Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize
Ko mums nesīs 2019. gads?

Career Horoscopes

Auns

Ir iespējams, ka nedēļas sākumā jūs atradīsiet jaunus veidus, kā atrisināt pašreizējo situāciju un problēmas. Kopumā, šis periods ir labvēlīgs aktīvai uzņēmējdarbībai, bet noturība un neatlaidība darbā palīdzēs sasniegt panākumus biznesā un ilgtspējīgu labklājību.


Vērsis

Jūsu spēja piesaistīt apkārtējo uzmanību sev šajā nedēļā ir neapšaubāma. Burvība, vēlme sadarboties un humora izjūta būtiski mainīs lietu izkārtojumu. Svarīgi izskatīties pēc iespējas pievilcīgāk un kārtīgāk, jo jūsu āriene spēj tikpat būtiski ietekmēt lietas iznākumu kā rakstura īpašības.


Dvīņi

Informācijas meklēšana un intelektuālā darbība var dot labus rezultātus. Ja jūs lūdz palīdzēt, ejiet pretī. Ja vēlaties uzņemties kāda slodzi, neatsakiet sev šajā aicinājumā.


Vēzis

Šonedēļ būs jāvelta daudz laika papīra darbam, centieties būt ļoti uzmanīgs, lai kāda svarīga dokumenta nozaudēšana vairākkārtīgi nepagarinātu darbu.


Lauva

Pacentieties nebūt sīkumaini, koncentrējieties uz svarīgām lietām un asām problēmām. Šajā nedēļā varēsiet pabeigt grūtākos un sarežģītākos projektus..


Jaunava

Rūpīgi analizējiet notikušos ar jums pasākumus un neuzņemieties impulsīvus un pārsteidzīgus soļus. Maksimāli izmantojiet otro nedēļas pusi, jo viss, kas sāksies, būs veiksmīgs, un daudzas ieceres salīdzinoši viegli realizēsies.


Svari

Ja pagājušajā nedēļā jūs pārsteidza kaut kādas kļūdas, tad jums būtu nepieciešams izmeklēt to cēloņus, lai noteiktu, vai tajās nav daļa jūsu vainas.


Skorpions

Jums paredzēti daudz un dažādi notikumi un negaidītas tikšanās. Pacentieties nedot skaļus solījumus, tos būs grūti izpildīt.


Strēlnieks

Šonedēļ nav ieteicams iesaistīties riskantos finanšu darījumus. Jebkurš bizness, kas saistīts ar valūtas darījumiem, var beigties ar zaudējumiem. Tikmēr, šis ir labs laiks, lai strādātu nekustamā īpašuma tirgū.


Mežāzis

Šonedēļ ieņemiet "gaidīšanas" pozīciju, un tikmēr vāciet nepieciešamo informāciju, lai pieņemtu svarīgus lēmumus, paaugstiniet savas profesionālās iemaņas vai iemācieties to, kas varētu būt noderīgs nākotnē.


Ūdensvīrs

Nevajag steigties ar iniciatīvu lietās: jūsu ieceres citiem var likties nedrošas un pat riskantas.


Zivis.

Labāk ir samazināt slodzi un izdarīt secinājumus no tā, kas notika pēdējās dienās. Jūs varat atļauties pasapņot un atpūsties. Lietas notiks pašas par sevi, taču nepieļaujiet nolaidību tur, kur ir „plāns”.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend