hat

Job Agent

Receive new job offers to your e-mail based on your preferences

Uzņēmuma vadītāja un mārketinga asistents/-e

ar vācu un angļu valodas zināšanām

WorkingDay Latvia klients  – uzņēmums TESLA  (www.tesla.lv) savu darbību uzsāka 2007. gadā un veiksmīgi darbojas enerģētikas nozarē arī šobrīd. Uzņēmumā šobrīd strādā vairāk nekā 50 speciālistu: elektriķi, elektroinženieri un projektu vadītāji. Īpaša uzmanību tiek pievērsta uzņēmuma darbinieku profesionālajai kvalifikācijai un katram darbiniekam tiek dotas iespējas to paaugstināt.

Uzņēmums, kura spēks ir gudrā pieejā zaļās enerģijas risinājumiem, aicina komandā Uzņēmuma vadītāja un mārketinga asistentu/-i ar vācu un angļu valodas zināšanām.

Galvenie pienākumi:

  • organizēt vadītāja ikdienas darbus, plānot dienas kārtību, pārvaldīt e-pastus, koordinēt tikšanās un zvanus;
  • profesionāli un savlaicīgi veikt uzņēmuma vadītāja uzdevumus;
  • veidot un publicēt saturu sociālajiem medijiem, sagatavot mārketinga materiālus un prezentācijas uzņēmuma reklāmas un pārdošanas aktivitātēm;
  • sagatavot un kārtot lietvedības dokumentus, sekot līdzi dokumentu plūsmai;
  • organizēt biznesa braucienus;
  • organizēt dalību starptautiskās izstādēs, sagatavot izstādes materiālus un nodrošināt piegādes;
  • palīdzēt organizēt uzņēmuma sanāksmes, protokolēt diskusijas un lēmumus;
  • pēc vadītāja norādījumiem komunicēt ar sadarbības partneriem un klientiem angļu un vācu valodās;
  • sagatavot un iesniegt LIAA un ALTUM uzņēmuma atbalsta dokumentāciju;
  • asistēt ERP sistēmas procesa ieviešanā;
  • noformēt piedāvājumu un konkursu dokumentāciju.

Prasības kandidātiem:

  • iepriekšējā pieredze vadības asistenta/-es, personīgā asistenta/-es vai līdzīgos amatos;
  • ļoti labas latviešu valodas zināšanas, B2 līmeņa vācu un angļu valodas zināšanas;
  • augstākā izglītība;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • lieliskas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • spēja diplomātiski risināt jautājumus;
  • pieredze darbā ar sociālajiem medijiem un digitālajām platformām, prezentāciju sagatavošanas prasmes;
  • radošums un iniciatīva;
  • spēja veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi un saglabāt augstu darba efektivitāti stresa apstākļos;
  • izcilas organizatoriskās prasmes;
  • saimnieciska, mūsdienīga domāšana;
  • teicamas MS Office zināšanas, vēlama pieredze ar CRM un ERP sistēmām.

Jūsu ieguvumi:

  • stabils atalgojums EUR 2000 – 2500 bruto, ņemot vērā Jūsu līdzšinējo pieredzi;
  • gada prēmija, atkarībā no darba rezultātiem;
  • iespēja attīstīt savu karjeru uzņēmumā;
  • iespēja izmantot uzņēmuma carsharing transportu ar darbu saistītajiem braucieniem;
  • veselības apdrošināšana no nākamā gada sākuma, ar darbinieka līdzmaksājumu 30%.

Lai pieteiktos, gaidīsim Jūsu CV sadaļā Pieteikties!

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti tikai konkursa rīkotājam. Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais darbinieks (datu subjekts) saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WorkingDay Latvia" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais darbinieks var atsaukt rakstveidā.

When applying for a vacancy, your data will be kept strictly confidential and will be transferred only to the potential employer who has announced the vacancy. By sending your CV and applying for the vacancy, the potential employee (data subject) agrees to store the submitted personal data in the database of SIA “WorkingDay Latvia” in accordance with laws regulating personal data protection. The purpose of data storage is the use and processing of data for recruitment purposes in various recruitment vacancies. The potential employee is entitled to withdraw his/her consent in writing.

WhatsAppFacebookMessengerLinkedInEmail

You can obtain additional information by contacting Ilze Kļaviņa
Phone: +371 27886786
E-mail: ilze.klavina@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Reg. No. 40003793545
Terbatas Street 53-10, Riga, LV-1011

Reģ. Nr. 40003793545
Tērbatas iela 53-10, Rīga, LV-1011

You can obtain more information by contacting Ilze Kļaviņa