hat

Job Agent

Receive new job offers to your e-mail based on your preferences

IT drošības analītiķis/-e

WorkingDay Latvia klients – globālais IT speciālists Arvato Systems atbalsta lielākos uzņēmumus, izmantojot digitālo transformāciju. Vairāk nekā 3300 darbinieku, vairāk nekā 25 lokācijās atspoguļo padziļinātas tehnoloģiju zināšanas, nozares zināšanas un koncentrējas uz klientu prasībām. Kā daļai no Bertelsmann grupai piederošā Arvato tīkla uzņēmumā ir unikāla spēja strādāt visā vērtības ķēdē.

Šobrīd Arvato Systems Latvia strādā ap 120 darbinieku, kas strādā multikulturālā vidē un turpmākajos gados nepārtraukti augs, pateicoties daudziem interesantiem projektiem un attīstības jomām.

Pienākumi:

  • veikt drošības uzraudzību, atklāt un reaģēt uz drošības notikumiem un incidentiem aizsargātajā vidē, kas tiek saņemti caur dažādiem kanāliem (SIEM, problēmu pieteikumi, e-pasts un tālrunis);
  • analizēt drošības notikumus dažādos drošības rīkos;
  • identificēt viltus pozitīvos rezultātus un veikt iespējamo incidentu izmeklēšanu;
  • veikt drošības notikumu kategorizēšanu un rūpīgu izmeklēšanu, kurus atrod atklāšanas mehānismi (piemēram, SIEM, IDS/IPS, AV, EDR);
  • pamatojoties uz drošības incidenta nopietnību, nodot to digitālās kriminālistikas un incidentu reaģēšanas komandai;
  • sniegt atbalstu 1.līmeņa drošības analītiķiem, kā arī ieskatus un papildu informāciju, kas nepieciešama izmeklēšanas atrisināšanai;
  • piedalīties drošības incidentu un ievainojamības pārvaldības procesos;
  • ieteikt uzlabojumus SOC procesiem un procedūrām;
  • uzturēt veikto izmeklēšanu darbību uzskaiti;
  • strādāt komandā, lai nodrošinātu datu un tehnoloģiju platformas komponentu aizsardzību pret zināmiem draudiem.

Prasības:

  • bakalaura grāds saistošā jomā, vēlams informācijas drošībā, datorzinātnēs, datorinženierijā, vai līdzvērtīga pieredze un zināšanas;
  • pamatzināšanas par operētājsistēmām, virtualizāciju, tīkla ierīcēm, mākoņdatošanu, tīmekļa starpniekiem, ugunsmūriem, ielaušanās atklāšanas/novēršanas sistēmām, antivīrusu sistēmām, datu zudumu novēršanas un ievainojamības novērtēšanas rīkiem;
  • pamata izpratne par kiberdrošības notikumiem un to draudiem un veicējiem, drošības principiem, ļaunprātīgu programmatūru un to draudiem un ievainojamībām, piekļuves kontroli, un lietojumprogrammu, datu un resursdatoru drošību;
  • zināšanas par TCP/IP protokoliem, interneta protokoliem, tīkla analīzi un lietojumprogrammām;
  • pieredze problēmu novēršanā tehniskajā vidē, kā arī pamata kriminālistikas rīku un tīmekļa vēstures rīku lietošanā;
  • drošības uzraudzības pieredze ar SIEM tehnoloģijām (piemēram, IBM QRadar, Splunk, Sentinel, ManageEngine vai SolarWinds).

Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam. Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais/ā darbinieks/ce, jeb datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "WORKINGDAY LATVIA" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām dažādos personāla atlases konkursos. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais/a darbinieks/ce var atsaukt rakstveidā.

WhatsAppFacebookMessengerLinkedInEmail

You can obtain more information by contacting Ilze Kļaviņa
Phone: +371 27886786
E-mail: ilze.klavina@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Reģ. Nr. 40003793545
Tērbatas iela 53-10, Rīga, LV-1011