hat

Job Agent

Receive new job offers to your e-mail based on your preferences

Vecākais/-ā projektu pārvaldības vadītājs/-a

darbam ar pārmaiņu pieprasījuma vadību

WorkingDay Latvia klients – Cembra Latvia ir jauns uzņēmums Rīgā, kas reģistrēts 2023. gada aprīlī kā Cembra Pay AG programmatūras izstrādes centrs.

Cembra Latvia SIA nodrošina atbalstu, piemēram, programmatūras izstrādi un pārvaldību, lietojumprogrammu pārvaldību un administrēšanu partnerorganizācijām: Cembra Pay AG, kas nodrošina risinājumus Pirkt tagad, maksāt vēlāk (BNPL), un tās mātes uzņēmumam Cembra, Šveices bankai.
Cembra nav banka tradicionālajā izpratnē, bet gan finanšu pakalpojumu sniedzējs un inovatīvu digitālo maksājumu risinājumu nodrošinātājs. Cembra saviem klientiem piedāvā vienkāršus un nekomplicētus finansēšanas risinājumus visām dzīves situācijām, piemēram, personīgos aizdevumus, līzingus un kredītkartes.

Uzņēmumam ir prieks aicināt jaunu komandas biedru/-i kā Vecāko projektu pārvaldības vadītāju darbam ar pārmaiņu pieprasījuma vadību.

Ko Tu darīsi?

 • vadīsi un atbildēsi par visas bankas pārmaiņu pieprasījuma pārvaldības procesu, tostarp attiecīgajām pārvaldības struktūrām;
 • vadīsi bankas izmaiņu pieprasījumu portfeli, tostarp finanšu plānošanu un izsekošanu;
 • būsi eksperts/-e attiecīgajā jomā un nodrošināsi saziņu ar iesaistītajām galvenajām ieinteresētajām personām un to vadību;
 • nodrošināsi projektu portfeļa un biznesa vadības atbalstu;
 • vadīsi un atbalstīsi atsevišķus projektus un ieinteresētās personas saistībā ar PMO jautājumiem, piemēram, finanšu pārvaldību.

Ko Cembra sagaida no Tevis?

 • bakalaura grādu vai līdzvērtīgu izglītības līmeni;
 • vismaz 5 gadu pieredzi projektu vadībā un ar to saistītās jomās;
 • izteiktu orientāciju uz pakalpojumiem un risinājumiem, kopā ar lieliskām komunikācijas prasmēm;
 • pieredzi finanšu plānošanā un izsekošanā;
 • kvalifikācija projektu vadībā būs priekšrocība;
 • brīvi pārvaldīt biznesa angļu valodu.

Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam. Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.

WhatsAppFacebookMessengerLinkedInEmail

You can obtain more information by contacting Sabīne Gulbe
Phone: +371 27766055
E-mail: sabine.gulbe@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Reģ. Nr. 40003793545
Tērbatas iela 53-10, Rīga, LV-1011