Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize
Ko mums nesīs 2020. gads?

Career Horoscopes

Auns

Katrai personai periodiski rodas vajadzība pēc jaunas pieredzes. Tāpēc arī jums tuvākajā laikā gribēsies aizbēgt no garlaicības un monotonijas.


Vērsis

Rezultāts būs atkarīgs no tā, cik neatlaidīgi rīkosieties sasniedzot iecerēto mērķi. Attiecībās ar vadību nav izslēgtas domstarpības, bet rezultātā jūs joprojām varēsiet rast patiesību.


Dvīņi

Tādas īpašības kā izturība, līdzjūtība, vēss prāts, gatavība panākt kompromisu jums ir vajadzīgas, ja vēlaties sasniegt to iecerēto. Centieties ievērot piesardzības mērus. Neaizmirstiet, ka jūsu atklātību var izmantot ienaidnieki.


Vēzis

Nav izslēgti daži pārpratumi attiecībās ar kolēģiem, taču visas neatbilstības tiks viegli novērstas. Skaudīgi cilvēki jūs nevarēs noķert uz izbrīnu.


Lauva

Notikumi jāanalizē, balstoties uz dzīves pieredzi un loģiku. Jūs variet ieklausīties citu viedoklī, taču tas nenozīmē, ka jums jāievēro citu ieteikumi..


Jaunava

Ar pietiekamu enerģijas daudzumu un radošumu ļoti labi varat paļauties uz teicamu rezultātu. Ļoti iespējams, ka saņemsiet piedāvājumu, par kuru sapņojāt jau sen.


Svari

Esiet aktīvs, bet nesteidzieties atklāt visus savus plānus. Atcerieties, ka jūsu paša viedoklis var būt vērtīgāks par jebkuru padomu.


Skorpions

Gribot būt labs priekš visiem, jūs apdraudat savu sirdsmieru, prāta mieru un iekšējo harmoniju. Tāpēc izdariet nepieciešamos secinājumus un neaizmirstiet, ka galvenā persona jūsu dzīvē tomēr esat jūs.


Strēlnieks

Parādiet savas labākās īpašības, ieskaitot slēptās organizatora spējas - un veiksme jums noteikti uzsmaidīs. Tādējādi, jūs varēsiet vienoties pat ar kaprīzākajiem partneriem, nokārtojot visus jautājumus.


Mežāzis

Ikdienas notikumus negaidīti var pārtraukt kāds negadījums. Pēc tam var izrādīties, ka nav praktiski doties pa jau zināmu ceļu. Ir jāmeklē jauni veidi un virzieni.


Ūdensvīrs

Šonedēļ jūsos pieaugs radošums, ieklausieties vērtīgajās idejās, kuras pastāvīgi dzims jūsu galvā!


Zivis.

Nevajadzētu sevi sasaistīt ar jebkādiem solījumiem, jo beigās var izrādīties, ka dot vārdu ir daudz vieglāk, nekā to turēt.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend