Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize

For Candidates

Kā sagatavoties attālinātajai darba intervijai?

Kā sagatavoties attālinātajai darba intervijai?

Covid-19 pandēmijas laikā arvien vairāk uzņēmumu izvēlas darba kandidātus intervēt attālināti. Kā starptautiski uzņēmumi, tā arī personāla atlases kompānijas izmanto telefonu vai Skype sākotnējo darba interviju veikšanai. Tas ļauj būtiski ietaupīt gan personāla atlases speciālista, gan kandidāta laika resursus, kā arī nepakļauj sabiedrību inficēšanās riskam. Tāpēc jābūt gatavam attālinātajai darba intervijai.

Ieteikumi, kā veiksmīgāk strādāt no mājām.

Ieteikumi, kā veiksmīgāk strādāt no mājām.

Mūsdienās arvien vairāk darba devēju piedāvā darbu, ko var veikt no mājām – tehnoloģijas attīstās, internets gandrīz visur ir pieejams. Tomēr darbinieku vidū vērojama nedrošība – kā tas būs, kad nebūs jāiet uz darbu? Vai es spēšu sevi disciplinēt? Jā, protams, pirmo reizi sākt daļēju vai pilnu darba slodzi no mājām ir uztraucoši un tas ir nozīmīgs lēmums, pirms kura labi jāsaprot, vai tu vispār esi piemērots šādam režīmam. Kas būtu jāņem vērā, gatavojoties strādāt no mājām?

Strādā gudrāk, nevis smagāk: 18 padomi pareizai laika plānošanai

Strādā gudrāk, nevis smagāk: 18 padomi pareizai laika plānošanai

Ja tev piemīt tieksme sūdzēties par laika trūkumu, visticamāk, pie vainas ir laika plānošana. Tev diennaktī ir tieši tikpat daudz stundu cik pārējiem, tāpēc pievērs uzmanību produktīvai laika aizpildīšanai.

3 koučinga principi tavai labklājībai.

3 koučinga principi tavai labklājībai. 1

Bieži vien var dzirdēt kādu sūdzamies par visādām dzīves nebūšanām – laika trūkumu, stresu, finansiālām grūtībām, kam seko: “Ja man būtu…” Reiz, kādai nogurušai mammai, kas kārtējo reizi sūdzējās par nepaklausīgajiem bērniem, pajautāja: “Kādu vēlies ideālo dzīvi pēc 10 gadiem?” Iestājās gara pauze, pēc kuras tika saņēmta atbildi: “Es neesmu par to domājusi…”

Ņirgāšanās jeb mobings darba vietā.

Ņirgāšanās jeb mobings darba vietā. 1

Mobings un bosings ir divi jēdzieni, ar ko apzīmē nepamatoti sliktu attieksmi pret darbinieku. Ja pāridarītājs ir priekšnieks, to sauc par bosingu, ja slikta ir kolēģu attieksme – tas ir mobings. Tomēr ne mobings, ne bosings šādos vārdos nav pieminēts normatīvajos aktos. Tas nozīmē, ka likumos tiešā tekstā nevarēsim atrast atbildi uz jautājumu: ko darīt, ja pret mani īsteno mobingu vai bosingu? Taču arī samierināties ar to diez vai ir vērts.

    Article count on page:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend