Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize

For Business

10 principi, kas veicina inovatīvu un radošu domāšanu uzņēmumā.

10 principi, kas veicina inovatīvu un radošu domāšanu uzņēmumā.

Neskatoties uz to, ka lielākā daļa jeb 95% vadītāju uzskata, ka inovācijas ir būtiskas uzņēmuma dzīvotspējai un konkurētspējas saglabāšanai, tomēr ne vienmēr uzņēmumos ir atbilstoša vide inovatīvu ideju radīšanai.

Septiņas daudzsološas personālvadības tendences 2020. gadā.

Septiņas daudzsološas personālvadības tendences 2020. gadā.

Tehnoloģiju attīstība notiek straujiem lēcieniem, un tas ir fakts, ka uzņēmumiem ir jāapzinās pārmaiņas, ko nes tehnoloģiskā efektivitāte. Šo pārmaiņu rezultātā personālvadības nodaļai būs milzīga ietekme uz biznesa stratēģiju, jaunu procesu ieviešanu un plānu izstrādi veiksmīgai pārmaiņu apgūšanai.

Cilvēkresursi un uzņēmuma kultūra.

Cilvēkresursi un uzņēmuma kultūra.

Uzņēmuma kultūra ir pāri visam. Diemžēl, ja tā netiek rūpīgi pārvaldīta, var izrādīties, ka jūsu kultūra neatbilst uzņēmuma vērtībām un misijai. Jums kā galvenajam personāla vadītājam ir svarīga loma, lai tā darbotos pareizi. Kultūra ir saistīta ar cilvēkiem, viņu uzvedību un savstarpējām attiecībām darba vietā. Vien daži darbinieki var neapzināti izmainīt kultūru, pat nenojaušot par to.

Attālinātais un elastīgais darba laiks.

Attālinātais un elastīgais darba laiks.

Attālinātais un elastīgais darba laiks – šo darba konceptu pieprasa un lieto ne tikai jaunā Y paaudze. Pēc starptautiskās auditorkompānijas “Price waterhouse Coopers” pētījuma datiem līdz 2020. gadam millenials jeb Y paaudze veidos 50% no visa darba spēka pasaulē. Lai saglabātu konkurētspēju darba tirgū un piesaistītu darbiniekus, organizācijām neizbēgami būs jāpārdomā un jāmaina darba koncepts.

5 rīki veiksmīgākai darbinieka iesaistei.

5 rīki veiksmīgākai darbinieka iesaistei. 1

Sveiki, mani sauc Kristīne un es strādāju Squalio. Šī ir manas personāls vadības informāciju tehnoloģiju darba pieredzes īsā versija par rīkiem, kurus izmantojam darbinieku iesaistei. Es apsolos runāt tika par to, ko es pati esmu pieredzējusi savā darba praksē. Tāpēc arī runājot par iesaistes rīkiem, padalīšos ar tiem, ko izmantojam savā darba ikdienā. Nedaudz pieskaršos kādi ir plusi un mīnusi un, kādas darbības šie rīki prasa no personāla speciālista un darbiniekiem.

    Article count on page:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend