hat

Job Agent

Receive new job offers to your e-mail based on your preferences

Piegādes vadītājs/-a

WorkingDay Latvia klients – Cembra Latvia ir jauns uzņēmums Rīgā, kas reģistrēts 2023. gada aprīlī kā Cembra Pay AG programmatūras izstrādes centrs.

Cembra Latvia SIA nodrošina atbalstu, piemēram, programmatūras izstrādi un pārvaldību, lietojumprogrammu pārvaldību un administrēšanu partnerorganizācijām: Cembra Pay AG, kas nodrošina risinājumus Pirkt tagad, maksāt vēlāk (BNPL), un tās mātes uzņēmumam Cembra, Šveices bankai.
Cembra nav banka tradicionālajā izpratnē, bet gan finanšu pakalpojumu sniedzējs un inovatīvu digitālo maksājumu risinājumu nodrošinātājs. Cembra saviem klientiem piedāvā vienkāršus un nekomplicētus finansēšanas risinājumus visām dzīves situācijām, piemēram, personīgos aizdevumus, līzingus un kredītkartes.

Uzņēmumam ir prieks aicināt jaunu komandas biedru/-i kā Piegādes vadītāju.

Ko Tu darīsi?

  • nodrošināsi netraucētu pāreju uz BAU projektiem un iniciatīvām Tev uzticētajās jomās (piegādes un izlaišanas pieeja, SLA/darbības modeļu definēšana un ieviešana, pakalpojumu līgumi, nodošanas protokoli uz BAU, sākotnējā dzīves cikla atbalsts);
  • intensīvi sadarbosies ar projektu vadītājiem, izstrādes, izlaides un testēšanas vadību un lietojumprogrammu inženieriem, lai nodrošinātu atkarību, risku un problēmu pārvaldību;
  • attīstīsi kompetenci vērtības plūsmās attiecībā uz produktiem/pakalpojumiem/biznesa procesiem un darboties kā SPOC uzticētajās jomās – projektu/iniciatīvu vadīšanā, lai optimizētu un racionalizētu piegādes un pārejas pārvaldības funkciju.

Ko Cembra sagaida no Tevis?

  • pieredzi tehnoloģiju jomā (var būt no vairākām disciplīnām, piemēram, inženierzinātņu testēšanas vadībā u.c.), ar pieredzi pārejas procesu vadīšanā, vēlams finanšu pakalpojumu vidē;
  • labu izpratni par programmatūras izstrādes dzīves ciklu, projektu vadību un lietojumprogrammu pārvaldības principiem;
  • plašas tehniskās zināšanas/pieredze, sākot no tīkla līdz lietojumprogrammām, būtu priekšrocība;
  • pārmaiņu atbalstītājs/-a, kas spēj veicināt sadarbību, panākt vienprātību un pozitīvi ietekmēt rezultātus;
  • teicamas prasmes angļu valodā gan mutvārdos, gan rakstiski.

Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam. Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.

WhatsAppFacebookMessengerLinkedInEmail

You can obtain more information by contacting Sabīne Gulbe
Phone: +371 27766055
E-mail: sabine.gulbe@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Reģ. Nr. 40003793545
Tērbatas iela 53-10, Rīga, LV-1011