Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize
Ko mums nesīs 2019. gads?

Career Horoscopes

Auns

Juceklis lietās un kavējumi, neatkarīgi no jums, iespējami nedēļas sākumā. Sākot no trešdienas iestājas labs periods informācijas saņemšanai un analīzei par pašiem aktuālākajiem jautājumiem. Jūs gaida tikšanās un sakari augstākajā līmenī.


Vērsis

Tagad ir iespējama īslaicīga vientulības sajūta, kura visbiežāk ir saistīta ar darba apstākļiem un mīļoto pienākumiem, kā arī ar siltuma trūkumu un atsvešinātību tuvinieku attiecībās. Šis laiks var mudināt uz radošo izpausmi, kas dos rezultātus vēlāk.


Dvīņi

Šī nedēļa jau iepriekš noskaņo uz dzīves stila maiņu. Jums piedāvās pāris iespējas izvēlēties – un jums neizdosies izvairīties no nepieciešamības padomāt par šo tēmu. Nedēļas vidū vēlams būtu uzvesties pieticīgāk, atturēties no dzēlīgiem komentāriem pret apkārtējiem un ne pārāk skaļi pieteikt sevi.


Vēzis

Sargieties kaut ko solīt un parakstīt dokumentus emocionālā pacēluma brīdī. Iesākumam „paņemiet sevi rokās”. Jūsu potenciālie partneri neapvainosies, bet tikai novērtēs jūsu piesardzību – droši lūdziet laiku pārdomām.


Lauva

Šo nedēļu jums jāizmanto maksimāli produktīvi. Plānojiet kontaktus tā, lai gūtu vajadzīgo informāciju, vienotos par sadarbību. Jūs pārvarēsiet jebkurus šķēršļus, ja būs cienīgs mērķis..


Jaunava

Visu nedēļu jāvelta iesākto lietu pabeigšanai. Neiesāciet neko jaunu, kamēr nepabeigsiet to, kas sen iesākts.


Svari

Šobrīd jūs pilnībā aizmirstat par darbu un tuvāk piektdienai sapratīsiet, ka nedēļa pagāja bez jebkādiem rezultātiem.


Skorpions

Šonedēļ pieaugs enerģiskums un konstruktīvisms, risinot emocionālās problēmas. Jūsu tiešums un godīgums var kādam likties par pārmērīgiem un pat kļūt par konfliktu avotu, bet godkāre un uzņēmība strādās jūsu labā.


Strēlnieks

Nevajadzētu afišēt savus nākotnes plānus. Pacentieties pārskatīt savas vēlmes, iespējams, jums jāmaina mērķi vai jākoriģē savas enerģijas un iespēju pielietošanas virzienu.


Mežāzis

Veidosies labas attiecības ar kolēģiem: var gaidīt palīdzību un saņemt padomu. Šajā periodā labi ir izveidot plānus, ir iespēja jaunu perspektīvu atklāšanai.


Ūdensvīrs

Demonstrējiet aukstasinību asās situācijās un izskaitļojiet tās pa dažiem soļiem uz priekšu. Saspringta atmosfēra kalpos kā labs dopings karjeras izaugsmei. Galvenais – saglabāt kārtību un stabilitāti visās jums svarīgās sfērās un neprovocēt partnerus uz strīdiem.


Zivis.

Nemēģiniet pierunāt apkārtējos saprast jūs un iejusties jūsu ādā. Savas problēmas šajā nedēļā jums būs jārisina patstāvīgi, un jāsāk būs ar to, ka būs jāmēģina neradīt liekas problēmas citiem.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend