Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize

For Candidates

3 koučinga principi tavai labklājībai.

3 koučinga principi tavai labklājībai. 1

Bieži vien var dzirdēt kādu sūdzamies par visādām dzīves nebūšanām – laika trūkumu, stresu, finansiālām grūtībām, kam seko: “Ja man būtu…” Reiz, kādai nogurušai mammai, kas kārtējo reizi sūdzējās par nepaklausīgajiem bērniem, pajautāja: “Kādu vēlies ideālo dzīvi pēc 10 gadiem?” Iestājās gara pauze, pēc kuras tika saņēmta atbildi: “Es neesmu par to domājusi…”

Ņirgāšanās jeb mobings darba vietā.

Ņirgāšanās jeb mobings darba vietā. 1

Mobings un bosings ir divi jēdzieni, ar ko apzīmē nepamatoti sliktu attieksmi pret darbinieku. Ja pāridarītājs ir priekšnieks, to sauc par bosingu, ja slikta ir kolēģu attieksme – tas ir mobings. Tomēr ne mobings, ne bosings šādos vārdos nav pieminēts normatīvajos aktos. Tas nozīmē, ka likumos tiešā tekstā nevarēsim atrast atbildi uz jautājumu: ko darīt, ja pret mani īsteno mobingu vai bosingu? Taču arī samierināties ar to diez vai ir vērts.

Jaunā gada apņemšanās ir nepareizs koncepts!

Jaunā gada apņemšanās ir nepareizs koncepts!

Viņas šā gada apņemšanās ir ieguldīt darbu savu vēlmju piepildīšanā regulāri, katru dienu. Tas man atgādināja dakteri Danilānu, kurš intervijā žurnālam «Ir» teica aptuveni šādu domu: Jaunā gada apņemšanās pēc būtības ir nepareizs koncepts; darbojas tikai tas, ko ieviešam savā ikdienā. Tātad tā vietā, lai visu janvāri (un tikai) cītīgi apmeklētu sporta zāli, labāk visu gadu katru dienu iet uz darbu kājām.

Kā uzvesties darbavietas Ziemassvētku ballē?

Kā uzvesties darbavietas Ziemassvētku ballē?

Gatavošanās biroja Ziemassvētku ballītei var būt mulsinoša. Kā ģērbties, ko teikt un kā uzvesties? Jo īpaši grūti to saprast, ja esi jauns darbinieks, kurš vēlas parādīt sevi no labākās puses.

Dekarta kvadrāts: vienkāršs veids, kā pieņemt pareizo lēmumu.

Dekarta kvadrāts: vienkāršs veids, kā pieņemt pareizo lēmumu.

Dekarta kvadrāts palīdzēs jums ātri pieņemt lēmumu jebkurā situācijā. Ar to jūs varat viegli atrisināt pat sarežģītu uzdevumu.

    Article count on page:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend