Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize
Ko mums nesīs 2020. gads?

Career Horoscopes

Auns

Var būt situācijas, kad Jums būs jārīkojas nekavējoties, nebūs laika daudz domāt. Komunikācija, visticamāk, radīs nevajadzīgus konfliktus un pārpratumus. Dodiet savam partnerim iespēju visu rūpīgi izsvērt.


Vērsis

Neatsakieties no notikumiem - tie palīdzēs profesionāli augt. Jūsu autoritāte augs līdz augstākajai atzīmei.


Dvīņi

Esiet gatavs steidzamajai vajadzībai kaut ko mainīt savā darbībā. Izvairieties no cilvēkiem, kuriem patīk krāpties, izbraukt uz citu cilvēku zināšanu un pieredzes rēķina. Kompromiss palīdzēs izvairīties no skandāliem un pārpratumiem.


Vēzis

Fortūna jums tagad smaida, tāpēc izmantojiet brīdi un mēģiniet nepalaist garām likteņa piedāvātās iespējas. Nenovērtējiet par zemu savu pašnovērtējumu, un tad arī citi Jūs novērtēs.


Lauva

Paredzams pietiekami labvēlīgs periods tiem, kas ir gatavi pielikt maksimālas pūles, lai īstenotu savu plānu. Esiet gatavs kaut kam ārkārtējam un, iespējams, būs jāriskē..


Jaunava

Jūsu spēks, spēja un iemaņas būs pieprasītas, tāpēc savā darbā varat paļauties uz labiem rezultātiem. Galvenais ne pārāk iegremdēties sīkumos, kas ļoti novērš uzmanību no svarīgām lietām.


Svari

Jūs gaida grūta nedēļa. Jūs varat iekrist neparedzamu notikumu virpulī, bet nevarat atrast izeju no tā. Neaizmirstiet sazināties ar cilvēku, kurš sapņo par tikšanos. Tā nav mīlestība, bet gan vēlme dalīties ar mērķiem un problēmām.


Skorpions

Neskrejiet uz priekšu, ļaujiet lietām iet savā gaitā, pat ja tas ir kaut kas riskants. Lieliskas attiecības veidosies ar priekšniecību un kolēģiem, bet ne ar mājas cilvēkiem. Nedēļas beigās spriedze mazināsies.


Strēlnieks

Visticamāk, jums būs smagi jāstrādā, taču finanšu perspektīvas, kas ir jums priekšā, būs tik vilinošas, ka nejutīsiet nekādu nogurumu.


Mežāzis

Nebrīnieties, ja būs dienas, kad viss kritis no rokām. Aktivitātes padarīs dzīves grafika pārāk dinamisku. Ir jēga veltīt laiku sev: vairāk gulēt, biežāk staigāt, veikt ūdens procedūras.


Ūdensvīrs

Tagad pirmajā vietā - profesionālās un sadzīves lietas. Centieties neapvainot tos, kuri gaida atbalstu. Personīgajās lietās autoritāra pieeja nav apsveicama.


Zivis.

Darbā parādīsies nedaudz brīva laika - veltiet to dokumentu analizēšanai. Jebkurš bizness noritēs ātrāk un vienkāršāk, ja pārtrauksiet izturēties pret to kā pret smagu nastu.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend