Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize
Ko mums nesīs 2018. gads?

Nedēļas Karjeras Horoskopi

Auns

Darba nedēļas sākumā jums nebūs lietišķa noskaņojuma. Saņemtā informācija var radīt dusmas vai jūs paspēsiet ar kādu sastrīdēties. Galvenais ir neņemt incidentu pie sirds, jo viss, kas izraisīja jūsu neapmierinātību, nākamajās dienās mainīsies uz labo pusi.


Vērsis

Šonedēļ partnerattiecības nāk pa priekšu: līgumu atjaunošana, nolīgumu parakstīšana, kompromisa varianta meklēšana... Gatavojieties tam, ka jūsu viedoklis var neieņemt līderpozīciju vai arī jums būs sagatavota izpildītāja pozīcija. Tam arī ir savas priekšrocības: jums nebūs jāatbild par kļūdām.


Dvīņi

Kolēģu lokā saglabājiet mieru un neļaujiet nevienam jūs izaicināt uz nopietnu strīdu, jo ir iespēja uzmundrināt ienaidnieku. Bet, pat, ja tas notiks, tad jūs piedomāsiet: vai ir vērts redzēties ar šiem cilvēkiem katru dienu un vai ir pienācis laiks meklēt citu darba vietu? Zvaigznes saka - ir pienācis laiks.


Vēzis

Darbs prasīs maksimālu atdevi. Jūs varēsiet savlaicīgi atrisināt uzdevumus tikai tad, ja jūs strādāsiet ar pilnu atdevi. Sākot no pirmdienas uzkrājiet labu garastāvokli un tas darba apjoms, ko jūsu vadītājs jums uzticēs, nešķitīs tik liels.


Lauva

Jūs nolemsiet, ka nav nepieciešams censties, un nav jāsteidzas. Iespējams, ka Jūs pat varēsiet atļauties nokavēt darbu vai doties mājās ilgi pirms darba laika beigām. Nav sagaidāms rājiens no vadības puses..


Jaunava

Būs vairāki sadarbības priekšlikumi. Jums būs jāsastopas ar sarežģīto izvēles uzdevumu. Nesteidzieties piekrist pat vispievilcīgākajiem - ne visi no tiem būs izdevīgi.


Svari

Jūs nebūsiet apmierināts ar savu finansiālo situāciju. Tieši dēļ šī iemesla, aktīvi iesaistieties uzņēmējdarbībā. Šonedēļ jums būs laiks radīt labu pamatu saviem panākumiem nākotnē. Ceļojums, sarakste, tālruņa zvani... Šādas aktivitātes dos jums tikai labumu.


Skorpions

Šī nedēļa dos jums panākumus, ja jūs uzņemsieties iniciatīvu: piedāvāsiet savus pakalpojumus, uzņemsieties atbildību vai vienkārši atbalstīsiet ar savu plecu darbiniekus grūtā brīdī. Ja jūs strādājat, varat paļauties uz paaugstināšanu amatā, nopietnu algas pieaugumu.


Strēlnieks

Ja jūs aktīvi sāksiet strādāt, pie finiša apsteigsiet pat pieredzējušus profesionāļus. Kolēģu konkurence būs nopietna, bet, lai tas jūs nebiedē. Jums nevajadzētu pārrunāt savus plānus ar draugiem un vēl vairāk ar maz pazīstamiem cilvēkiem - idejai jābūt nobriedušai, lai viss ietu tā, kā ieplānots.


Mežāzis

Neskatoties uz darba nedēļas sākumu, jūs varat “peldēt mākoņos” un veidot pilis gaisā. Nav jēgas pārmērīgi strādāt: jūs esat labi strādājuši, tagad jūs varat atpūsties.


Ūdensvīrs

Jūs būsiet pilni ar nestandarta idejām. Diemžēl, vienatnē jūs nevarēsiet īstenot nevienu no tām. Meklējiet sabiedroto.


Zivis.

Jūs būvēsiet drosmīgus plānus savai nākotnei. Un, ja tagad jums tiešām būs kaut kas nepieciešams, tad jūs noteikti varēsiet iegūt visu, ko vēlaties. Jo vairāk vēlēsieties un maksimāli pieliksiet pūles, lai īstenotu savu sapni, jo ātrāk tas piepildīsies.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend