hat

Job Agent

Receive new job offers to your e-mail based on your preferences

Android programmētājs/-a

Android Developer

WorkingDay Latvia klients – Printful ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas e‑komercijas nozarē. Uzņēmuma darbība balstīta uz sarežģītām IT sistēmām un attīstības komanda Rīgā sastāv no vairāk nekā 100 izciliem IT speciālistiem.

Šī ir lieliska iespēja pieredzējušam un aizrautīgam Android programmētājam/-ai pievienoties nozares vadošajam uzņēmumam un kopā sasniegt jaunas virsotnes, gan profesionālajā, gan personīgajā jomā.

A client of WorkingDay Latvia – Prinful is an international company that operates in e-commerce. Company’s operations are managed using complex IT systems. The development team in Riga has more than 100 bright IT professionals.

This is an outstanding opportunity for an Android Developer to join a market leading company that offers development and growth opportunities both personally and within the company.

Darba pienākumi komandas ietvaros:

Main responsibilities within team:

  • izstrādāt un attīstīt Prinful Android aplikāciju;
  • sekot līdzi jaunākajām attīstības tendencēm Android tehnoloģiju jomā;
  • nākt klajā ar jauniem risinājumiem, kā arī veicināt to ieviešanu praksē.

Ir ļoti svarīgi, lai Tu būtu uz detaļām orientēta personība, ar augstiem kvalitātes standartiem, atbildības sajūtu, spēju uzņemties atbildību par padarīto darbu un būtu komandas spēlētājs.

  • Developing and maintaining the Printful Android app
  • Following the latest Android technology trends
  • Coming up with new solutions and implementing them

It is very important that you are detail-oriented person who understands meaning of words Quality, Commitments, Ownership and Team work.

Prasības kandidātiem:

Required technical skills and qualifications:

  • izpratne par Android UI un izstrādes vadlīnijām;
  • pieredze darbā ar sekojošām tehnoloģijām – MVVM, Kotlin, Coroitines, Flow, LiveData, SQLDelight and Dagger 2;
  • zināšanas par Android API ietvaru;
  • izpratne par Git versiju kontroles sistēmu;
  • zināšanas par multimodulāro programmatūras arhitektūras izstrādi un ieviešanu;
  • ļoti labas tehniskās angļu valodas zināšanas.

  • Understanding of Android UI and design guidelines
  • Experience working with MVVM, Kotlin Coroutines, Flow, LiveData, SQLDelight, and Dagger 2
  • Android API know-how
  • Understanding of Git version-control system
  • Knowledge of multimodular application architecture development and implementation
  • Very good technical English

Uzņēmums Tev piedāvās:

Company will offer you:

  • personīgas un profesionālas attīstības iespējas strauji augošā uzņēmumā;
  • Mac/Windows/Linux platformu un “dzelžus” pēc Tavas izvēlesi;
  • uzņēmuma apmaksātas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbu uzsāc līdz plkst. 11:00);
  • ikmēneša bruto atalgojumu sākot no EUR 2000 līdz EUR 4000 bruto, atkarībā no izglītības, iemaņām un iepriekšējās darba pieredzes;
  • apmaksātu sporta zālēs abonementu, veselības apdrošināšanu un citus bonusus;
  • uzņēmuma pasākumus, seminārus, konferences un citas aktivitātes;
  • apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu.

  • Personal and professional development opportunities in fast growing company
  • All the resources required to perform your tasks (Mac, Windows, or Linux and hardware of your choice)
  • Free lunch
  • Flexible working hours (start your day as early as 11 a.m.)
  • Monthly salary EUR 2000 – 4000 gross depending on work experience, education, and other skills
  • Gym membership, health insurance and other bonuses
  • Exciting team-building events, international conferences, and guest lectures
  • A day off on your Birthday

Ja šis darba piedāvājums Tev ir pievilcīgs, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!

If this looks attractive to you, please send your CV in section Pieteikties!

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti tikai konkursa rīkotājam. Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais darbinieks (datu subjekts) saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WorkingDay Latvia" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais darbinieks var atsaukt rakstveidā.

When applying for a vacancy, your data will be kept strictly confidential and will be transferred only to the potential employer who has announced the vacancy. By sending your CV and applying for the vacancy, the potential employee (data subject) agrees to store the submitted personal data in the database of SIA “WorkingDay Latvia” in accordance with laws regulating personal data protection. The purpose of data storage is the use and processing of data for recruitment purposes in various recruitment vacancies. The potential employee is entitled to withdraw his/her consent in writing.

WhatsAppFacebookFacebook MessengerLinkedInEmail

You can obtain additional information by contacting Ieva Pilskalliete
Phone: +371 28336170
E-mail: ieva.pilskalliete@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Reg. No. 40003793545
Terbatas Street 53-10, Riga, LV-1011

Reģ. Nr. 40003793545
Tērbatas iela 53-10, Rīga, LV-1011