hat

Job Agent

Receive new job offers to your e-mail based on your preferences

Finanšu analītiķis/-e

WorkingDay Latvia klients – Kontessa ir vairumtirdzniecības uzņēmums un Kering Eyewear optikas ietvaru un saulesbriļļu ekskluzīvais izplatītājs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Gruzijā, Azerbaidžānā, Uzbekistānā, Tadžikistānā, Turkmēnijā, Kazahstānā, Armēnijā, Kirgizstānā. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Rīgā.

Uzņēmums pārstāv ekskluzīvus, pasaulē zināmus optikas zīmolus, kā piemēram, Gucci, Cartier, Saint Laurent, Balenciaga, Maui Jim, Mont Blanc, DUNHILL, Alexander McQueen, Bottega Veneta u.c.

Uzņēmums aicina pievienoties savai komandai analītisku un proaktīvu Finanšu analītiķi. Jūsu tiešais vadītājs būs uzņēmuma CFO.

Jūsu galvenie pienākumi:

  • atbalstīt CFO, vadot 3 saistīto uzņēmumu finanšu funkcijas, kas ietver finanšu atskaišu veidošanu, budžetēšanu, naudas plūsmas pārvaldību, nodokļu atbilstību utt.;
  • apkopot un analizēt uzņēmumu finanšu datus;
  • sagatavot, prognozēt un kontrolēt budžetu un naudas plūsmu;
  • analizēt un interpretēt uzņēmuma darbības rādītājus, lai atbalstītu biznesa lēmumu pieņemšanu;
  • sniegt ieteikumus efektivitātes uzlabošanas iespējām, pamatojoties uz datu analīzi;
  • sagatavot laikus regulārus ziņojumus un īpašus datu analīzes pētījumus saskaņā ar vadības prasībām;
  • piedalīties stratēģiskajā plānošanā un uzņēmumu biznesa attīstības projektos.

Prasības:

  • pierādāma pieredze līdzīgā finanšu vadības funkcijā. Pieredze tirdzniecības vai pakalpojumu nozarē tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • augstākā izglītība finanšu vadībā, grāmatvedībā vai revīzijā;
  • labas zināšanas vadības grāmatvedībā, pieredze darbā ar vadības atskaitēm, budžetēšanā un naudas plūsmās;
  • lieliskas analītiskās, sadarbības un argumentācijas prasmes;
  • atbildīgums, precizitāte, orientācija uz detaļām un risinājumiem;
  • lieliskas latviešu un angļu valodu prasmes;
  • labas MS Excel un MS PowerPoint pramses. Spēja apgūt jaunus IT rīkus;
  • citu analīzes rīku zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam. Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.

WhatsAppFacebookMessengerLinkedInEmail

You can obtain more information by contacting Inese Jušvajeva
Phone: +371 29184433
E-mail: inese.jusvajeva@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Reģ. Nr. 40003793545
Tērbatas iela 53-10, Rīga, LV-1011