hat

Job Agent

Receive new job offers to your e-mail based on your preferences

Vecākais/-ā IT projektu vadītājs/-a

WorkingDay Latvia klients – Cembra Latvia ir jauns uzņēmums Rīgā, kas reģistrēts 2023. gada aprīlī kā Cembra Pay AG programmatūras izstrādes centrs.

Cembra Latvia SIA nodrošina atbalstu, piemēram, programmatūras izstrādi un pārvaldību, lietojumprogrammu pārvaldību un administrēšanu partnerorganizācijām: Cembra Pay AG, kas nodrošina risinājumus Pirkt tagad, maksāt vēlāk (BNPL), un tās mātes uzņēmumam Cembra, Šveices bankai.
Cembra nav banka tradicionālajā izpratnē, bet gan finanšu pakalpojumu sniedzējs un inovatīvu digitālo maksājumu risinājumu nodrošinātājs. Cembra saviem klientiem piedāvā vienkāršus un nekomplicētus finansēšanas risinājumus visām dzīves situācijām, piemēram, personīgos aizdevumus, līzingus un kredītkartes.

Uzņēmumam ir prieks aicināt jaunu komandas biedru/-i kā Vecāko IT projektu vadītāju.

Ko Tu darīsi?

 • vadīsi IT projektus ar augstu intensitāti un tehniskās sarežģītības pakāpi, un saistītus ar biznesu;
 • plānosi, strukturēsi un vadīsi projektus uz rezultātu kopā darbojoties ar vairākām ieinteresētajām pusēm, biznesu un ārējiem piegādātājiem, un nodrošināsi to izpildi apjoma, kvalitātes, laika un budžeta ziņā;
 • koordinēsi visus projektos esošos aspektus, piemēram, plānošanu un resursus, prasību apkopošanu, tehnisko dizainu, kvalitāti, riska un finanšu pārvaldību un atskaišu sniegšanu;
 • nodrošināsi funkcionālo vadību un koučingu projekta komandas dalībniekiem;
 • informēsi visas iesaistītās puses (projekta komandu, sponsorus, vadību) par statusa atjauninājumiem un galvenajiem starpposma mērķiem.

Ko Cembra sagaida no Tevis?

 • vismaz 5 gadu pieredzi stratēģisko IT projektu/programmu īstenošanā, izmantojot agile/hibrīda/waterfall metodoloģiju;
 • pieredze darbavietas (Workplace) projektos (M365), SaaS risinājumu ieviešanā un mākoņtehnoloģiju jomā būs priekšrocība;
 • atvērtību, pieejamību, ar labām saskarsmes un empātijas prasmēm;
 • analītisku prātu ar spēju izprast sarežģītus jēdzienus un īstenot praktiskus risinājumus;
 • spēju pārvarēt izaicinājumus un spēja sekmīgi īstenot pārmaiņas, kas pierādītas praksē;
 • spēju vadīt projektu komandas un sadarboties ar augstākā līmeņa ieinteresētajām pusēm;
 • teicamas prasmes angļu valodā gan mutvārdos, gan rakstiski.

Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam. Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.

WhatsAppFacebookMessengerLinkedInEmail

You can obtain more information by contacting Anna Ševčenkova
Phone: +371 26345204
E-mail: anna.sevcenkova@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Reģ. Nr. 40003793545
Tērbatas iela 53-10, Rīga, LV-1011