Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize

For Candidates

Valdonīga stāja ceļ pašapziņu

Valdonīga stāja ceļ pašapziņu

Hārvarda biznesa skolas profesores Eimijas Kadijas veiktais pētījums, par kuru raksta Krievijas biznesa portāls rb.ru, liecina, ka cilvēkiem, ieņemot valdonīgu stāju, mainās hormonu līmenis – palielinās testosterona, bet samazinās par stresa hormonu dēvētā kortizola līmenis. Tātad valdonīgas stājas ieņemšana vien palielina cilvēku pašapziņu un ir rekomendējama tiem darbiniekiem, kuri ir pārāk kautrīgi vai nepārliecināti.

WorkingDay pētījums: “iekārotākais” darba devējs Latvijā ir  “Latvijas Mobilais Telefons”

WorkingDay pētījums: “iekārotākais” darba devējs Latvijā ir “Latvijas Mobilais Telefons”

Ir noslēdzies ikgadējais pētījums „Iekārotākais darba devējs”. Par 2017. gada TOP10 iekārotākajiem darba devējiem pētījuma dalībnieki atzinuši: 1. Latvijas Mobilais Telefons 2. Swedbank 3. Lattelecom 4. Latvijas Valsts meži 5. Air Baltic Corporation 6. Accenture Latvijas filiāle 7. Latvijas Banka 8. Latvijas Gāze 9. SEB banka 10. Draugiem

Kuras profesijas nākotnē izzudīs un kuras kļūs populārākas?

Kuras profesijas nākotnē izzudīs un kuras kļūs populārākas?

Izrādās, ka pēdējos 140 gados tehnoloģiskā attīstība ir radījusi vairāk darbavietu, nekā iznīcinājusi, secināts audita un konsultāciju firmas "Deloitte" pētījumā. Tomēr nenoliedzams ir fakts, ka šo pašu tehnoloģiju ietekmē dažas profesijas izzūd, bet citas izveidojas vai iegūst popularitāti.Konferences “LMT Smart Future” organizatori ir apkopojoši dažādu ekspertu un pētījumu prognozes, kā darba tirgus varētu mainīties tuvākajos gados. Varbūt kādam tas palīdz izvēlēties savu nākotnes profesiju?

WorkingDay pētījums: “iekārotākais” darba devējs Latvijā ir “Latvijas Mobilais Telefons”

Ir noslēdzies ikgadējais pētījums „Iekārotākais darba devējs”. Pētījumā piedalījās 1588 respondenti, aizpildot anketu, kurā visi lauki ir obligāti – tas ļauj pētījuma rezultātus salīdzināt un vērtēt visu desmit gadu griezumā, kopš tiek veikts pētījums. Par 2016. gada TOP10 iekārotākajiem darba devējiem pētījuma dalībnieki atzinuši: 1. Latvijas Mobilais Telefons 2. Lattelecom 3. Swedbank 4. Air Baltic Corporation 5. Accenture Latvijas filiāle 6. Latvijas Valsts Meži 7. Circle K Latvia (Statoil) 8. Latvijas Gāze 9. Latvenergo 10. Latvijas Banka

Iekārotākais darba devējs jau ceturto gadu ir Latvenergo

Ir noslēdzies ikgadējais pētījums „Iekārotākais darba devējs 2015", kuru „WorkingDay Latvia” veic jau devīto gadu. Arī šogad, ceturto gadu pēc kārtas, pirmo vietu ieņem „Latvenergo”.

    Article count on page:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend