Turpinot lietot mājas lapu www.workingday.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit >>.

Latviski   |   English

Authorize

For Business


Pieprasījums turpina pieaugt


Biznesa Konsultantu Asociācijas veiktajā pētījumā atklājas, ka starp personāla atlases uzņēmumiem 2006. gadā WorkingDay ir izvirzījies 1. vietā, kļūstot par Latvijas lielāko personāla atlases pakalpojumu sniedzēju!


21. gadsimta personāla vadības untumi
6


Mūsdienu biznesā personāla vadība kļuvusi noteicošāka nekā jebkad agrāk. Šis ir talantu laikmets. Mēs pārdodam talantus, organizējam un vadām talantus, pieņemam darbā talantus. Pats vērtīgākais uzņēmuma resurss pulksten 17 uzvelk kurpes un aiziet mājās.


Pieci padomi, kā izteikt sūdzību un gūt rezultātus ... Nespēlējot
10


Vai tev ir kādreiz gadījies nopirkt preci vai pakalpojumu un saprast, ka uzņēmums vai darbinieks, kurš tev to pārdeva, ir pieļāvis kļūdu? Kaut kas nebija īsti pareizi, vai ne? Katru reizi, kad kaut kas tāds ar tevi notiek saskarsmē ar apkārtējiem, tev uznāk nepārvarama vēlēšanās izteikt kādam pārmetumu. Iespējams, ka rodas vēlēšanās to darīt emocionāli, lai "labāk pielec"...

Tajā brīdī sākas "savstarpējo pārmetumu kampaņa"... kurā, lai arī cik skumji tas nebūtu, nav uzvarētāju.


Kā Tu motivē savus padotos?
23


Darba rezultāti ir ļoti atkarīgi no darbinieka motivācijas, bet kas tad ir šī mistiskā motivācija? Atalgojums? Nē! Dažkārt darbi, kurus mēs darām ar visaugstāko motivāciju, tiek darīti vispār bez atalgojuma.


"Sieviešu" un "vīriešu" profesijas?
7


Strādājot personāla atlasē man ikdienā nākas saskarties ar apstākli, kad darba devējs pieprasa lai kandidāti uz kādu konkrētu vakanci būtu vīrieši vai sievietes. Tajā pašā laikā, norādīt darba sludinājumā kādu konkrētu dzimumu skaitās pretējā dzimuma diskriminācija...

    Article count on page:    
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuWe recommend