Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize
Ko mums nesīs 2019. gads?

Career Horoscopes

Auns

Šonedēļ, jums vajadzētu ierobežot kontaktus vai arī pieskatīt savu impulsivitāti, valdonīgumu, neiecietību un egoismu, pretējā gadījumā, tas var ietekmēt jūsu attiecības ar apkārtējiem.


Vērsis

Pieņemot svarīgus lēmumus, uzklausiet ne tikai intuīcijas balsi, bet arī prātu. Iespējams, ambīcijas un vēlmes traucēs jums atrast kopīgu valodu ar cilvēkiem, kuri varētu palīdzēt īstenot jūsu plānus.


Dvīņi

Šonedēļ būs jāpierāda vadībai, ka jūsu nepilnības un kļūdas ir īslaicīga un nejauša parādība. Miers un labs garastāvoklis neļaus skumst un uztraukties.


Vēzis

Jūs sagaida grūta nedēļa: esiet gatavs strīdēties ar priekšnieku un risināt domstarpības ar kolēģiem. Maldīšanās, apjukums un nereālās cerības var ietekmēt jūsu dzīvi, pieredzi un darbu.


Lauva

Jums būs iespēja aiziet pārāk tālu, jo īpaši, ja jūsu viedoklis netiks uztverts uzreiz. Šī iemesla dēļ, jums tagad labāk atturēties no komentāriem, padomiem un moralizēšanas..


Jaunava

Nebaidieties veikt korekcijas jau ieplānotajā darbībā, ja apstākļi sāks mainīties. Jums būs iespēja stiprināt reputāciju un uzlabot kolēģu attieksmi pret sevi.


Svari

Labvēlīgs periods, lai atgrieztos pie nerealizētajiem plāniem un idejām. Nemēģiniet veikt darbu, kuru uzņematies, vienatnē - tas tikai pasliktinās attiecības ar apkārtējiem.


Skorpions

Šonedēļ jums labāk mazāk runāt, bet vairāk klausīties. Uzkrājot tādā veidā enerģiju, jūs drīzumā parādīsiet savas oratora spējas pilnā krāšņumā.


Strēlnieks

Šonedēļ jūs varat saņemt dažus izdevīgus piedāvājumus vienlaicīgi. Nesteidzieties ar izvēli, nav izslēgts, ka labākais ir vēl priekšā.


Mežāzis

Šonedēļ jums uzlabosies spēja vest sarunas, un, pateicoties tam, jauni piedāvājumi un kontakti varēs mainīt jūsu dzīvi uz labu.


Ūdensvīrs

Ziņas no tālienes var kļūt par jūsu uztraukuma avotu. Šis ir labs laiks, lai izveidotu lietišķu sadarbību un kontaktus ar cilvēkiem no tālienes, labs laiks komandējumiem un ceļojumiem.


Zivis.

Ar saviem labajiem plāniem nav vērts dalīties pat ar vistuvākajiem draugiem, pretējā gadījumā jums ceļā var rasties šķēršļi, kurus pārvarēt būs diezgan grūti.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend