Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Autorizēties

Karjerai

Iekārotākais darba devējs jau ceturto gadu ir Latvenergo

Ir noslēdzies ikgadējais pētījums „Iekārotākais darba devējs 2015", kuru „WorkingDay Latvia” veic jau devīto gadu. Arī šogad, ceturto gadu pēc kārtas, pirmo vietu ieņem „Latvenergo”.

20 minūšu likums. 5

Savu mērķu īstenošana nereti tiek uztverta ka kā kaut kas nesasniedzami tāls vai neiespējams, bet patiesībā tas ir pavisam vienkārši. Šī vienkāršā metode palīdzēs tev iet uz savu mērķi maziem solīšiem, bet svarīgi – katru dienu. Tieši tāpēc tā saucas “mazo soļu metode”. Teorija balstās uz 20 minūšu likumu, par kuru tu tūliņ uzzināsi.


WorkingDay pētījums: “iekārotākais” darba devējs 2014 ir Latvenergo


Ir noslēdzies ikgadējais pētījums „Iekārotākais darba devējs”, kuru „SIA WorkingDay Latvia” veic astoto gadu. Šogad, jau trešo gadu no vietas, stabilu līdera pozīciju notur „Latvenergo AS”.


Ir noslēdzies pētījums "Iekārotākais darba devējs 2014".


Noslēdzies SIA „WorkingDay Latvia” pētījums „Iekārotākais darba devējs 2014”, kurš tika veikts interneta vidē 2015. gada martā. Šāds pētījums Latvijā norisinās jau astoto gadu.


Ir noskaidrots "Iekārotākais darba devējs 2013"!
5


Noslēdzies SIA „WorkingDay Latvia” pētījums „Iekārotākais darba devējs 2013”, kurš tika veikts interneta vidē 2014. gada augustā. Tajā piedalījās 3150 respondenti. Šāds pētījums Latvijā norisinās jau septīto gadu.

    Rakstu skaits lapā:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām