hat

Job Agent

Receive new job offers to your e-mail based on your preferences

Salesforce izstrādātājs/-a

WorkingDay Latvia klients – Tet ir dinamisks un inovatīvs tehnoloģiju un izklaides uzņēmums ar datu centra komandu, kas gan izstrādā jaunu, gan attīsta jau esošu visdažādāko funkcionalitāti, kuru izmanto tūkstošiem Tet klientu. Tet ir līderis inovāciju jomā, un Tev būs iespēja plānot, attīstīt un vadīt Tet platformu arhitektūru. Tet gaida komandā savas jomas profesionāli, kurš/-a ir neatlaidīgs/-a, atvērts/-a, motivēts/-a un gatavs/-a dinamiskam, aizraujošam un rezultatīvam darbam ik dienas!

Tet aicina savai komandai pievienoties Salesforce izstrādātāju.

“Mēs esam drosmīgi, entuziasma pilni un mūs vieno kopēja vīzija – nodrošināt klientiem un darbiniekiem fantastisku pieredzi un palīdzēt uzņēmumam sasniegt maksimālu biznesa vērtību, kur vien tas iespējams! Esam kuplā skaitā un runājam dažādās valodās, taču spējam strādāt kā viens vesels ceļā uz tuvāku vai tālāku mērķi. Ja vēlies būt daļa no komandas, kas uzņēmumā realizē lielas pārmaiņas labākai nākotnei, gaidīsim Tevi komandā!”

Tu esi ideāls kandidāts, ja Tev:

  • ir padziļinātas zināšanas un darba pieredze konfigurācijā un izstrādē ar Salesforce platformu (Lightning, Apex, APIs) un Salesforce Industries (EPC, CPQ, OM) (Omniscripts, Dataraptors, Integration Procedures, Cart-Based APIs for Industries CPQ, Digital Commerce SDK));
  • patīk izaicinājumi un Tev ir svarīgs rezultāts;
  • ir augsta pašdisciplīna, patstāvība un Tu spēj strādāt gan individuāli, gan komandā;
  • piemīt teicamas komunikācijas, argumentācijas un prezentācijas prasmes.

Tu varēsi:

  • balstoties uz nodefinētām biznesa prasībām, veikt izstrādes darbus Salesforce CRM platformā, Enterprise Product Catalog, CPQ un Order Management risinājumos;
  • palīdzēt sasniegt biznesa vērtību, izmantojot Salesforce platformu, Omnistudio un citas iespējas;
  • saņemt konkrētus, prioritizētus uzdevumus lietotāju stāstu formā, kuri jāpaveic izstrādes laikā;
  • kļūt par SCRUM izstrādes komandas dalībnieku/-ci, sekmējot jauna lietojuma ieviešanu, attīstīšanu un uzturēšanu;
  • iegūt neatsveramu pieredzi, piedaloties stratēģiskā uzņēmuma projektā, kas vērsts uz procesu automatizāciju;
  • ikdienā mācīties un strādāt kopā ar draudzīgu un profesionālu komandu.

Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam. Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.

WhatsAppFacebookMessengerLinkedInEmail

You can obtain more information by contacting Gunta Silava
Phone: +371 26153081
E-mail: gunta.silava@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Reģ. Nr. 40003793545
Tērbatas iela 53-10, Rīga, LV-1011