hat

Job Agent

Receive new job offers to your e-mail based on your preferences

Mazumtirdzniecības tīkla operacionālais/-ā vadītājs/-a

WorkingDay Latvia klients – FASHION INVESTMENT GROUP ir oficiālais PANDORA juvelierizstrādājumu izplatītājs Baltijas valstīs.

Mazumtirdzniecības tīkla operacionālais/-ā vadītājs/-a uzraudzīs veikalu tīkla darbību, kuri atrodas Rīgā, piecos dažādos iepirkšanās centros, radot sinerģiju starp uzņēmuma iekšējām nodaļām un veikalu pārdošanas komandu. Cieša sadarbība ar komercdirektoru ir būtiska, lai operatīvi integrētu un atbalstītu pārdošanas stratēģijas mazumtirdzniecības līmenī.

Pienākumi:

  • kontrolēt pārdošanas budžetu un izdevumus reģionā;
  • analizēt inventāra līmeni un rūpēties par plānoto tā rotāciju;
  • vadīt dažādu projektu īstenošanu veikalos;
  • veikt vadītāju līmeņa amatu personāla atlasi;
  • motivēt un apmācīt veikalu vadītājus un darbiniekus;
  • veikt regulārus vizītes tīkla veikalos un nodrošināt veikalu nepārtrauktu un iekšējām prasībām atbilstošu darbību, savas atbildības ietvaros;
  • pārraudzīt Pandora zīmola standartu ievērošanu;
  • ja nepieciešams, vadīt jaunu pārdošanas punktu atvēršanu.

Prasības:

  • pieredze mazumtirdzniecības procesu vadībā, vēlams darbā ar starptautisku zīmolu vairākiem veikaliem Latvijas tirdzniecības centros;
  • padziļināta izpratne par mazumtirdzniecības jomu, tajā skaitā inventāra vadība, teicama pārdošanas prakse un klientu apkalpošanas standarti;
  • spēja analizēt pārdošanas datus, apmeklētāju plūsmu un citus saistītos rādītājus, lai optimizētu veikalu veiktspēju;
  • pieredze efektīvā komandas vadībā, nodrošinot veiksmīgu veikalu darbību vairākās lokācijās;
  • teicamas latviešu un angļu valodas prasmes ir obligātas; citas valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • spēcīgas komunikācijas prasmes, sadarbojoties ar veikalu personālu, uzņēmuma vadību un citām iesaistītajam pusēm;
  • prasme plānot uzdevumus, deleģēt atbildību un efektīvi pārvaldīt laiku;
  • elastība pielāgoties mainīgajām tirgus tendencēm, zīmolu stratēģijām un operatīvajām prasībām.

Uzņēmums Tev piedāvās:

  • profesionālu darba vidi dinamiskā organizācijā;
  • kvalitatīvas apmācības un mentorēšanu;
  • konkurētspējīgu atalgojumu no EUR 2200 līdz 2350 bruto + ikmēneša bonusus;
  • ievērojamu darbinieku atlaidi visiem Pandora produktiem;
  • draudzīgu un atbalstošu darba vidi.

Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam. Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.

WhatsAppFacebookMessengerLinkedInEmail

You can obtain more information by contacting Guna Saliete
Phone: +371 28617076
E-mail: guna.saliete@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Reģ. Nr. 40003793545
Tērbatas iela 53-10, Rīga, LV-1011