Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize

For Candidates

Par ko darbā labāk nerunāt?

Par ko darbā labāk nerunāt?

Uzturēt labas attiecības ar kolēģiem ir ļoti svarīgi, jo ar viņiem tiek pavadīta teju vai lielākā dienas daļa. Taču, kā izveidot veiksmīgas attiecības ar citiem darbiniekiem, sarunu laikā neieslīgstot dažādās detaļās par personīgo dzīvi? "Business Insider" eksperti atklāj tēmas, par kurām ar kolēģiem labāk nerunāt nemaz.

Kā no jauna iemīlēties savā darbā?

Kā no jauna iemīlēties savā darbā?

Neatkarīgi no tā, kādu darbu darām, pavisam iespējams, ka sanāk zināmā veidā mainīt savu attieksmi pret to – kad notiek kaut kas sliktāks. Dusmu vadīti, mēdzam pačīkstēt, ka nemaz tik ļoti savu darbu nemīlam, bet, kad atkal darbs piespēlē kādu pozitīvu notikumu, dzīve atkal iespīd saule. Tomēr ir arī gadījumi, kad saulainās dienas sen jau vairs nav manītas un krāsas darbā kļūst arvien pelēcīgākas, arvien drūmākas. Kā iemīlēties savā darbā no jauna?

Mūzika darba vietā – motivētājs vai traucēklis?

Mūzika darba vietā – motivētājs vai traucēklis?

Ne velti mūzikas klausīšanos bieži uzskata par lielisku atpūtas un relaksācijas veidu. Kādam tā ir klasiskā mūzika, kādam varbūt džezs vai roks. Ir tik daudz dažādu mūzikas žanru un tik daudz cilvēku ar atšķirīgām interesēm un gaumēm, ka mūzika savā veidā ir kļuvusi par katra indivīda personības sastāvdaļu, jauniešiem tā palīdz iekļauties un rast domubiedrus, citiem tā ir ikdienišķa vajadzība, ir cilvēki, kas to izmanto kā terapijas veidu, bet ir arī tādi, kam mūzika ir neitrāla un nekādas sajūtas neizraisa.

Tavas nākotnes psiholoģija - Dans Gilberts

Ikvienā mūsu dzīves posmā mēs pieņemam lēmumus, kas būtiski ietekmēs to cilvēku dzīves, par kuriem mēs kļūsim. Mums kļūstot par šiem cilvēkiem, mēs ne vienmēr esam sajūsmā par lēmumiem, kurus pieņēmām. Jauni cilvēki maksā lielu naudu, lai atbrīvotos no tetovējumiem, kurus pusaudži, maksājot labu naudu, ieguva. Cilvēki pusmūžā steidzas šķirties no cilvēkiem, kurus jaunībā steidzās apprecēt. Vecāki cilvēki smagi strādā, lai atbrīvotos no tā, ko cilvēki pusmūžā, smagi strādājot, ieguva. Un tā tālāk un tālāk. Jautājums, kas mani kā psihologu fascinē — kādēļ mēs pieņemam lēmumus, kurus mūsu nākotnes „es” tik bieži nožēlo?

Kā pūcēm no rīta pamosties

Kā pūcēm no rīta pamosties

Cilvēki iedalās cīruļos un pūcēs. Cīruļiem no rīta ir viegli piecelties, savukārt vakarā viņi ir miegaini un nevēlas vairs darīt neko aktīvu. Savukārt pūcēm aktīvākais laiks ir tieši vakarā. Tomēr, ja darbā tik un tā jāierodas astoņos vai deviņos, bieži vien ir grūtības piecelties. Vēl ir arī baloži – cilvēki, kuriem vislielākā enerģija ir tieši dienas vidū.

    Article count on page:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend