugstinātas saistības. Tagad jums nekas nav neiespējams. Galvenais ir pareizi aprēķināt laiku un pūles. Turklāt jūsu centību pamanīs vadība.


Lauva

Problēmas darbā, uzkrātais nogurums nav labākais veids, kā ietekmēt garastāvokli. Paņemiet īsu pārtraukumu biznesā, atpūtieties - un jūs ieraudzīsiet pasauli spilgtās krāsās..


Jaunava

Nav nepieciešams gaidīt laika apstākļus no jūras - saņemiet to, kas jums likumīgi pieder. Ja jūs domājat, ka esat aizkavējies garlaicīgā vai ar zemu atalgotā darbā, lūdziet vadībai paaugstinājumu.


Svari

Ja jūs pēkšņi saņemsiet piedāvājumu iesaistīties daudz sološā projektā - piekrītiet bez vilcināšanās! Nedēļas vidū ir iespējamas priekšnieka un kolēģu pretenzijas. Piedomājiet par visu: nelielas kļūdas, kaitinoši misēkļi un kavēšanās. Rūpējieties par savu reputāciju, kas atklāti sakot nav pati labākā.


Skorpions

Vienlaicīgi uzkrājas darba un mājas problēmas. Varbūt zvaigznes ir nolēmušas sarīkot jums prāta veiklības testu? Galvenais ir nesatraukties vai necelt paniku. Mierīgi apdomājiet - kā atjaunot sabrukušos plānus, apejot visus šķēršļus.


Strēlnieks

Steidzami braucieni nav izslēgti, bet tie, visticamāk, nebūs rentabli. Vairāk iztērēsiet spēka un enerģijas nekā nopelnīsiet naudas. Dariet tikai to, ko jums vajag darīt. Nevajadzīga aktivitāte tagad var vērsties pret jums.


Mežāzis

Neaizmirstiet par iespēju iepazīt jaunus draugus: viņi apsolās pavērt jums priekšā jaunus apvāršņus. Tāpēc esiet draudzīgs un koncentrējieties uz sabiedrotajiem.


Ūdensvīrs

Brīnišķīga nedēļa gaida tos, kam ir vezums plānu, bet spožu ideju vēl vairāk. Zem guloša akmens ūdens neplūst. Ja vēlaties kaut ko iegūt, sāciet rīkoties.


Zivis.

Nedēļa paies pēc vienas shēmas: darbs - mājas - darbs. Par atpūtu un tikšanos ar draugiem var tikai sapņot. Zvaigznes iesaka iegādāties loterijas biļeti. Uzvaras varbūtība ir ļoti augsta, nepalaidiet garām veiksmi.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām