Iepazīsties ar mūsu komandu

Jūsu rīcībā ir lielākā personāla atlases ekspertu komanda Latvijā

Jolanta Nimroda

Atvaļinājumā

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr.

jolanta.nimroda@workingday.lv

Anna Mažarova

IT personāla atlases speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 28723242

anna.mazarova@workingday.lv

Ervīns Ainārs Balodis

Personāla atlases asistents

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 22481066

ervins-ainars.balodis@workingday.lv

Anna Ševčenkova

IT personāla atlases speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 26345204

anna.sevcenkova@workingday.lv

Jūlija Zaharova

Personāla atlases konsultante

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 26628054

julija.zaharova@workingday.lv

Ilze Kļaviņa

Atvaļinājumā

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr.

ilze.klavina@workingday.lv

Dina Grabovska

Personāla administrēšanas vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 25770095

dina.grabovska@workingday.lv

Māris Silinieks

Mārketinga direktors

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29245473

maris.silinieks@workingday.lv

Tomass Barilo

Valdes priekšsēdētājs

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29461571

tomass.barilo@workingday.lv

Enija Cara

Personāla atlases speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 26779869

enija.cara@workingday.lv

Rūta Borisova

Atvaļinājumā

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr.

ruta.borisova@workingday.lv

Baiba Ozoliņa

Personāla atlases speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29592278

baiba.ozolina@workingday.lv

Ieva Pilskalliete

IT personāla atlases vecākā speciāliste, IT nozares specializācijas vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 28336170

ieva.pilskalliete@workingday.lv

Inese Jušvajeva

Vadītāju atlases speciāliste, Finanšu nozares specializācijas vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29184433

inese.jusvajeva@workingday.lv

Andris Jansons

Vadītāju atlases speciālists, Tirdzniecības nozares specializācijas vadītājs

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29237199

andris.jansons@workingday.lv

Linda Krūmiņa

Vadītāju atlases vecākā speciāliste

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 29469432

linda.krumina@workingday.lv

Ināra Tjurjapina

Atvaļinājumā

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr.

inara.tjurjapina@workingday.lv

Eva Kondratova

Personāla atlases konsultante

Tālr. +371 67803369

Mob. tālr. +371 25453004

eva.kondratova@workingday.lv

Vita Šaroka

Personāla atlases konsultante

Tālr. +371 67803363

Mob. tālr. +371 26031065

vita.saroka@workingday.lv

Agnese Kokneviča

Personāla atlases vecākā konsultante

Tālr. +371 67803361

Mob. tālr. +371 26434773

agnese.koknevica@workingday.lv

Jolanta Saukāne

Vadītāju atlases specializācijas vadītāja, Personāla atlases speciālistu attīstības vadītāja

Tālr. +371 67803366

Mob. tālr. +371 26137153

jolanta.saukane@workingday.lv