Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize
Ko mums nesīs 2019. gads?

Career Horoscopes

Auns

Šonedēļ aizmirsiet vismaz uz neilgu laiku par darbu un pameklējiet iedvesmu, jo līdz izdegšanas stāvoklim darbā jums jau ir ļoti tuvu. Ja jūs tā arī nepaspējāt sastādīt plānu uz tuvāko mēnesi, izvirzīt mērķus, tad šī nedēļa paredzēta tieši šim.


Vērsis

Darbā jums būs vajadzīga maksimāla koncentrēšanās. Jums nepieciešams mobilizēties un strādāt pat vairāk, nekā parasti. Ja jūs centīsieties, jūsu mērķu sasniegšanā nebūs šķēršļu.


Dvīņi

Esiet uzmanīgi ar izdevumiem un jebkurām finanšu operācijām, ir risks pazaudēt pāvu naudas summu. Neignorējiet mazus projektus, tie spēs nostiprināt jūsu profesionalitāti un paaugstināt jūsu imidžu kolektīvā.


Vēzis

Nedēļas sākumā jūs saskarsieties ar faktu, ka visas jūsu lietas bruks jūsu acu priekšā. Bet galvenais - nevajag uztraukties, ja jūs parādīsiet rakstura spēku un izturību, tad jau nedēļas otrajā pusē varēsiet visu izlabot un pat panākt veiksmi.


Lauva

Darbā netraucēs juridiskā drošība. Ja jums ir darbi vai projekti, kuri var kaitēt jūsu kompānijai, tad tiem ir jāvelta pietiekami daudz laika - pastāvīgi konsultējieties ar vadību..


Jaunava

Ja būsiet patstāvīgs un centīgs, jums radīsies iespēja pārskatīt savu statusu darbā un vēlreiz apspriest to ar ieinteresētajām personām. Lekcijas, esejas vai meistarklases jums padosies ļoti viegli un dos labus rezultātus.


Svari

Mēģiniet nekoncentrēties tikai uz vienu problēmu, citādi, no tā cietīs citas dzīves sfēras. Atbrīvojieties no šaubām, neļaujiet sev pārdzīvot par notikumu, kurš nav atkarīgs no jums.


Skorpions

Jaunā nedēļa ļoti veiksmīga profesijas maiņai vai vienkārši darba vietas maiņai. Ja jums ir bail pamest savu komforta zonu, savāciet visus savus spēkus dūrē un pārvariet bailes laimīgās nākotnes dēļ. Iegūtais rezultāts jūs ļoti pārsteigs un iepriecinās.


Strēlnieks

“Visam vajadzētu būt ar mēru” - atcerieties par to, kad kārtējo reizi izlemsiet upurēt savu privāto dzīvi karjerai par labu. Neaizmirsiet par savu otro pusi: iespējams, jūsu partneris jau sen cer uz randiņu, tāpēc netraucētu satikties ar viņu nedēļas vidū.


Mežāzis

Jums uzkrāsies daudz lietu, puse no kurām jums tiešām nav vajadzīgas. Mēģiniet atsijāt to, kas neprasa daudz uzmanības, no nevajadzīgā. Tērējiet savu enerģiju un spēku racionāli.


Ūdensvīrs

Neļaujieties nekādām provokācijām, kas vairo nervu spriedzi. Saskarsmē ar potenciālajiem kaitētājiem norobežojieties ar frāzi: “Sveiks”, “Kā iet?”, “Visu labu”. Un ar to būs vairāk nekā pietiekoši. Labāk pilnībā pārslēdzieties uz lietām, kas jums sagādā prieku.


Zivis.

Jums liekas, ka esat visvarens un jebkura lieta tagad jums padosies? Diemžēl, jūs sevi pārvērtējat. Uzsākot vairākas lietas vienlaikus, jūs riskējat zaudēt.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend