Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize
Ko mums nesīs 2020. gads?

Career Horoscopes

Auns

Neieklausieties viltus labvēļus un padomdevējus, pieņemiet visus lēmumus patstavīgi. Pie tam, ņemiet vērā jūsu darba partneru viedokli, jūsu panākumiem jāatspoguļojas uz viņu interesēm.


Vērsis

Nedēļas sākums būs piemērots tam, lai mēģinātu panākt vienošanos ar tiem, kas nevēlas panākt jums pretī. Turklāt jums jābūt laipnam un jāprot atklāt savas pozitīvās īpašības, lai ātri un veiksmīgi atrastu partnerus.


Dvīņi

Jaunu darbu uzsākšana šajā nedēļā izrādīsies visai veiksmīga, kaut arī jums nevajadzētu piedalīties grandiozos projektos, kuros iesaistīts liels skaits cilvēku. Turklāt, jums tomēr nāksies izcīnīt savas tiesības uz savu īpašo viedokli, tādēļ savāciet gribasspēku dūrē, neejiet pavadā savām šaubām un raizēm.


Vēzis

Šaubas nāks jums par labu, bet darbos jārīkojas pārliecinoši. Bezgalīgi pārdomājot vai svārstoties starp divām dažādām iespējām, jūs riskējat palaist garām izdevīgu sadarbību.


Lauva

Mērķa sasniegšanas pamata instruments ir aktīva sazināšanās. Šonedēļ var apspriest neviennozīmīgus jautājumus, apmainīties ar daudzveidīgu informāciju, atgriezties pie neatrisinātiem partnerības jautājumiem, veicināt starpnieka darbību..


Jaunava

Lai veiktu izmaiņas vai sāktu kaut ko jaunu, jums ir nepieciešams savākt vēlamo naudas summu, atrast uzticamus partnerus un sagatavot nepieciešamos dokumentus. Pie tam, visi jūsu centieni var neizdoties. Nepaļaujieties uz labu laimi. Tāpēc rīkojieties saskaņā ar plānu, pārdomājiet savu rīcību jau pirms, vediet pārrunas ar pareizajiem cilvēkiem.


Svari

Jums var rasties problēmas ar dokumentiem, ģimenes locekļiem un naudu. Jums būs nepieciešams konsultēties ar speciālistu, citādi neprofesionāli risinājumi pazudinās jebkādas jūsu darbības. Neuzticieties baumām un nepārbaudītajai informācijai. Tātad, izdariet secinājumus pēc iegūtajiem rezultātiem un pārbaudiet informāciju.


Skorpions

Pēc saspringtām darba dienām nesteidzieties sākt nodarboties ar mājas lietām vai korporatīvo darbu, ikdienas darbs piespiedīs jūs sasprindzināties un veicinās strīdus.


Strēlnieks

Neuztraucieties, ja kaut kas noiet greizi. Tas viss ir sīkums - un tas nav vērts jūsu uzmanības. Katru dienu dāviniet sev pozitīvas emocijas, vairāk staigājiet, tiecieties ar draugiem. Ja jums ir iespēja aiziet atvaļinājumā un doties kaut kur, lai mainītu apkārtējo vidi - izmantojiet to.


Mežāzis

Pieredzes trūkums jaunās lietās diez vai atturēs jūs šonedēļ no pārliecinātām darbībām. Galvenais, lai jūsu mērķis būtu pieredzes, nevis lielas peļņas gūšana, jo pēdējā gadījumā jūs varat ciest neveiksmi.


Ūdensvīrs

Jūsu dzīvē būs izmaiņas, kas mainīs jūsu uzskatus. Iespējams, jums būs jāšķiras no plāniem, kas balstīti uz sapņiem un fantāzijām. Dzīve parādīs jūsu reālās iespējas. Jums nav jākrīt galējībās, un nav jāveido savas attiecības un plānus uz materiālā aprēķina pamata.


Zivis.

Jums liksies, ka situācija šajā nedēļā mainās draudoši ātri. Sagatavojieties tam, ka jums diezin vai izdosies palēnināt vai paātrināt notikumu gaitu. Tomēr pacentieties izmantot šo laiku pārejai jaunā darbā vai pavirzīties uz augšu pa karjeras kāpnēm.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend