hat

Job Agent

Receive new job offers to your e-mail based on your preferences

Lielo klientu vadītājs/-a Baltijā

WorkingDay Latvia klients – TP-Link ir pasaulē lielākais patērētāju Wi-Fi datu pārraides tīkla produktu nodrošinātājs. TP-Link produkcija tiek izplatīta vairāk nekā 170 valstīs un reģionos. Uzņēmums nepārtraukti izstrādā jaunus produktus un tehnoloģijas, kas transformē veidu, kādā cilvēki sazinās. Datu pārraides tīkla pieredze unikāli pozicionē TP-Link kā līderi jauno tehnoloģiju jomā, kas ikdienas uzlabo mūsu dzīvi.

Šobrīd TP-Link meklē Baltijas reģiona Lielo klientu vadītāju.

Pienākumi:

  • attīstīt MBB, GPON un WLAT produktu biznesu un uzturēt efektīvas partnerattiecības ar Baltijas vadošajiem Interneta Pakalpojumu Sniedzējiem (ISP);
  • pārvaldīt pielāgotus ierīču pasūtījumus ISP klientiem;
  • sniegt ieteikumus produkta/cenas pārdošanas stratēģijā un īstenot tos;
  • veicināt pārdošanas apjomu pieaugumu un tiekties uz pārdošanas mērķu sasniegšanu;
  • doties komandējumos Baltijas valstu ietvaros;
  • veikt nepārtrauktu ISP pieprasījumu un konkurentu darbību analīzi, sniedzot ieteikumus uzlabojumiem;
  • ieņemt vadošo lomu ISP uzņēmumu un TP-link sadarbībā;
  • koordinēt un ikdienā sadarboties ar iekšējām nodaļām, lai risinātu klientu pieprasījumus.

Prasības:

  • vismaz 3 gadu pieredze pārdošanas projektu vadībā ar Baltijas vadošajiem ISP jomas uzņēmumiem ar noteikto produktu portfeli;
  • padziļinātas zināšanas par Baltijas valstu ISP tirgu;
  • brīvas angļu valodu zināšanas gan rakstiski, gan mutiski;
  • teicamas komunikācijas, sarunu vadīšanas prasmes, pašmotivācija un orientācija uz mērķi un rezultātu;
  • proaktīva pieeja un spēja strādāt patstāvīgi;
  • autovadītāja apliecība.

Uzņēmuma piedāvājums:

  • iespēja profesionāli attīstīties un realizēt idejas biznesa rezultātu sasniegšanai;
  • mēneša bruto alga EUR 3000 – 4500, plus KPI piemaksas, kuras atkarīgas no mērķu izpildes, kā arī citi bonusi;
  • iespēja piedalīties starptautiskās konferencēs;
  • tehniskais aprīkojums darbam attālināti;
  • uzņēmuma segti nomas automašīnas izdevumi vai kompensācija par sava auto izmantošanu, kā arī degvielas un citu saistīto izmaksu segšana;
  • draudzīga, multikulturāla un sadarbībai orientēta komanda;
  • TP-Link aicina komandā darbinieku ilgtermiņa sadarbībai, sākotnējais darba līgums uz 3 gadiem.

Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam. Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.

WhatsAppFacebookMessengerLinkedInEmail

You can obtain more information by contacting Karīna Trence
Phone: +371 26010928
E-mail: karina.trence@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Reģ. Nr. 40003793545
Tērbatas iela 53-10, Rīga, LV-1011